18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyłapani

maciuch2 • 2015-10-22, 18:07
A co tu się odpie**ala?

Nikodem_Szulcc

2015-10-23, 00:00
jak to k***a na ch*j?? zeby odroznic ludzi od zwierzat k***a... Co Wy wszyscy wyżej niedoj***ni jestescie? czy nigdy nie bzykliscie normalnie???

Tylko zwierzak co nie r*cha albo prawie nie r*cha, robi to w miejscu publicznym zeby byc przyłapanym zeby "ludzie mowily ze jednak r*chał..."

Tak samo jest z pedałami i ich manifestacjami, muszą pokazac ze są inni, muszą walczyc o tolerancje bo by normalni ich zaj***li.

To są niedojeby naturalne, nie wiedzą co gdzie kiedy można wiec robią to gdzie popadnie byle tylko to zrobic.

A potem są zabawne tłumaczenia "mamy takie fantazje seksualne, lubimy czasem na przypale" itd.

haha zubożałe seksualnie debile, naturalnie będący bliżej zwierząt. Nagrywać to ścierwo i wrzucać do neta.

Ale, żeby na sadolu głównym komentem było " i po ch*j to nagrywać?" to ja pie**ole; co za gimbusiarskie nie r*chające pedalstwo opanowało ten portal...

KrisCFC

2015-10-23, 04:47
Nikodem_Szulcc napisał/a:

jak to k***a na ch*j?? zeby odroznic ludzi od zwierzat k***a... Co Wy wszyscy wyżej niedoj***ni jestescie? czy nigdy nie bzykliscie normalnie???

Tylko zwierzak co nie r*cha albo prawie nie r*cha, robi to w miejscu publicznym zeby byc przyłapanym zeby "ludzie mowily ze jednak r*chał..."

Tak samo jest z pedałami i ich manifestacjami, muszą pokazac ze są inni, muszą walczyc o tolerancje bo by normalni ich zaj***li.

To są niedojeby naturalne, nie wiedzą co gdzie kiedy można wiec robią to gdzie popadnie byle tylko to zrobic.

A potem są zabawne tłumaczenia "mamy takie fantazje seksualne, lubimy czasem na przypale" itd.

haha zubożałe seksualnie debile, naturalnie będący bliżej zwierząt. Nagrywać to ścierwo i wrzucać do neta.

Ale, żeby na sadolu głównym komentem było " i po ch*j to nagrywać?" to ja pie**ole; co za gimbusiarskie nie r*chające pedalstwo opanowało ten portal...



To, że ktoś wrzuci to do neta nie sprawi, że r*chać publicznie się przestaną, skuteczniej byłoby ich pogonić lub zadzwonić po odpowiednie służby, co do reszty, to przeczytaj sobie mój podpis. ;)

KaruzeLek

2015-10-23, 09:44
Nikodem_Szulcc napisał/a:

jak to k***a na ch*j?? zeby odroznic ludzi od zwierzat k***a... Co Wy wszyscy wyżej niedoj***ni jestescie? czy nigdy nie bzykliscie normalnie???

Tylko zwierzak co nie r*cha albo prawie nie r*cha, robi to w miejscu publicznym zeby byc przyłapanym zeby "ludzie mowily ze jednak r*chał..."

Tak samo jest z pedałami i ich manifestacjami, muszą pokazac ze są inni, muszą walczyc o tolerancje bo by normalni ich zaj***li.

To są niedojeby naturalne, nie wiedzą co gdzie kiedy można wiec robią to gdzie popadnie byle tylko to zrobic.

A potem są zabawne tłumaczenia "mamy takie fantazje seksualne, lubimy czasem na przypale" itd.

haha zubożałe seksualnie debile, naturalnie będący bliżej zwierząt. Nagrywać to ścierwo i wrzucać do neta.

Ale, żeby na sadolu głównym komentem było " i po ch*j to nagrywać?" to ja pie**ole; co za gimbusiarskie nie r*chające pedalstwo opanowało ten portal...



:homer:

IOI

2015-10-23, 10:43
@Nikodem_Szulcc - tak k***a, ty jak (jesli?) kiedys w koncu znajdziesz jakas kobiete to bedziesz sie tylko r*chal w pozycji misjonarskiej i po ciemku, a jak tylko skonczysz to polecisz do kosciola sie wyspowiadac...

Nikodem_Szulcc

2015-10-26, 01:45
IOI, Aleś Ty zj***ny, i w ogole nie rozumiesz tekstu czytanego :p

Moge r*chac co chce i w jaki mi sie sposób podoba. Ale nie musze tego jak zwierze robic publicznie. Ty widze tez masz móżdżek jak jakas surykatka widze.

Powiedzieli Ci rodzice chociaż gdzie srać? Czy napie**alasz na środek pokoju czy tam ulicy jak na niej jestes?