18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyłapana

~Velture • 2018-01-09, 02:57
Do dupy z taką kradzieżą...

Kolor skóry jest zupełnie przypadkowy i mógł to zrobić każdy biały a nawet polak i katolik w tym Loaloa albo Abraxus. Nie dyskryminujmy murzynów.


Mors_Nigra

2018-01-10, 00:43
pie**olone, zaćpane, zniszczone ścierwo.

giga92

2018-01-10, 01:01
One, Two, Three, Four. How many niggers are in my store?

sadolek4000

2018-01-10, 01:05
moze dopiero zlazła z drzewa i nie ogarnia zachowan w społeczenstwie? tam skąd przybywa trzeba bylo kombinowac i walczyc o kazdego bana wiec nie dyskryminujmy gorszych :(

RedIsGood

2018-01-10, 02:16
W murzyńskim kraju, w murzyńskim sklepie ktoś nagrał murzyna jak kradnie i rzucasz zabawnym acz w ch*j oklepanym tekstem "kolor skóry zupełnie przypadkowy". Rozumiem twój rasizm - sam jestem rasistą ale to takie trochę pie**olenie 3 po 3 robi się już nudne. Zupełnie jakby u nas gdzie "kolor skóry też jest zupełnie przypadkowy ale niestety biały" (oprócz j***nych Cyganów) nikt nie kradł. Połowa Polaków zapie**oli coś z roboty, szkoły, sklepu, mechanik samochodowy (nawet w ASO) wydupczy cię na wyimaginowanej usterce, dostawca węgla opie**oli cię na kilkaset kg. towaru, budowlaniec wywiezie ci z budowy kilka pustaków, TIRowiec i PKSiarz spuści firmowe paliwko, student wyniesie papier toaletowy z kibla itd. itp.. Kradzież i kurestwo niemal na każdym kroku a sami, k***a cywilizowani biali katolicy. Także ten... :-/ mam mieszane uczucia. Szczerze mówiąc bardziej mnie wk***ia syf na naszym, polskim podwórku niż jakieś barachło zza oceanu.

I darujcie sobie zj***ne riposty w stylu "jak sam kradniesz i twoja stara kradnie to nie znaczy, że każdy".

~Velture

2018-01-10, 05:03
RedIsGood napisał/a:

W murzyńskim kraju, w murzyńskim sklepie ktoś nagrał murzyna jak kradnie i rzucasz zabawnym acz w ch*j oklepanym tekstem "kolor skóry zupełnie przypadkowy". Rozumiem twój rasizm - sam jestem rasistą ale to takie trochę pie**olenie 3 po 3 robi się już nudne. (...)


To się dzieje w USA :homer:
Więc się naprodukowałeś bezpotrzebnie.

leonfun

2018-01-10, 12:49
Murzyn murzynowi murzynem.

adamZjeb

2018-01-10, 21:56
Z murzyna taki człowiek jak z mojego klocka czekolada.