18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przykład pięknej postawy kierowców

Anal_Intruder_69 • 2020-09-23, 17:54
Cytat:

Potrącenie motocyklisty i próba ucieczki. Kierowca BMW zamiast zatrzymać się, dodaje gazu i próbuje uciec z miejsca zdarzenia. Inni kierowcy wyhamowują i blokują kierowce.
Gdynia ul. Morska





Mam nadzieję, że jeszcze obskoczył wpie**ol przed przyjazdem policji :psycho:
Marka samochodu oczywiście zupełnie przypadkowa.

pro_avenger

2020-09-23, 21:07
bloodwar napisał/a:

Kierownik BMW powinien obskoczyć wpie**ol za spowodowanie wypadku a kiblarz powinien obskoczyć wpie**ol za bycie uczestnikiem wypadku



A ciebie powinni wyr*chać.

St...........on

2020-09-23, 21:12
Quassar napisał/a:

No ale co sie tam stało na filmiku atuto zwolniło czy tam zahamowało i kibel się nadział na tylni kant auta, a nie mógl kibel zachować dystans a nie jak malem siedzieć na zderzaku..
No ale fakt nie zależnie z czyjej winy 2 osoba też powinna zjechać na pobocze a nie olewać typa. Choćby po to by ch*j pokrył straty przy uszkodzeniu auta -,-



Kup se okulary lepiej... bmw jechało lewym pasem (widać go przez szybę peżota przed nim) i celowo wpie**olił sie w motocykl na prawym pasie i zaczął sp***alać.

Coordinator napisał/a:

Z tego co widzę to kiblarz wjechał w dupsko beemce, kierowca nie zauważył, a dobrzy ludzie pojechali mu powiedzieć, ze trzeba kiblarzowi wpie**ol spuścić



Następny z gównem na oczach. Do okulisty!

Lycha2013

2020-09-23, 21:31
Przecież to reklama Devitum forte K

vect0

2020-09-23, 21:32
pro_avenger napisał/a:

A ciebie powinni wyr*chać.



hahha znalazł sie pierwszy j***ny pedał z bmw w komentarzach . wypie**alaj kręcić bączki pod lidlem o 3 rano w 23 letnim gruzie nieudaczniku i sie nie kompromituj dalej prosze cie baranie

pro_avenger

2020-09-23, 21:44
vect0 napisał/a:

hahha znalazł sie pierwszy j***ny pedał z bmw w komentarzach . wypie**alaj kręcić bączki pod lidlem o 3 rano w 23 letnim gruzie nieudaczniku i sie nie kompromituj dalej prosze cie baranie


Po pierwsze przeczytaj jeszcze raz co napisałem jak jesteś naj***ny albo ciężko myślacy, a po drugie pedałem możesz być co najwyżej ty, ja w BMW nawet nie siedziałem więc sp***alaj.
Czym latasz punto, fabią, że tego starego BMW komuś zazdrościsz?

Rozjebie

2020-09-23, 23:25
ch*jec69 napisał/a:

widać ze BMW zmieniło pas.



SteinarBjorgvinsson napisał/a:

widać go przez szybę peżota przed nim



Sherlocki k***a :D

StalowyNożyk napisał/a:

Jako woźnica burkowozu jesteś nieobiektywny



Mogę stwierdzić ze beemke prowadził ktoś kto ja zaj***ł, albo baba. Zreszta nie jest powiedziane ze dodawała gazu bo "uciekała" tylko mogła gadać przez tel i nie zauważyła, a za światłami każdy przyspiesza. Prawdziwy beemiarz na pewno by się zatrzymał, bo w ch*ju ma 5 stów mandatu :mrgreen:

Tr...........ty

2020-09-24, 20:39
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Potrącenie motocyklisty



Motocyklista na skuterze?

pankruk

2020-09-24, 20:59
TranzystorWyklęty napisał/a:

Motocyklista na skuterze?



Chyba się nie zaliczają bo jak simsonem skuterem zapierdzielam nad jezioro to żaden motocyklista mnie nie pozdrawia tym ich charakterystycznym kiwnięciem.