18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przykazanie siódme: nie kradnij

salmonellas • 2012-10-03, 15:52
Bo Morda Twa Obita Bedzie. Amen. ;-)

stery_srh

2012-10-03, 19:36
Velture napisał/a:

To powinna być kara za każde ukradzione 10zł - z pozdrowieniami dla prezesa amber gold.


Z pozdrowieniami również dla naszych polityków. ;-)

EdmundKemper

2012-10-03, 19:39
A ja napiszę inaczej. Co jak co, ale te białe k***y przesadziły. Wpie**ol wpie**olem, ale kopanie po głowie leżącego, napie**alanie o podłogę to przesada.

krzychu6

2012-10-03, 19:52
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:

A ja napiszę inaczej. Co jak co, ale te białe k***y przesadziły. Wpie**ol wpie**olem, ale kopanie po głowie leżącego, napie**alanie o podłogę to przesada.


Przecież to murzyn :amused:

Garbatyx

2012-10-03, 22:12
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:

A ja napiszę inaczej. Co jak co, ale te białe k***y przesadziły. Wpie**ol wpie**olem, ale kopanie po głowie leżącego, napie**alanie o podłogę to przesada.


A niech Cię murzyn w dupę j***ł.

Dzoyo

2012-10-04, 01:20
Velture napisał/a:

To powinna być kara za każde ukradzione 10zł - z pozdrowieniami dla prezesa amber gold.



A co ? Żal dupę ściska bo chłopak wpadł na pomysł żeby oj***ć pół kraju, odsiedzieć śmieszne 5 lat w pierdlu i potem żyć jak król ? ;>

Biednych nie okradał, (500tyś wpłacił Komorowski) więc ch*j tam, pochwalam go za pomysł ;)

kamil-c

2012-10-04, 02:24
Piękne w swej prostocie Piwko leci :)

Kukła

2012-10-04, 09:00
@Dzoyo Chyba inaczej byś śpiewał gdyby twój dziadziuś lub mamusia wpłacili mu kase i teraz latali po sądach i żądali sprawiedliwości. Nie chce mi się nawet sprawdzać ale gdzieś na pewno narzekasz na nasz kraj, rząd itp. (taka nasza natura) Więc gdyby ten jego zajebisty pomysł pozwolił mu dojść do hajsu uczciwą drogą wtedy mu gratuluje, a żerowanie na niewiedzy i r*chaniu w dupę społeczeństwa oraz jawnym szczaniu na polskie prawo za ch*ja nie jest dobre. kradzież to kradzież więc Velture dobrze prawi!!!

Jai

2012-10-04, 11:53
pie**olicie tam o tym AmberGold. Jak się inwestuje to trzeba wiedzieć w co, a nie polecieli tępoty na łatwy zysk ( którego nikt nie obiecywał ). Biznesmeni, k***a ich mać. Wj***li kasę w gówno, a teraz pret4ensje do wszystkich naokoło.

Jason30

2012-10-04, 15:26
Bohaterska postawa. Dwóch na jednego i kopanie leżącego.

gremlin1982

2012-10-04, 20:27
TAK k***a nie twoje, NIE RUSZAJ!!! Szkoda, że uciekł :(

Dzoyo

2012-10-05, 19:33
Kukła napisał/a:

@Dzoyo Chyba inaczej byś śpiewał gdyby twój dziadziuś lub mamusia wpłacili mu kase i teraz latali po sądach i żądali sprawiedliwości. Nie chce mi się nawet sprawdzać ale gdzieś na pewno narzekasz na nasz kraj, rząd itp. (taka nasza natura) Więc gdyby ten jego zajebisty pomysł pozwolił mu dojść do hajsu uczciwą drogą wtedy mu gratuluje, a żerowanie na niewiedzy i r*chaniu w dupę społeczeństwa oraz jawnym szczaniu na polskie prawo za ch*ja nie jest dobre. kradzież to kradzież więc Velture dobrze prawi!!!



Nie wiem jak by było gdyby mój ojciec był milionerem ;)

Wiem jedno ch*j w dupę tym co po wpłacali tam pieniążki, bo to takie same ścierwa i złodzieje jak szef "Alpen Gold". Normalnego człowieka z legalną pracą nie stać by było tam czegoś wpłacić ;)