18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyjebałeś mu krzesłem w głowę?

~Sunday • 2022-03-10, 19:27

Tak, a o co chodzi?

neo001

2022-03-11, 02:58
Tuco napisał/a:

Up
Lepiej ci?
Sądzisz, że jak rozpiszesz się szerzej o tym samym, co ja, to pie**olisz mniej?



On opisał problem i tak pobieżnie, ty zaś napisałeś jakąś dyrdymałę o kreskówkach. Super niania ci się włączyła, mama nie pozwalała dragon ball`a oglądać?

35i

2022-03-11, 05:29
neo001 napisał/a:

On opisał problem i tak pobieżnie, ty zaś napisałeś jakąś dyrdymałę o kreskówkach. Super niania ci się włączyła, mama nie pozwalała dragon ball`a oglądać?



Szkoda czasu na głąba. Nikt go w domu nie słucha, więc znalazł sobie portal do wyżalania się.

marcino_zly napisał/a:


Pytałem Twojego starego i tnie wiedziałem że masz starą to zapytalem też przy okazji,
Powiedzieli że ty znasz odpowiedź, gdyż wiesz jak to się robi.



Mógłbyś to przetłumaczyć na język polski?

Tuco

2022-03-11, 19:58
35i napisał/a:

Szkoda czasu na głąba. Nikt go w domu nie słucha, więc znalazł sobie portal do wyżalania się.
Mógłbyś to przetłumaczyć na język polski?



Przypomnę ci to przy następnej okazji, gdy ty będziesz się spierał o pierdoły, bo sam też jesteś merytoryczny jak Spejson z blok ekipy.

TrolaTrola

2022-03-11, 21:33
Sam jestem nauczycielem i ucze w podstawówce. Niestety coraz czesciej to tak wygląda. Gdy sami byliśmy dzieciakami to wiadomo bójki, nawet dość ostre zdarzały sie tez "za naszych czasów", ale zawsze potem w 99% przypadków podawliśmy sobie dłonie i było spoko, nie musieliśmy sie lubic, ale pewnych granic sie nie przekraczało. Teraz szczyle sobie nic nie robią. Nie ma już żadnych zasad. Ostatnio w jednej z 8 klas zaczeli napie**alać się w środku lekcji na środku klasy (całe szczescie na 1h zanim miałem z nimi lekcje). Żadne, powtarzam, zadne kary i straszaki jakie moze stosowac nauczyciel nie działają. A nie możemy ucznia nawet tknąć fizycznie choćby żeby go oddzielić od drugiego z którym sie bije.

Szkoła w której pracuję wcale nie jest jakaś patologiczna. Typowa podstawówka ze średnim poziomem.

Serio obawiam sie w jakim kierunku to idzie. Zastanawiam się wręcz dlaczego taki uczeń nie weźmie krzesła i nie zacznie napie**alać swoich nauczycieli bo mu wystawili 1. Bo co go niby powstrzyma? Zapis w statucie, ze "nie napie**alaj nauczyciela swego, bo bedziesz miał gorszego"? Uczniowie teraz tak jakby nie maja pojecia o konsekwencjach swoich czynów. NIe zdaja sobie sprawy, że coś im nie ujdzie na sucho.