18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyjazny niedzwiedz

tony.soprano • 2012-01-13, 14:05
swoją drogą wydaje mi sie kwestią czasu kiedy go wpie**oli bo mu coś odjebie.

OFF

2012-01-13, 20:16
Nazwał go Brutus...to już jest kuszenie losu :D

djhexe

2012-01-13, 20:39
a mówiłem żeby nie kupować yorków i chow chow-ów od ruskich!
a później zdziwienie, że takie bydle wyrosło - ale z rodowodem z najlepszej hodowli

MyBijaCZ

2012-01-13, 20:49
bravoteampolska napisał/a:

Czemu miałby go wje..
To nie jest tym zwierzęcia aż tak agresywnego i nieobliczalnego .
I musiał być od małego przyzwyczajony do właściciela




Właściwie to jest nieobliczalne.
Nie ważne że był przyzwyczajany do właściciela, znaczy ważne... Zna go i mu ufa, ale dziecko to coś nowego. Zauważ że przy tak wielkim misiu nie powiemy już że był przyzwyczajany do dziecko od małego. To dziecko może być przyzwyczajane ;)

Jeszcze kilka miesięcy temu był materiał na hardzie chyba jak jakaś para wybrała się w góry, do niedźwiedzi. Robili to już kilkanaście lat, a i tak w nocy przyszły misie i ich zjadły... :) Miło co nie?

oksi89

2012-01-13, 21:42
Taki misiu spoko, ale najlepiej jako obicie na fotel albo skóra przed kominkiem.

Nie nakarmi misia na czas i o ile ta bestia jego nie zeżre, to posmakuje sąsiada czy coś.

zuberos

2012-01-13, 22:19
Cytat:

"swoją drogą wydaje mi sie kwestią czasu kiedy go wpie**oli bo mu coś odjebie."

"Niby dlaczego? Wygląda na dosyć spokojnego kolesia. "



Chyba za dużo się walta disneya naoglądałaś. To jest niedźwiedź a nie człowiek(choć i nie których też się trzeba bać)nawet nie wiadomo kiedy mu strzeli do palmy i zamiast człowieka zobaczy stek na dwóch nogach :)

RmX

2012-01-13, 23:05
@up :homer:

Tego co żył z Niedźwiedziami to go wpie**oliły
A jest jeszcze gość co żyje z wilkami... albo żył

Czego to ludzie nie wymyślą jakby dinozaury żyły to też w ogródku by trzymali

chetek

2012-01-13, 23:21
Może i go kiedyś wpie**oli, ale który z was popie**ala sobie popołudniami na niedźwiedziu...?

Andrev

2012-01-14, 00:32
Więc tak wygląda ten chomik kupiony na Ruskim targu :kawa:

matik1993

2012-01-14, 00:50
@RmX

Ten wyżej ma racje, instynkt drapieżnika tak właśnie działa. Potulny przez 8 lat niedźwiadek lub wilk, w mgnieniu oka zmienia się w bestię nie do poznania. Było nawet na "Diskawery" o tym. Jedno wiem i to się nigdy chyba nie zmieni, jak widzę dzika (loche oczywiście, to oddalam się w trybie natchmiastowym) Tak samo pewnie było by z innymi drapieżnikami.

b3mol

2012-01-14, 02:19
Jak na moje to odwrotność pedo bear'a... Miś ma 7 a facet 33 czy ileś tam.

Heretyk

2012-01-14, 16:28
Verencen napisał/a:

Swoją drogą, też mamy w historii swojego niedźwiedzia ;)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojtek_(niedźwiedź)




Verencen ma rację mówicie jakie to niby złe są dzikie zwierzęta...a Wojtek pomagał wojsku i jakoś nie mieli z nim problemów...

Legon

2012-01-14, 20:08
pewnie krami niedziwiedzia kielkami i innym zarciem dla wegetarian :D

Fabek69

2012-01-15, 09:26
moze i misio go wpie**oli , ale ten koles doskonale sobie zdaje z tego sprawe ze tak moze byc, a mimo to ma tyle odwagi i sie nie poddaje , wiec nie piszcie ze misiowi odjebie i go zje , bo wy przeciwienstwie do tego kolesia macie p*zdy a nie jaja

Op...........el

2012-01-23, 20:51
skad on wiedzial ze jego niedzwiedzia boli brzuch akurat ????? powiedzial mu czy k***a jak ?