18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Przyjaźni nić z ręcznikami

schizophrec • 2015-07-04, 10:45
Siedząc na kiblu zastanawiałem się, dlaczego wszyscy tak nie lubią sosnowca. Oprócz wiadomych przyczyn, że to koniec świata, że cyganie czują się tam jak w domu, że Hitler nie zamykał tam żydów, bo też miał ludzkie odruchy, że ta k***a wyrodna Madzi, że pan BongMan itd. Naszła mnie myśl, że odruch szydzenia z tej wsi mamy wpisany gdzieś głębiej i to nie nasza wina, otóż wszyscy nienawidzimy szmatogłowych, ich religii, poglądów i ogólnego niedoj***nia, właściwie to wszystkiego w nich nienawidzimy, a odruch współczucia okazujemy, czasami, jedynie dla ich rogatych żon. Jak wiemy miastem partnerskim sosnowca jest casablanca (الدار البيضاء) casablanka zaś jest największym miastem maroka (المملكة المغربية) zaś 99,6% wierzących wyznaje tam islam, islam - goatfuckery, sądzę zatem, że nasze mózgi odruchowo bronią się przed sosnowcem, bo posiadają jakiegoś rodzaju system antywirusowy przed nosicielami ręczników. To nie nasza wina, że śmiejemy się z sosnowca, to odruch obronny przed wszystkim, co ma styczność z tymi brudasami. Dziękuję za uwagę.


A tak poważnie, miastem partnerskim casablanki jest także czarnobyl i chyba nie muszę mówić, co się stało, gdy inżynierowie pewnej elektrowni dowiedzieli się o fakcie dzielenia partnerstwa wraz z sosnowcem. :amused:

danmaster

2015-07-04, 11:03
zmień dilera albo bierz połowę :)

nepster

2015-07-04, 12:38
danmaster napisał/a:

zmień dilera albo bierz połowę :)



Wyjmij sobie kij z dupy bo jakiś sztywny jesteś. Chyba, że z Sosnowca.

saikomiki

2015-07-04, 16:47
Zacny wywód milordzie.

Mercury001

2015-07-04, 22:40
schizophrec napisał/a:

(...)



Miastem partnerskim Katowic jest Kolonia (Cologne), gdzie ponad 60.000 mieszkańców pochodzi z Turcji, i jest to najliczniejsza grupa :D

Hipokryta bąblowany :P

schizophrec

2015-07-05, 17:29
up, po 1 w 2007r. w kolonii mieszkało już 120.000 muzułmanów, więc teraz tego gówna będzie jeszcze więcej, co oczywiście działa na moją niekorzyść odnośnie mego wywodu, mimo wszystko nadal to lepiej niż 99,6% wyznających islam, po 2 partnerstwo pomiędzy miastami ma na celu wymianę informacyjną, kulturową i gospodarczą, a co niby mogą nam dać te szmatogłowe brudasy z casablanci ?, po 3, kolonia jest jednym wielkim ośrodkiem przemysłowym (silniki, samochody Ford, wagony kolejowe, włókna sztuczne, kosmetyki, leki, kable, piwo, odzież), handlowym (międzynarodowe targi żywności, mebli) i finansowym (giełda, banki). Jest to też duży węzeł transportowy (port lotniczy Kolonia/Bonn) i port rzeczny. Dziękuję za uwagę.

*pkt 3 został zapożyczony z wikipedii