18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przygody pedofila w parku

Marian_Koniuszko • 2022-09-18, 19:11
Przyszedł sobie na umówione spotkanie z 14 latką, a tam jej brat... :-)




Bloblas

2022-09-18, 22:16
Może to i prowokacja brata ale ch*j przyszedł i chcial zar*chać młodą p*zdeczkę. Pytanie czy wiedział że ma 14 lat... nawet jak nie to jest zjebem i kop na jape jak najbardziej się kur..wie należał. Szkoda ze za nim nie pobiegli ale telefon zawinął po mistrzowsku jak Isain Bolt zapierd...alał :-o piwko leci

krasnal_hałabała

2022-09-18, 23:23
Daj spokój, pedryli powinno się wieszać. Niestety miałem okazję ocalić siostrzenicę przed takich sk***iałym dziadem, niestety nie znalazłem gościa, bo jak zobaczyłem, że młoda pisze z jakimś k***im synem, to do matki jej poleciałem i kazałem wyj***ć go ze znajomych, sprawa poszła na psiarnię, ale niebieskie pasy okazały się brązowe, bo nic nie zrobili. Ale jak ktoś już tutaj napisał, podpalić pedryla a spopielonego trupa dać psu do j***nia.

Draxiu napisał/a:

Przecież jeszcze nie użył jego siostry to o co chodzi



Tak, k***a, lepiej żeby dziecko miało traumę do końca życia i dopiero działać? Nie! takie problemy trzeba zdusić w zarodku.

PlatynowyViking2003

2022-09-18, 23:42
HenrykS. napisał/a:

Niezłe niedoj***nie. W jednym ze stanów jeszcze do niedawna legalne było małżeństwo z 12-latką, a tu jakiś długowłosy pedał atakuje gostka za sam zamiar spotkania z 14-letnim próchnem. Dramat k***a.



Ty k***a jesteś jakiś pie**olnięty? Byś miał wyj***ne gdyby twoje dziecko umawiało sie z typem co ma 30 lat albo 25?xD pie**olnij sie w łeb.

Robajson

2022-09-19, 00:13
Kastracja w takich przypadkach jest obowiązkowa.

mocnymarcin5

2022-09-19, 00:48
Pereze87 napisał/a:

Po co go bił ? Nie łatwiej podlać szkalnką benzyny i podpalić ?
Dramat to Twoj zj***ny łeb . Spaliłbym Cie zarem z tym pedofilem .



gówno byś zrobił cioto zza tej klawiaturki :D

luciano99

2022-09-19, 03:10
Obrzydzają mnie tacy ludzie jak ten jej brat.To jawne oszustwo,podaje się za kogoś kim nie jest i ktoś taki pozostanie bezkarny,a może nawet dalej będzie podawał się za dziewczynę w internecie

xede

2022-09-19, 08:27
nowynick napisał/a:

za 14stkę i 11 miesięcy wpie**ol przy oklaskach publiki a 15stkę w dniu urodzin można walić z dupy do ust.... Już nie ten wiek żeby mnie interesowały tak młode panienki, ale te przepisy są z dupy wzęte



w Polsce pamietam jeszcze na lekcji PO ze bylo to 16 i 1 dzien, cos sie zmienilo?

szybkie googlowanie, i masz racje

Tetrix

2022-09-19, 12:03
HenrykS. napisał/a:

Niezłe niedoj***nie. W jednym ze stanów jeszcze do niedawna legalne było małżeństwo z 12-latką, a tu jakiś długowłosy pedał atakuje gostka za sam zamiar spotkania z 14-letnim próchnem. Dramat k***a.





Masz racje a w ogole to Mikke twierdzi, że seks 8 latki jest ok bo przecież niektore już mają owulacje w tym wieku wiec natura mowi LEĆ! :catfacepalm:

a poza tym jest euro possłem wiec pewnie ma racje bo jak inaczej byłby euro posłem? :idzwch*j:

dżonyłojlker

2022-09-19, 13:06
Tetrix napisał/a:

Masz racje a w ogole to Mikke twierdzi, że seks 8 latki jest ok bo przecież niektore już mają owulacje w tym wieku wiec natura mowi LEĆ!
a poza tym jest euro possłem wiec pewnie ma racje bo jak inaczej byłby euro posłem?



A co mnie obchodzi jakiś twój mikke. Chcesz się podpierać opinią jakichś oszołomów, twoja sprawa, ale nie wmawiaj mi, że posuwanie 8-latki jest ok. Według mnie to już lekko podchodzi pod pedofilię, ja bym nie r*chał.

Majchol

2022-09-19, 17:17
Nawet gdyby to było legalne to i tak bym gościowi naj***ł. Trzeba mieć odrobinę rozumu k***a, przepisy to nie wszystko.

kolosasz

2022-09-19, 18:51
Widać, że braciszek zazdrosny o siostrę. I poza tym boi się: siostra może się wygadać , że brat ją wykorzystuje.
Gdybym miał siostrę, to na miejscu tego brata zachowałbym się tak samo

Ko...........ik

2022-09-19, 19:06
Fajnie by filmik wygląda jak przychodzą naklepać kolesiowi za gadkę w sumie z botem a tu suprise madafaka po kolei każdy łowi kulkę ołowianą :D .

xv89

2022-09-19, 19:55
nowynick napisał/a:

za 14stkę i 11 miesięcy wpie**ol przy oklaskach publiki a 15stkę w dniu urodzin można walić z dupy do ust.... Już nie ten wiek żeby mnie interesowały tak młode panienki, ale te przepisy są z dupy wzęte



Przedstawiłeś problem, skrytykowałeś mentorskim tonem rozwiązanie. Zakładam zatem, że masz lepszy pomysł?

Pereze87

2022-09-19, 21:19
mocnymarcin5 napisał/a:

gówno byś zrobił cioto zza tej klawiaturki




Nie mam klawiatury .. jestem kadłubkiem i uzywam syntezatora mowy a mimo to wyr*chałem Twoją starą synek


:mrgreen: