18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przygody "oficera" w dziczy

discoteq • 2022-08-17, 00:23
Gdzieś w Kongo, "oficer" nie przeżył... :dead:


głodny_toster

2022-08-17, 00:31
Ucięte w najlepszym momencie...Kamerzysta do utylizacji razem z oficerem.

luxpiotr

2022-08-17, 01:27
Chyba chcą go zjeść

Sayoko

2022-08-17, 02:01
Ja pie**ole niczym malpy wypuszczone z klatek... I na ch*j tam idzie jakąś ponoć humanitarna zrzucić atom I zrobić dobry uczynek światu.

PabloSkills

2022-08-17, 02:37
Dzień dobry! Chciałem wam powiedzieć, że jestem waszym nowym szeryfem!

Majomir

2022-08-17, 07:15
Sayoko napisał/a:

Ja pie**ole niczym malpy wypuszczone z klatek... I na ch*j tam idzie jakąś ponoć humanitarna zrzucić atom I zrobić dobry uczynek światu.




Kolego wystarczyło by zwykłe zapomnienie a zjedli by się sami

Hetman_Wielki

2022-08-17, 08:20
Psychologia tłumu jest zawsze zabójcza, bo bezkarna i udzielająca sie innym, zawsze znajdzie sie wiecej odwaznych niz na solowce...

Szkoda psa, bo co trwoga to do niech biegna po pomoc..... a tu bydlo sie zeszmacilo... grrrr
Kazdego złapac i kula w glupi LEB

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-08-17, 08:50
Hetman_Wielki napisał/a:


Szkoda psa, bo co trwoga to do niech biegna po pomoc.....



Psów przestało być szkoda w momencie wystawienia pierwszego mandatu za brak maseczki i zrobienie z siebie dla kaczorowego cwe*a prywatnej ochrony na żolibożu. Płacę na nich podatki i są jak dupa od srania na moje zawołanie, ale szacunku żadnego, może kiedyś będzie dozwolone plucie im w ryj za ich czyny. Policja to instytytujca służąca poczuciu bezpieczeńśtwa obywateli przez swoją skuteczność i profesjonalizm. Obecnie to instytucja złodziejaszków wykradających ciężko zarobione pieniądze pod byle pretekstem nie dająca poczucia bezpieczeństwa. Silni dla słabych, słabi dla silnych.

mianas

2022-08-17, 09:04
AndrzejDuda napisał/a:

ale kongo



Co ty płacisz biedaku , na pampersa cała ulica ci pomaga.

AndrzejDuda

2022-08-17, 09:15
mianas napisał/a:

Co ty płacisz biedaku , na pampersa cała ulica ci pomaga.



wyciągnij już tego siusiaka z buzi bo przysłania ci klawiaturę

Joachim

2022-08-17, 10:27
[quote="Prof_Dr_Wiktor_Traktor"]Psów przestało być szkoda w momencie wystawienia pierwszego mandatu za brak maseczki i zrobienie z siebie dla kaczorowego cwe*a prywatnej ochrony na żolibożu.

Film o murzynach a ten o Kaczyńskim
Możesz znaleźć sobie jakieś forum, dla frustratów politycznych i nie śmiecić tutaj?

Yolanda

2022-08-17, 10:42
"Planeta małp - śmierć Cezara"

panar3

2022-08-17, 10:52
Czrnuchy, psy, no ZOO k***asz mać. Tylko mało kto rozumie, że czarny to nie uznaje "autorytetu władzy" reprezentowanej przez sprzedajne policyjne k***y. Im jest obojętne byle były zapewnione podstawowe potrzeby życiowe. Afryka panie, nie spedalona jEwropa gdzie psiarnia bezkarna jest.

Szary_Jeleń

2022-08-17, 10:58
Stanowczo protestuję przeciwko obrażaniu małp i innych zwierząt!