18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyfarcił...

~DMT • 2019-12-20, 12:48
Niewiele brakło...

dennissliwa

2019-12-20, 13:14
W cywilizowanym kraju wsadza sie oponę w klatkę i dopiero dobija powietrza żeby w razie explozji nikomu nic się nie stało..

IOI

2019-12-20, 15:58
dennissliwa napisał/a:

.... w razie explozji...


w razie czego???

NafazowanyKoleś

2019-12-20, 17:46
IOI napisał/a:

w razie czego???



W razie wybuchu

jasypan

2019-12-20, 19:11
Niech się cieszy, że sobie tym kolanem łba nie urwał.

Marianset

2019-12-20, 21:48
Mam pytanie.. pracuje codziennie z kolami ciężarowymi... Nie ma ch*ja bym jednq ręką tak jak on uniósł to kolo z ziemi.. Czy oni je tam robia z plasteliny?

dennissliwa napisał/a:

W cywilizowanym kraju wsadza sie oponę w klatkę i dopiero dobija powietrza żeby w razie explozji nikomu nic się nie stało..



Z tym nic sie nie stanie polemizowalbyn ciężarówki maja cisnienie od 8.5 bara do 11 tu.. zakladajac ze masz ch*jowego farta w zyciu jesli ciśnienie wybuchu ujdzie w twoim kierunku lecisz jak kukla i klatka nie wiele tu pomoze

dennissliwa

2019-12-20, 22:14



Marianset napisał/a:

Mam pytanie.. pracuje codziennie z kolami ciężarowymi... Nie ma ch*ja bym jednq ręką tak jak on uniósł to kolo z ziemi.. Czy oni je tam robia z plasteliny?
Z tym nic sie nie stanie polemizowalbyn ciężarówki maja cisnienie od 8.5 bara do 11 tu.. zakladajac ze masz ch*jowego farta w zyciu jesli ciśnienie wybuchu ujdzie w twoim kierunku lecisz jak kukla i klatka nie wiele tu pomoze



Mam firmę transportową i u mnie się pompuje 8,5 bara w niektórych oponach max 9 bar a ty niby pie**oliesz ze 11 bar. Jak się dzieciaczku nie znasz to nie pie**ol głupot...

Luksus40percent

2019-12-21, 17:27
dennissliwa napisał/a:

Mam firmę transportową i u mnie się pompuje 8,5 bara w niektórych oponach max 9 bar a ty niby pie**oliesz ze 11 bar. Jak się dzieciaczku nie znasz to nie pie**ol głupot...



Ma Dzieciaczek racje pompuje sie 11 bar