18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Przydomki

W............R. • 2015-06-11, 19:05
W niebie wydano zarządzenie o rewizji przydomków władców, aby naprawdę odzwierciedlały, co było najważniejszego w ich panowaniu. Stojący w kolejce pytają wychodzących, jaki jest werdykt:

Wychodzi polski władca:
- Ha! Mówcie mi Bolesław III Zjednoczyciel!

Wychodzi władca angielski:
- Ha! Od dziś jestem Ryszard I Rasista!

Wychodzi władca osmański:
- Co to k***a znaczy Stulejman Wspaniały?!

.
.
.

(nie było, bo własne)

sa...........ek

2015-06-11, 20:41
W niebie wydano zarządzenie o rewizji przydomków polityków i znanych osób, aby naprawdę odzwierciedlały, kim byli. Stojący w kolejce pytają wychodzących, jaki jest werdykt:

Wychodzi Jarosław Kaczyński:
-Od dzisiaj mówcie na mnie Król Jarek Kaczorek

Wychodzi Karol Marks:
-Od dzisiaj mówcie na mnie WszechWładca Robotników i Chłopów Marks I

Wychodzi Janusz Korwin-Mikke:
-Aż nie mogę powiedzieć jak mnie nazwała ta dem****** i unia europejska.... Krul Ozjasz Faszyzm-Mickey I Rasista.

mi...........80

2015-06-12, 11:50
Przychodzi papież Franciszek
- od dzisiaj mówcie na mnie Franek największy donosiciel w Argentynie pozujący na sympatycznego mnicha...

mucha86

2015-06-12, 11:55
up
ale wiesz że z tym donoszeniem to g prawda, napisana przez komucha, który najprawdopodobniej sam był agentem?

ZR...........E_

2015-06-12, 12:35
Wychodzi BongMan:
- Ha! Mówcie mi BongMan, pierwszy tego imienia, władca sucharów i znawca krabów, emigrant za kadencji Tuska, bywalec Sadola

BongMan

2015-06-12, 12:42
Wychodzi władca cygański:
- Ukradziej Smrodliwy.

krakowiak69

2015-06-12, 15:08
sadystycznymirek napisał/a:

W niebie wydano zarządzenie o rewizji przydomków polityków i znanych osób, aby naprawdę odzwierciedlały, kim byli. Stojący w kolejce pytają wychodzących, jaki jest werdykt:

Wychodzi Jarosław Kaczyński:
-Od dzisiaj mówcie na mnie Król Jarek Kaczorek

Wychodzi Karol Marks:
-Od dzisiaj mówcie na mnie WszechWładca Robotników i Chłopów Marks I

Wychodzi Janusz Korwin-Mikke:
-Aż nie mogę powiedzieć jak mnie nazwała ta dem****** i unia europejska.... Krul Ozjasz Faszyzm-Mickey I Rasista.



A pupcia cie nie boli lewaczku? Kolejny który sra sie na wolny rynek i katoli, ale śmieci ze squatu by bronił... a może jesteś jednym z nich?