18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyczajony tygrys...

~Angel • 2019-08-23, 11:11
ukryty szczoch


jakis1typek

2019-08-23, 11:28
Potem jeszcze weź mi minetke chlapnij powie

cucho

2019-08-23, 12:04
Oglądam film i dochodzę do wniosku, że nawet świnie (te zwierzęta) mają większą kulturę niż to to...
Świnie są ogólnie bardzo inteligentnymi zwierzętami. W swoich małych zagrodach wybierają sobie jeden z kątów (tak, zagrody zazwyczaj są prostokątne) i swoje potrzeby załatwiają właśnie tam. i to wszystkie. Ale wiadomo, gówno lubi się rozlewać wszędzie, dlatego też przechodzi na pozostałe powierzchnie. Dlatego jest brudno

Wiewór

2019-08-23, 14:27
Opuścić statek! mamy przeciek.

venez77

2019-08-23, 14:34
Niby taka sprytna i sika przez majty do wody, ale żeby się odwrócić i sprawdzić, czy nikt jej nie nagrywa, to już nie łaska.

InnyName

2019-08-23, 14:58
O co ten cyrk, no fakt, w gaciach, ale facet wyjmuje pindla i też leje ... k***a, co miałą do butelki lać? A że ktoś nagrywał no ja pie**ole :D

shiters

2019-08-23, 17:04
wy j***ne lemingi wyszla przed chwila z wody i jej cieknie woda, film uciety w odpowiednich momentach zeby wygladalo ze szczy, wezcie do ch*ja uzywajcie mozgu

PieronJasnySzlag

2019-08-23, 17:38
To ostatnie zachowane nagranie z motorówki tego producenta z Warszawy.
Tak było, nie zmyślam.

mcsupro

2019-08-23, 17:49
cucho napisał/a:

Oglądam film i dochodzę do wniosku, że nawet świnie (te zwierzęta) mają większą kulturę niż to to...
Świnie są ogólnie bardzo inteligentnymi zwierzętami. W swoich małych zagrodach wybierają sobie jeden z kątów (tak, zagrody zazwyczaj są prostokątne) i swoje potrzeby załatwiają właśnie tam. i to wszystkie. Ale wiadomo, gówno lubi się rozlewać wszędzie, dlatego też przechodzi na pozostałe powierzchnie. Dlatego jest brudno



widzę że osoba nigdy nie miała kontaktu ze świniami i powtarza bełkot.
świnia świnie potrafi zamęczyć i zjeść już nie wspominając o maciorach z prosiakami które albo przygniatają albo po prostu zjadają swoje małe. także jest wiele zwierząt mądrzejszych które spychają z tego miana głupie świnie z bełkotu wegetarian

banerr

2019-08-23, 19:03
Po prostu spuszcza balast.

MadeInRussiaTV

2019-08-23, 20:00
Kto z nas nigdy nie szczał do wody albo nie srał ?
Przecież to norma nad naszymi Polskimi plażami ;)

zdun

2019-08-23, 20:15
To się nazywa zrzut paliwa, w większych samolotach też mają takie rozwiązania.