18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przy pomocy dindusów budowanie nowego, wspaniałego świata...

Halman • 2020-06-17, 08:28

jeśli przepraszał to ma już zadatki na ten nowym gatunek,
który na chipowanie i reedukacje sam sie zgłosi z uśmiechem.

Tandetny

2020-06-17, 09:22
Te wszystkie filmy to miód na moje oczy. To są konsekwencje ich decyzji sprzed kilku lat

Daniel01

2020-06-17, 10:02
zapraszam do polakowa . tu mudżiny nie macie życia.....

zwierzak30

2020-06-17, 10:56
@Halman

Jeśli to są według ciebie przeprosiny tego białego obywatela,to ja przepraszam.




k***a,tak prostego tekstu nie skumać?

FanatiCS

2020-06-17, 11:10
Up idioto ten tekst przez cały czas powtarzał opalony.

Eknen

2020-06-17, 12:27
FanatiCS napisał/a:

Up idioto ten tekst przez cały czas powtarzał opalony.





zwierzak30 napisał/a:

@Halman
Jeśli to są według ciebie przeprosiny tego białego obywatela,to ja przepraszam.
k***a,tak prostego tekstu nie skumać?



ale biały wyrażnie mówi " Im sorry , man"

SpeedyG

2020-06-17, 12:34
Ciekawe czy podobnie dzieje się w Alabamie lub Teksasie. Niedługo jakiemuś prawakowi w USA puszczą nerwy i w końcu przetestuje swój arsenał w postaci 10 karabinów, 5 krótkich pistoletów i tony amunicji.

parolpl

2020-06-17, 14:15
@SpeedyG
Chyba o to chodzi. Nic tak nie nabija kobzy finansowej i politycznej jak niepokoje/zamieszki społeczne.

sinjids

2020-06-17, 16:36
SpeedyG napisał/a:

Ciekawe czy podobnie dzieje się w Alabamie lub Teksasie. Niedługo jakiemuś prawakowi w USA puszczą nerwy i w końcu przetestuje swój arsenał w postaci 10 karabinów, 5 krótkich pistoletów i tony amunicji.



Jakiś dziadek postrzelił wczoraj antiścierwo w obronie pomnika. Niestety policja go aresztowała w iście polskim stylu za obronę konieczną. USAnie są zszokowani jak tak można.

:lol:

zwierzak30

2020-06-17, 20:12
FanatiCS napisał/a:

Up idioto ten tekst przez cały czas powtarzał opalony.



Przynajmniej tak powinien mówić.

Tr...........ty

2020-06-17, 20:36
sinjids napisał/a:

postrzelił wczoraj antiścierwo w obronie pomnika. Niestety policja go aresztowała w iście polskim stylu za obronę konieczną.



Właśnie przez takich geniuszy jak ty, interpretujących w ten sposób "obronę konieczną" bardzo dobrze, że w Polsce trzeba przejść badania i zdać egzamin żeby dostać pozwolenie na broń. Nie wnika, czy dziadek o którym piszesz miał rację, bo miał. Ale mógł przynajmniej podejść i sprowokować czarne bydło, żeby to faktycznie była obrona konieczna.

Darkwaterfall

2020-06-17, 20:44
Przecież to czarny mówi I am sorry man, a biały mówi, żeby go nie dotykał. k***a gdzie wy macie uszy?

paero123

2020-06-17, 20:53
Darkwaterfall napisał/a:

Przecież to czarny mówi I am sorry man, a biały mówi, żeby go nie dotykał. k***a gdzie wy macie uszy?


Wstaw ;-) bo nie skumają, że to żart.

A swoją drogą taki niby drogi sklep a k***a ochroniarza nie mają? Czarny leje ekspedienta i ch*j, nikt nie interweniuje? Chyba, że to właśnie ochroniarza glebuje klapkarz