18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeznaczenie

yacek • 2012-10-01, 20:45
Sadystyczna animacja

oglądać do końca

Swka

2012-10-01, 21:24
yacek napisał/a:


oglądać do końca



Nie będziesz mi rozkazywał. :kawa:

Co do animacji to fajnie zrobiona i z przesłaniem które można wyłapać pod sam koniec.

sexykicia188

2012-10-01, 22:07
jak dla mnie mocno overrated...

Koziol87

2012-10-02, 14:29
overrated? jak to sie mówi. "szczęśliwi czasu nie liczą"

Mc6

2012-10-02, 14:54
ah Ci Francuzi i ich jebnięte animacje...

matiqq

2012-10-02, 15:29
99@ sadolów nie widziało pioruna ;D

DR_DRE

2012-10-02, 15:47
GenerousVitttake napisał/a:

Ok, czy ktoś mi wytłumaczy przekaz ?



Już przybywam Ci z pomocą.

Generalnie założeniem autora owej animacji było ekstremalne przedstawienie bohatera ze skrajną kontrolą czasu. Jak możemy zauważyć, owy człek nie tyle co sie spieszy co wręcz w maniakalny sposób próbuje "kontrolować" swój czas, oznacza to, że bardziej się skupia właśnie na czasie niż na wszystkich rzeczach i sprawach otaczających go. Dokładnie jest to pokazane po przez kilkadziesiąt różnorakich zsynchronizowanych zegarków w mieszkaniu, do których nasz bohater z wodogłowiem próbuje się zsynchronizować. Następnie autor tego groteskowego przedstawienia próbuje pokazać widzowi czym może skutkować owa nadmierna kontrola czasu. W tym przypadku skończyła się ona działem HARD naszego portalu... Meritum całego materiału był moment gdzie główny bohater cofnięty 5 raz w czasie "łamie" swój fetysz czasu i w skutek czego ratuje swojego 1 JA przed radością dla naszych oczu (wszyscy wiemy o czym mówię). Również pokazuje ta animacja w jakiś sposób to, że czas nie zawsze powinien być pod kontrolą a wręcz nadmierna jego kontrola prowadzi do skrajnych/chorych i złych sytuacji w życiu tj nieszczęścia a bardziej unieszcześliwienia swojego jestestwa.
Więc drogi GenerousVitttake idź głoś wszem i wobec, że spadła na Ciebie łaska mej wiedzy. Żyj!

nygas232

2012-10-02, 21:36
Cytat:

oglądać do końca



A jak k***a nie oglądne to co?

minetek

2012-10-02, 22:51
nygas232 napisał/a:



A jak k***a nie oglądne to co?


Rysiek w "Klanie" zmartwychwstanie :) :roll: :mrgreen:

Morei_Sky

2012-10-03, 13:59
Ja mam j***ną manie nerwice natręctw na punkcie czasu też, ciagle go mało, a jak nagle jest go dużo to popadasz w skrajne emocje bo niewiesz co ze sobą zrobić.