18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przez Świat na Fazie - Pakistan - Kweta

nerusss • 2016-04-03, 10:49
kolejny ciekawy odcinek wyprawy Fazowskiego 8-)

PsychoGhost

2016-04-03, 11:21
Dodany 44 min temu na YT nawet nie zdążyłeś obejrzeć a już wstawiasz?

Zeal

2016-04-03, 11:32
Skoro dodany 44min temu a film ma ponad 18 to mógł zdążyć obejrzeć debilu.

PsychoGhost

2016-04-03, 11:39
LOL Jak tam było napisane że był dodany 44 min temu na Yt a tu było napisane że dodany 31 min temu to chcesz mi powiedzieć że obejrzał 18minutowy filmik w 13 min? WOW

k2leito

2016-04-03, 12:02
PsychoGhost napisał/a:

Dodany 44 min temu na YT nawet nie zdążyłeś obejrzeć a już wstawiasz?



Mógł to wstawić nawet 1min. po Fazowskim i nie powinieneś się o to przypie**alać bo wiadomo że kolejny fajny materiał wpadł na sadistica. :kop:

nerusss

2016-04-03, 12:16
@up all tego się nie spodziewałem, :D a prawda jest taka że obejrzałem kilka minut, myślę sobie dobry odcinek, potem zaburczało mi w brzuchu i idę zrobić sobie jajecznicę ale przed wyjściem z pokoju łapie mnie myśl, a może wrzucić na sadola niech mają coś fajnego do oglądnięcia, więc na szybkiego wrzuciłem poszedłem zrobić żarełko wróciłem obejrzałem do końca i stwierdziłem że było warto Faza nie zawiódł jak zawsze.

Tyle w temacie, przez moją troskę o was taka fala hejtu *ale ja to mam w dupie* :D

mateusos

2016-04-03, 12:27
Jak zawsze zajebiste.

PsychoGhost

2016-04-03, 12:48
Fazowski jest spoko i ma dobre materiały ale nie zmienia to faktu że wypadałoby obejrzeć całość przed wstawieniem. To wy się jakoś bardzo spinacie o byle co ... Zwrócić wam uwagę to już od razu hejt.

throatpenetrator

2016-04-03, 13:00
Nie srajcie się dzieci, ja nie wchodze za często na YT a na sadistica co dzień, więc miło że ktoś wstawił tego świra.
Co do krytyki Fazowskiego, gość ryzykuje życie by pokazać wam ludzi zaszufladkowanych przez media, ale ile razy muslimy mu pomogły?
Ile razy w Polsce dostałby pieniądze za darmo, albo ktoś zaproponowałby mu nocleg w kościele?
Jest tam totalnie obcy, mimo to ludzie są wobec niego mili i wciąż pomagają, coś co u nas się nie dzieje.
Nie jestem obrońcą islamu ani żadnej religii jednak trzeba być półmózgiem by oglądając ludzi z Rosji ( dzięki Paterowi) bądź z bliskiego wschodu (dzięki Fazie) nie wysunąć odpowiednich wniosków.

Jakakolwiek generalizacja jest idiotyczna a ostatnio pełno jej w internecie, nie wiem czy to kryzys ekonomiczny sprawia że ludzie tak chętnie szukają wojny z obcymi, czy nasza mentalność i nieufność, ale na pewno to nie jest Polskość.

InnyName

2016-04-03, 13:02
on nie sprzedaje koszulek ?
No to możecie go już hejtować :D

kenzol

2016-04-03, 13:08
Upy, wasze wszystkie komentarze są do dupy.

Za każdym razem jak oglądam Fazowskiego albo Patera, to sobie myślę że chciałbym być na ich miejscu. Zazdroszczę im tych przygód i niestety nie mam jaj na to, żeby powtórzyć ich wyczyn... Nie tego typu wyczyn żeby być gwiazdą youtuba ale żeby podróżować w ten sposób jak oni.

manier

2016-04-03, 13:13
CzappaAbbar

mieszambeton

2016-04-03, 13:14
Troche sie to nudne robi. W kolko to samo gada, nie bierzcie przyklady ze mnie, ja to mam fara, ble ble ble. Za duzo gadania.

Sosnowiec_jest_be

2016-04-03, 13:14
wyj***ne mam czy wstawił po sekundzie czy po 18 minutach. problemy dzieci internetu kto kiedy wstawił i, że dostał jakies piwka wirtualne. wam się leczyć na nogi bo na głowy to za późno...

ire09

2016-04-03, 13:54
Fazowski jest w porządku, polecam odcinek 14 o Kostaryce jak podk***ił komunistów na jakimś marszu.