18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przewrót ciężarówki tuż obok przechodniów

czajo1992 • 2017-11-11, 12:17
Cytat:

W czwartek w godzinach porannych na skrzyżowaniu ulic Pilskiej, Sienkiewicz i Czarnkowskiej w Ujściu doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Jadąca od strony Czarnkowa w kierunku Piły ciężarówka wioząca złom przewróciła się na chodnik.






Cytat:

"Kierujący pojazdem ciężarowym, 60-letni mężczyzna wykonując manewr skrętu w lewo, doprowadził ww pewnym momencie do przewrócenia pojazdu. Jak wynika z ustaleń, przyczyną tego zdarzenia, był źle umiejscowiony ładunek i też złe zabezpieczenie tego ładunku, mężczyzna przewoził złom"



Było blisko!

du...........ck

2017-11-11, 12:31
Też bym kiedyś zawitał na sadisticu na hardzie. Szedłem chodnikiem i gościowi chyba opona pękła czy coś, i zaczął bączki robić na mojej wysokości, na szczęście, po chodniku na drugiej stronie ulicy...

RoBoS_PL

2017-11-11, 12:45
Chyba zapatrzył się na laseczkę w moherowym berecie...

ciepson

2017-11-11, 14:40
Sekundy dzieliły od Harda.

waloos

2017-11-11, 18:23
Taa źle umiejscowiony, niech mu każą wjechać na wagę to się wszystko wyda. Naj***li mu pewnie ponad normę i takie efekty.
A kierowca też niezły aparat, żeby taki niewyprofilowany łuk, lekko pod górkę brać z prędkością inną niż manewrowe żółwie tempo. No ale inteligencji od kierowcy zawodowego ciężko oczekiwać.

Dziad_Inżynier

2017-11-12, 14:33
waloos napisał/a:

Taa źle umiejscowiony, niech mu każą wjechać na wagę to się wszystko wyda. Naj***li mu pewnie ponad normę i takie efekty.
A kierowca też niezły aparat, żeby taki niewyprofilowany łuk, lekko pod górkę brać z prędkością inną niż manewrowe żółwie tempo. No ale inteligencji od kierowcy zawodowego ciężko oczekiwać.


- Ile się ładuje na samochód?
- ...
- No kto wie?
- Tyle ile się zmieści.
- I o tym należy pamiętać.

Niestety rzeczywistość.

drektor

2017-11-12, 19:09
A tak ładnie się ustawili piesi