18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przewodnik: Jak nie zwiedzać Sewilli.

dddbbb • 2015-12-23, 13:29
Kolejny odcinek z cyklu "Jak nie zwiedzać" Miłego oglądania :ok:

ooip

2015-12-23, 21:25
dobrze ze nie ogladam.tak nie interesuje mnie to

patryko93

2015-12-23, 22:56
pie**olenie o pijusie i biedzie umysłowej. Gościu w porządku, lubi piłkę nożną i to realizuj. Biede umysłową i pijusów to ja widzę pod monopolowym. A ten gość zarabia pieniądze bo stać go na wyjazdy, a pewnie na wolnym jedzie gdzieś pozwiedzać. Kto by nie chciał podczas dnia wolnego wypić sobie piwka. Ja jak mam wolne to ide na uczelnie, a dużo bym dał żeby sobie gdzieś polecieć i wypić piwko. Jak ktoś rzuca pod jego adresem obelżywe epitety to po prostu jest zazdrosny, że go stać na realizowanie swoich marzeń, a jak dla mnie pozytywny typ z pasją. To że kogoś nie interesuje to nie oznacza, że może sobie poobrażać, bo po co.

MCL

2015-12-23, 23:03
Ja pie**olę, zrobiłem sobie długą przerwę od komentowania tego portalu i już widzę ze powinien zrobić jeszcze dłuższą. Gimby i inne zjebusy już tak sk***iły sadola, że czytać nie idzie. Pięć osób tworzy kółko wzajemnej masturbacji sapiąc, klnąc, wyzywając gościa, co pokazuje ciekawe rzeczy i ubiera ciekawym komentarzem. Zazdrościcie po prostu, że komuś się chce. Że ktoś wyszukuje co się w świecie dzieje, że zarabia hajs i sobie robi wycieczki po stadionach i kartoflowiskach świata. Przy okazji się tym dzieląc na jutubie. Kogo dupa swędzi? was. On sobie pije piwerko na luzie i z uśmiechem na ustach chodzi z meczu na mecz, od 8 ligii, przez 3 lige kobiet, do derbów pierwszej ligii. Kto wygral w życie? Na pewno nie wy, chore zawistne sk***iele.

I ch*j kogo wasze zdanie obchodzi. Banda niedoj***nych hejterów. Negatywne zdania też działają na człowieka. To nawet nie jest krytyka. Może się nie podobać jak operuje kamerą, jak ucina odcinek. Ale was po prostu piecze dupa że sami nie możecie być na jego miejscu i z jego luzem podchodzić do życia.

Pluje na was śmiecie.

LordSimeon

2015-12-23, 23:43
I jak bramka pada to komentarz: "Ło k***a" robi swoje!

Cravven

2015-12-24, 00:08
k***a pojechałbym z nim się napić Piwa :D ( celowo z dużej)

Nikodem_Szulcc

2015-12-24, 01:17
Do autora głównego komenta.

Nie po to wchodze na sadola zeby se scrolowac strone, jedną drugą trzecią... chce tu zobaczyc cos z humorem mocnym, czrnym itd. Pasje to se ogladaj na youtube, czytaj se o nich na elektrodzie czy ch*j wie gdzie. Jakie skretyniłe są te komentarze - "nie podoba sie to scroluj dalej" to tak jak ktos w samochodzie mówi ze mu sie nie podoba muzyka rozj***nana całą pare i pada tekst " nie podoba sie to nie słuchaj"... no debile....

JPablo

2015-12-24, 02:51
maksymilian45 napisał/a:

Wiecie co to pasja? Nikt nie zmusza was do oglądania. Mordy w kubeł i scrollować w dół.


Ten film z Jezusem w roli głównej :krejzi:

NcLR

2015-12-24, 03:51
Pojechałbym z typem! Ale k***a 70e za ch*jowy mecz...kabona musi sie zgadzać.

NightWing92

2015-12-24, 04:21
k***a co za pedały na tej stronie, dopie**alać się do wyglądu innego faceta? Ja pie**ole...

gu...........y1

2015-12-24, 10:17
Leci browar.