18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przewaga rasowa.

HoreShet • 2015-06-30, 00:26
Czarni zawsze górowali w rapie, przez dziesiątki lat, ale wystarczył jeden Biały (Eminem) i natura pokazała kto jest lepszy. :ok:

bosslolkowy

2015-06-30, 15:43
@up - kolega się tak zbulwersował, że napisał pierwszy post, a od 2 lat zarejestrowany :D

LuzaQ

2015-06-30, 16:04
Rap jest dla murzynów.
Pozdrawiam.

bialawitz

2015-06-30, 16:09
Ale nadmierne podniecanie się kolorem skóry, czyli cechą, z którą po prostu się rodzimy i którą dzielimy z miliardem ludzi to przejaw kolektywistycznego niedoj***nia mózgowego

grondir

2015-06-30, 16:13
HAHA a to się uśmiałem serdecznie, wiecznie zbuntowany cwaniak z głosem 15 latka przed mutacją najlepszy w rapie :-D przeciętny czarny raper miażdży go i trzeba mieć chyba h*ja w uszach, żeby tego nie słyszeć, eminem nigdy nie zrobi takiego kawałka jak ten poniżej, bo nie ma tego ciężkiego, basowego głosu, który można opisać tylko jednym słowem : KLASA

P.S. luzaq przez przypadek dałem Ci piwo p*zdeczko, możesz sobie je wsadzić w dupę ,pozdrawiam :dupsko:

Hereticus

2015-06-30, 16:55
@up

Nie jestem rasistą, ale Lech Roch Pawlak go zjada na śniadanie. murzyn popisuje się hajsem i myśli, że jest zajebisty, a Lech Roch ma wyj***ne na tak przyziemne sprawy i skupia się na duchowej sferze człowieczeństwa - to jest właśnie to czym zajmują się prawdziwi artyści.
Poza tym ma głos jakby mu się mordoklejka przykleiła do podniebienia i był poważnie zniedołężniały umysłowo.

Ma...........ke

2015-06-30, 17:41
Porównanie rapu do muzyki powinno być karane kastracją. Jest tu jakiś niepedał który nie słucha tego typu onomatopeji wypróżniania się świni?

typczan

2015-06-30, 17:43
grondir napisał:,
Cytat:

HAHA a to się uśmiałem serdecznie, wiecznie zbuntowany cwaniak z głosem 15 latka przed mutacją najlepszy w rapie :-D przeciętny czarny raper miażdży go i trzeba mieć chyba h*ja w uszach, żeby tego nie słyszeć, eminem nigdy nie zrobi takiego kawałka jak ten poniżej, bo nie ma tego ciężkiego, basowego głosu, który można opisać tylko jednym słowem : KLASA


To raczej prowo ... Rick Ross jest bardziej kwadratowy niz jednostki powierzchni i slychac to odrazu ... Jedyny jego kawalek jaki siada to "Miliions" z Pusha-T, ale to dlatego ze to feat. u Push'a-T, a zwrotke ma glupsza niz Jola Rutowicz ...

Maupajoke podpis:,
Cytat:

"Jestem głuchy Jestem ślepy Jestem daltonistą.
Po prostu Ideał."


Bardziej pedalskiego opisu nie mogles ustawic ... Pewnie walisz gruche przed lustrem. Mozesz uzywac slowa "pedal" tylko dzieki wolnosci slowa, ale w twoich ustach to ch*j i kazdy na osiedlu, a teraz i na sadisticu cie jebie .

A w temacie to Eminem zostal wypromowany przez Dre, choc bez skilla by mu sie nie udalo . Matke nazywal k***a , bo byla k***a... Teksty - indywidualna sprawa. Flow, technika, śpiewki - najwyzszy poziom . Eminem jest dowodem , ze rap to muzyka, a nawet cos wiecej, bo swoimi tekstami czy spiewkami w refrenach wywoluje mase roznych emocji.

adamZjeb

2015-06-30, 17:50
Eldo to podobno muzułmanin z wyboru. Mogę zrozumieć ciapaków ze zrytymi od urodzin łbami chociaż oczywiście gardzę nimi ale coś takiego to gówno gówna.

grondir

2015-06-30, 18:00
@ typczan: kwadratowe flow? chłopcze co ty bredzisz, kwadratowy to jest chada,trzeci wymiar i inne polskie pajace. Ricky ma świetne flow, genialny głos, do którego dziecinny głos ema nie ma nawet podjazdu. Jak dla mnie godny następca biggiego, który jednak jest królem na zawsze. Wszystko to kwestia gustu, a każdy ma inny, ale po prostu nie rozumiem tej podniety tym niedorozwiniętym emocjonalnie cwaniakiem, który nagrywa jakieś debilizmy, że zabije żonę i nienawidzi matki, muzyka na poziomie emo :roll:

Nellum

2015-06-30, 20:19
co do Eminema...


Ten to Polak ;)

kotorminator

2015-06-30, 20:33
@MullenLDZ

Nie lubię rapu, ale koleżka z Twojego filmu, pro.