18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przetrwać selekcję

Riv91 • 2015-01-18, 17:53
Przetrwać Selekcję


Zapraszam szanownych sadoli na nowy odcinek serii, której celem jest przejście za dwa lata selekcji do jednostki specjalnej.


Naval, wielokrotnie odznaczany operator GROM, autor książki „Przetrwać Belize” o moim skromnym projekcie:


Robisz coś co sprawia Ci frajdę, masz zapał i motywację więc w to idź z otwartym sercem! Podziwiam taki zapał bo i ja taki miałem!
Pozdrawiam serdecznie.
Naval




Schabovy

2015-01-18, 19:15
2:27 "iście"
Jedynie do tego mogę się przyj***ć, ale i tak podoba mi się zapał tego chłopaka i jego pasja. ;)

ajeinot

2015-01-18, 19:58
żeby wziąć udział w selekcji do jednostek specjalnych trzeba zostać wybranym to po pierwsze:) najlepiej z polecenia przez kogoś po 2 musisz pracować w mundurówce (to podstawa) i mieć stopień przynajmniej podoficerski wojsko albo oficera policja, musisz mieć przebyte szkolenie wojskowe, co w tych czasach jest dość trudno do zrobienia.. trzeba się zapisać do NSR ( Ludzi po studiach za bardzo nie chcą przyjmować). Ogólnie droga do jednostek specjalnych jest długa i kręta i na pewno ryzykujesz bo jak się nie dostaniesz to masz pare latek przygotowań w plecy (w tym czasie mógł byś się zająć czymś innym). Ale warto próbować jak ktoś to lubi:) chociaż na dobre zarobki niech nie liczy przez naszego prezydenta kochanego, który obniżył pensje wszystkim komandosom.

GRAABI

2015-01-18, 20:31
@ajeinot

Niedługo w Lublińcu ruszy ośrodek rekrutacyjny dla wojsk specjalnych z cywila :)

rakoczy

2015-01-18, 21:47
W Polsce ludzie już po kanałach się uczą chodzić?

dzzejkop

2015-01-18, 22:22
Piwo w ciemno za tematyke specjalsow. Sam mam marzenie o wojskach specjalnych ale pierw musze laserem oczy wyleczyc :/

Ęriko De Skuczas Palabras

2015-01-18, 22:35
"Opowiem wam jak poruszać się w takim terenie. Szukamy tajnego przejścia..."

Dobra akcja!
Tajne przejście to podstawa survivalu :D

Sku3l

2015-01-18, 22:53
man_of_steel napisał/a:

p*zduś, ale chociaż z pasją.



Oho samiec alfa przybyl.

Zajebista sprawa, wazne ze z pasja i bede dalej ogladal. Poza tym dobrze zmontowane i dobra gadka az sie przyjemnie slucha. Leci piwko.

run_run

2015-01-18, 23:06
Nysa? Do selekcji w Gromie? Hahahahhahaha k***a w dupie byłeś i gówno widziales, i Foomoza i Grom startuje z Kalnicy w Bieszczadach. Ani kredy ani płyty DVD nikt nie pozwoli Ci zabrać na selekcje w teren. Jesteś debilem i o selekcji do jednostek specjalnych pojęcia nie masz.

Tak tak, byłem tam a czy jestem to nie Wasz interes

koneres

2015-01-18, 23:06
oczywiscie podludzie ze zbiornikami retencyjnymi zamiast brzuchów mają najwięcej do gadania

run_run

2015-01-18, 23:11
Mów mi tak dalej bo Lubie jak p*zda mi tak mowi

koneres

2015-01-18, 23:14
haha, pierwszy sie wylonil, poczules sie urazony grubasku? :D

disturbed666

2015-01-18, 23:42
uwielbiam ogladac jak ktos chodzi po takich tunelach, u mnie nie daleko miasta jest stara fabryka z II wojny i slyszalem ze sa tam jakies podziemne forty. przeszedlbym sie no ale jako ze jestem leniwym ch*jem to ogladam na necie

Rekin_piczojad

2015-01-18, 23:56
Co to za survival? Zejście na dół, góra 3 metry, a ten filozofuje nad tym jak dz**ka w kościele.