18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przestraszyłem się jak to zobaczyłem

coldblood16 • 2017-09-24, 22:22
Szwabki ładne nie są ale to.....
Gratuluję wyboru :spoko:


Przedstawiam wam Miss Hanoweru 2017



spoiler


TO jest sadyzm, idzie normalny chłop na miss wybory, a tu takie cuda.

waloos

2017-09-25, 22:56
To nie jest żaden trans. Ma zbyt zdrowe cycki, nie widać żeby sterczały jak sztuczne.
A jeśli to jest kobieta, to gdyby zapuściła włosy, niejeden sadol trzepałby jak oszalały. W sumie to rysów twarzy nie ma jakiś mega brzydkich - oweszem, kichawę ma dużą ale tak poza tym to nie jest źle.


O znalazłem na YT filmik z tego pokazu: figurę ma lepszą niż trzy czwarte kobiet w Polsce. Jestem pewny, że 80% tu komentujących r*cha (jeśli w ogóle) brzydsze i grubsze bazyle. Owszem były tam ładniejsze, ale ta miała krótkie włosy więc wybrali pewnie ją żeby być nowoczesnym i nagrodzić za odwagę.
https://www.youtube.com/watch?v=Pc83sGoDL1Y

tranzystor

2017-09-26, 00:11
Velture napisał/a:

Nastały czasy gdzie konkurs piękności w imię poprawności politycznej wygrywa jakiś decepticon czy inny autobot.
No ale po tym jak wygrała opalona rodowita szwedka, z nosem podobnych gabarytów, tytuł miss Szwecji a w usa transformer wygrał zawody w podnoszeniu ciężarów kobiet i jeszcze 40 letni 13 latek, również rodowity szwed z syrii, wygrał zawody dla dzieci to niewiele jest mnie w stanie zdziwić.

Pewnie przy wyborach miss uniwersum wygra facet... a za chwile w sportach wszyscy będą dostawać złote medale aby nie urazić uczuć i aby nikt nie czuł się gorszy.





Nie znasz się na żartach. Może tam w trakcie głosowania zrobili taką akcję jak na Sadisticu, że wszyscy głosowali na największego paździerza.

Driv3rFiat126

2017-09-27, 20:24
ide o stówe że kutonga między nogami

to coś posiada wiem że 2 posty lale nie moge edytować