18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przestraszony mustang wpadł w amok na skrzyżowaniu

~Sunday • 2024-03-27, 17:46

Mustang został wypożyczony przez kogoś innego jako prezent urodzinowy dla gościa prowadzącego go w tym filmie.
Prezentem miała być podwózka. Facet zdecydował jednak, że chce prowadzić i chociaż był pod wpływem to z jakiegoś powodu pozwolono mu to zrobić :mrgreen:
źródło

KungFuPaniDa

2024-03-27, 21:15
Nie wiem czy ktoś z powyżej komentującyh miał okazje jeździć tym badziewiem ale generalnie to auto nadaje się jedynie na szrot, niestety jest tańsze niż stara Halmana na dobę dlatego jest co raz popularniejsze wśród młodych gniewnych chcących zar*chać bo ma „siuper furkie”.
Zawieszenie ala Golf 2, hamulce Fiat126p, wykonanie Dacia Logan, wygląd Doda 10 lat temu. Bardziej plastikowa w środku jest tylko pochwa proboszcza, którą wyjmuje z szafki nocnej. Ni ch*ja nie kupujcie tego złomu, ten gość jechał prawidłowo tym autem należy się rozj***ć i zezłomować :mrgreen:

Exyou

2024-03-27, 21:42
ch*jowe mają życie ci Czesi jak tam się mustanga wypożycza na prezent urodzinowy xd

darek1234

2024-03-27, 22:10
SkoPio1 napisał/a:

Może uślizg niewielki.



Gdzie widzisz tu uślizg?

Kunnorinno

2024-03-27, 22:14
Cyrk to by u ubezpieczyciela miał kierowca meganki gdyby mustang trachnąłby go w przód przed zaj***niem oberka w dupe
Weź tu przy zgłoszeniu szkody zaznacz że w jednym zdarzeniu ten sam chłop jednocześnie przypie**olił w przód i tył auta :idzwch*j:

dżonyłojlker

2024-03-27, 22:24
darek1234 napisał/a:

Gdzie widzisz tu uślizg?



Od 00:10 do 00:12 i od 00:15 do 00:16.

SkoPio1

2024-03-27, 22:28
darek1234 napisał/a:

Gdzie widzisz tu uślizg?



Czytanie ze zrozumieniem u ciebie leży i kwiczy.
Tzn. zakładasz debilną tezę i potem z nią dzielnie walczysz.


Do czego się odnoszę?
Do tego: dodawanie gazu na zakręcie przy mokrej drodze tak się skończy

I odpisuję na to:
E tam.
Może uślizg niewielki.



Skąd wziąłeś debilną wizję, iż opisuję film - nie wiem, choć się domyślam (jak pan Sznuk)..
:> >>

subik

2024-03-28, 22:29
Przecież to w Czechach głąby a wy o jakimś prawie piszecie o konfiskowanie samochodu

darek1234

2024-03-29, 19:27
SkoPio1 napisał/a:

Czytanie ze zrozumieniem u ciebie leży i kwiczy.
Tzn. zakładasz debilną tezę i potem z nią dzielnie walczysz.
Do czego się odnoszę?
Do tego:
I odpisuję na to:
Skąd wziąłeś debilną wizję, iż opisuję film - nie wiem, choć się domyślam (jak pan Sznuk)..
>>



Aha, czyli piszesz komentarze pod filmem, ale opisujesz swoje debilne wizje? Brawo, zajebiście!