18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przesłuchanie

Deus-Ex-Machina • 2013-07-01, 17:25
Przesłuchanie dotyczy Romusia. :lol:

Uprzejmie proszę o nie wpie**alanie tego do zbiorczego, gdyż idealnie pasuje do klimatu sadistic'ka. I nie wpie**alanie do sucharów po kilku minutach. Niech użytkownicy sami decydują co chcą na głównej widzieć.

***Zmieniłem na inne, gdyż tamto już było.

VonHaiPaue

2013-07-01, 17:27
k***a klasyka 5 razy oglądałem!

Szkoda, że tak mało odcinków ;(

siwers3

2013-07-01, 18:03
Bardzo dobry serial, jeśli telewizja Polska spożytkowałaby abonament na takie produkcje to dużo więcej osób by płaciło.

Wprawdzie w drugim i trzecim sezonie zj***li totalnie cenzurę.
Całość można obejrzeć na stronach TVP:
http://vod.tvp.pl/seriale/sensacyjne/pitbull/


A tutaj z kolei jedyna jak dla mnie warta pokazania scena z drewnianego serialu Glina:

chlop

2013-07-01, 18:06
Ad-minki się rozpanoszyły wiec walą wszystko do zbiorczego pieski żeby się przypodobać panu .

Saute

2013-07-01, 18:45
Za Pitbulla zawsze wielki, zimny, pyszny browar z pianą na dwa palce! Szkoda, że serial skończył się na 3 seriach i więcej raczej nie będzie.


kosti7

2013-07-01, 19:17
Dobry motyw był jak przesłuchiwali rodzeństwo co matce głowę odcięło :D "A ścięgna to jak gepard jakiś... " :D

tomiknn

2013-07-01, 19:18
Polecam serial dokumentalny "Prawdziwe psy" na podstawie którego powstał "Pitbull".

Ezoteryk

2013-07-01, 19:18
Najlepszy polski serial , fabuła niesamowita wiekszość seriali amerykańskich kładzie na głowe .

Polnischefuhrer

2013-07-01, 19:19

maq2012

2013-07-01, 19:23
Polska kinematografia jest pelna pajacow skorumpowanych. Jak mozna to inaczej nazwac, jesli wspiera sie filmy typu 'kac wawa' ktory byl kompletnym scierwem a 'PitBull' majacy rzesze wiernych fanow zawiesza sie z niesprecyzowanego powodu. Mam wrazenie, ze stosuje sie technike 1+1, czyli film kosztuje milion, w papierach jest dwa.
Swego czasu czytalem rowniez wywiad z artysta ktory dostawal zlecenia na zrobienie plakatu do filmu. Oczywiscie swojej tworczej inwencji nie mogl wykazac, bo zleceniodawca zaznaczyl ze ma byc na styl tego i tego amerykanskiego filmu, i zeby bron boze nie byl zbyt wymagajacy w odbiorze bo widz pomysli: artystyczny plakat = trudny film ktorego nie zrozumiem, i nie pojdzie do kina. CO ZA BZDURA! Malo jest inteligentnych ludzi ktorzy czekaja na ambitne kino a nie ochlapy za 25zl? Widocznie dla producentow rynek to sami debile a poziom trzeba obnizac bo nie znajdzie sie chetny na ogladanie.
Rozpisalem sie troche ale myslac o takich rzeczach strasznie sie wk**iam!!

army

2013-07-01, 19:29
Na czym miała polegać tortura, która jest na filmiku od siwers3?

eyven

2013-07-01, 19:30
za Pitbulla zawsze piwo!

carl92

2013-07-01, 19:40
army napisał/a:

Na czym miała polegać tortura, która jest na filmiku od siwers3?


Wsadź sobie kostkę lodu w dupę to się przekonasz.