18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

przesłanie

nowynick • 2019-10-11, 13:56
Irańczycy nam o czymś przypominają...


Pies j***ł wspieranie USraela, to Europa będzie się zastanawiać jak przyjąć kolejne morze uchodźców nie oni

Halman

2019-10-11, 16:48
aMlodyKocur napisał/a:

wstyd mi za ciebie pie**olony nieuku!



a kim ty jesteś by oceniać moją wypowiedz? jakimś k***a tłustym biskupem czy ambasadorem Iranu czy tylko zwykłym człowiekiem który uważa że inny człowiek nie może mieć własnego, konkretnego zdania? Pieprz się z swoimi człowieczeństwem pajacu...

Sonka napisał/a:

Szkoda, że twoi przodkowie nie sp***alali do iranu w czasie wojny i im tak nie powiedziano ... jednego chwasta na sadolu byłoby mniej.



a tym kim jesteś? apostoł dobroci? jesteś epizodem, zerem, gównem histori przepływającym przez rynsztok ludzkiej historii... takich jak ty nabijano na pale, obcinano głowy, rozrywano końmi bo myśleli że człowiek to istota wyższa... a człowiek jest bestią którą każdy ma genetycznie wszytą w siebie. Dołącz z swoimi mądrościami do kolegi i pieprzcie się razem, może powstanie nowa rasa w co bardzo wątpię.

Miles87

2019-10-11, 17:04
HAL9000/2
może jest twoim starym. Zmień sobie numerek na 0 za nickiem bo bardziej pasuje.

Halman

2019-10-11, 17:08
Miles87 napisał/a:

HAL9000/2
może jest twoim starym. Zmień sobie numerek na 0 za nickiem bo bardziej pasuje.



a ty sie stąd usuń fanie kozojebstwa..

Tr...........ty

2019-10-11, 18:21
poligon6 napisał/a:

LOL, była propaganda, teraz fakty.
Iran podczas IIWŚ dryfował w strone Hitlera az w końcu ruskie i alianci zaczeli go okupować. I tak zwany irański rzad miał mało do powiedzenia.
Polacy z Sybiru byli utrzymywani przez aliantów, a raczej płacili za to utrzymanie polskim złotem.
Szybciutko sie wynieśli.
Dzis Iran to jakas religijna dyktatura i jedyne co cenie to ze wiekszość Irańczyków siedzi u siebie na dupie.



Na TVP Historia takich faktów się dowiedziałeś?
Polskie złoto zdefraudował "polski rząd" w Anglii i do dzisiaj nie wiadomo co się z nim stało, bo jeszcze po wojnie niektórzy sobie dobrze za to żyli mydląc światu oczy, że są prawdziwymi władzami Polski. Dobro Polaków rozsianych po świecie w czasie wojny mieli najczęściej w dupie.

cz...........ek

2019-10-11, 19:04
Kobiety możemy przyjąć, reszta wypie**alać. Moje zdanie i moje hasło wyborcze. Na wejściu plaster szynki i seta, chleb i sól

mygyry

2019-10-11, 19:06
Chcą do Polski? To niech ściągnie te szmaty że łba walnie kielona i zagryzie boczkiem, do Polski każdy może przyjechać i żyć tu dobrze pod warunkiem że nie wpie**ala swoich mądrości.

silwerbalk

2019-10-11, 19:51
A tak patrząc ze strony interesów... To na ch*j się wpie**alamy w sprawy które są właściwe nam obojętne ani na tym nie zarobimy ani na tym nie stracimy... Ludzie powiedzą no ale tania ropa.. ch*ja to tanie jak OPEC zdecyduje podniesienie cen za baryłkę. To są semickie sprawy i semickie konflikty nas gojów i tak to nie powinno interesować bo i tak ich nie zrozumiemy... A irańczycy to persowie nazwij irańczyka arabem a dostaniesz w zęby bo to tak jakbyś nazwał go k***ą a jego matka ma syfiliz i daje dupy menelom... Zamordyzm religijny ale arabia saudyjska wielki partner i przyjaciel usa w tym samym czasie dekapituje homo, 6 letnie sunnickie dzieci,innowierców itp. :roll:

Ryszardowo

2019-10-11, 19:52
Reasumując Irańczycy fajne ziomki jak są u siebie.

Możliwe, że pomysłodawcą tego przekazu jest jakaś proeuropejska fundacja, która chce nam docelowo wpie**olić 2 mln uchodźców, wstępnie Irańczyków, a za chwilę będzie jak na zachodzie..

A tak swoją drogą to zaraz by się pojawiły irańskie komentarze typu: " Salam, oszukali nas k***a to miało być 500 euro złodzieje.. "

zielak300

2019-10-11, 20:30
W USA na angielskim dla obcokrajowcow na uniwerku (jakos w 2013) spotkalem iranczyka, taki malo brazowy byl. Jak mu powiedzialem ze jestem z polski to powiedzial ze jego ulubiony rezyser to polanski. Powiedzialem mu ze moj nie bo r*chal dzieci.

grzechu40

2019-10-11, 20:45
cezi2626 napisał/a:

szkoda ze twoi sp***olili jednego chwasta było by mniej - za to nasi walczyli



Tak powalczyli że wpie**ol aż drzazgi szły.
Siły nasze do Niemiec patrząc obrona atak:/ idealne żeby wygrać ale u nas jak zawsze.
Szukajmy sojuszników tam gdzie oni są A nie tam gdzie się pokazuja

impressa88

2019-10-11, 21:43
Ja też się wypowiem chodz trochę nie z tematem tego filmu. Kiedyś pojechałem do Niemca na roboty jak jeszcze robota tam była na czarno, był to remont domku z lat 2 wojny światowej. Żyła tam babcia z córką. Kiedys przy obiedzie mój ojciec zapytał się babci o rodzinę. Babcia powiedziała że miała brata który był żołnierzem w czasie 2 wojny światowej i jak szli na ruskich to go postrzelili. Sytuacja była nie ciekawa i kazali rodzinie przyjechać na ostatnie pożegnanie. Babcia jak dostała list wsiadła do pociągu i w czasie wojny jechała na front do brata. W czasie tej całej podróży musiała przejechać przez Polskę i jak się okazuje miała styczność z Polakami. Jak się zapytaliśmy czy Polacy byli do niej wrogo nastawieni przez tą całą sytuację z Hitlerem odpowiedziała że nie. Ze nas Polaków dobrze wspomina ze ją jak mogli to jej pomagali pomimo całej tej chorej sytuacji. Babcia codziennie jak tam pracowaliśmy codziennie chodziła do piekarni za pieczywem dla nas. Starała jak tylko potrafiła pomimo 94lat. Niestety już zmarła. Szkoda

parolpl

2019-10-11, 21:43
A co jeśli wam powiem, że koncepcja ataku znowu wywodzi się od żydów, bo oni nie chcą ŻADNEGO zorganizowanego kraju u nich w regionie (taka ich mentalność). Dodatkowo Iran, który zerwał umowy o zaprzestaniu rozwijania programu ( z tego co aktualnie kojarzę), jest zagrożeniem dla napletów (bo takie gówno jak Izrael może mieć, a innym nie wolno).

Te...........at

2019-10-11, 21:55
poligon6 napisał/a:

LOL, była propaganda, teraz fakty.
Iran podczas IIWŚ dryfował w strone Hitlera az w końcu ruskie i alianci zaczeli go okupować. I tak zwany irański rzad miał mało do powiedzenia.
Polacy z Sybiru byli utrzymywani przez aliantów, a raczej płacili za to utrzymanie polskim złotem.
Szybciutko sie wynieśli.
Dzis Iran to jakas religijna dyktatura i jedyne co cenie to ze wiekszość Irańczyków siedzi u siebie na dupie.



Tak ci powiem: Gówno widziaes, gówno wiesz.

zielak300

2019-10-11, 21:59
parolpl napisał/a:

A co jeśli wam powiem, że koncepcja ataku znowu wywodzi się od żydów, bo oni nie chcą ŻADNEGO zorganizowanego kraju u nich w regionie (taka ich mentalność). Dodatkowo Iran, który zerwał umowy o zaprzestaniu rozwijania programu ( z tego co aktualnie kojarzę), jest zagrożeniem dla napletów (bo takie gówno jak Izrael może mieć, a innym nie wolno).



Wow, niesamowite odkrycie kolumbie. Twoich starych jeszcze nie bylo na swiecie jak Izrael zaczal pierwsze naloty na cele wojskowe w Iranie.


impressa88 napisał/a:

Ja też się wypowiem chodz trochę nie z tematem tego filmu. Kiedyś pojechałem do Niemca na roboty jak jeszcze robota tam była na czarno, był to remont domku z lat 2 wojny światowej. Żyła tam babcia z córką. Kiedys przy obiedzie mój ojciec zapytał się babci o rodzinę. Babcia powiedziała że miała brata który był żołnierzem w czasie 2 wojny światowej i jak szli na ruskich to go postrzelili. Sytuacja była nie ciekawa i kazali rodzinie przyjechać na ostatnie pożegnanie. Babcia jak dostała list wsiadła do pociągu i w czasie wojny jechała na front do brata. W czasie tej całej podróży musiała przejechać przez Polskę i jak się okazuje miała styczność z Polakami. Jak się zapytaliśmy czy Polacy byli do niej wrogo nastawieni przez tą całą sytuację z Hitlerem odpowiedziała że nie. Ze nas Polaków dobrze wspomina ze ją jak mogli to jej pomagali pomimo całej tej chorej sytuacji. Babcia codziennie jak tam pracowaliśmy codziennie chodziła do piekarni za pieczywem dla nas. Starała jak tylko potrafiła pomimo 94lat. Niestety już zmarła. Szkoda




Bo sie zaraz porycze. Zrobila was w ch*ja. Wszystkie k***y salutowaly wierząc ze sa najlepsza rasą na swiecie. A po wojnie jak im pokazali obozy koncentracyjne to oczywiscie, nie wiedzialam, to nazisci zrobili :D

Bardziej jestem w stanie uwierzyć że sam Hitler nie wiedział o holokauscie bo nie chcial. Dał tylko bodziec a niemcy zrobili reszte. Za holokaust odpowiedzialny byl Himmler. Sam hitler ogólnie był słaby, i nadawal sie tylko do rezyserowanych przemow do narodu, i przestawianiu zolnierzykow na mapie w wilczym. Pewnie sam by płakał jakby zobaczyl co SS robi zludzmi. :mrgreen:

Wiewór

2019-10-11, 22:11
Dzisiejszy Iran należy do państw tzw osi zła i właśnie ta dyktatura sra teraz w gacie, że im wprowadza demokrację.
Jakby nie kozaczyli i prowokowali to by im nic nie groziło.