18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przesłanie nadziei

mover2 • 2013-03-20, 10:20
Ten filmik postawił mnie na nogi, kiedy straciłem wiarę w ludzi i samego siebie.








fsdfsdsf

2013-03-20, 19:51
z dużo pie**olenia i farmazonow o polach magnetycznych, ale z ogolnym przeslaniem sie zgadzam. Ludzie powinni zyc w zgodzie. Za dużo jest na tym swiecie nie potrzebnej rywalizacji, walki o kase i konfliktów. Taki tryb życia wyniszcza nas wewnętrznie, mamy kase, ale jesteśmy zmęczeni życiem, doprowadza do nerwic, depresji i coraz to nowych chorob społecznych...

Koniec Świata

2013-03-20, 20:09
Jak chcę sobie poprawić nastrój to kupuję sobie browara i słucham dobrej muzyki. Nie potrzebuję do tego jakichś płaczliwych rozkminów filozoficznych.

DEZERTER - "Wystarczy tylko chcieć"

ga...........ro

2013-03-20, 20:19
Jak zobaczyłem że pie**olą o medytacji to wyłączyłem to w ch*j... k***a wszystko jest wibrującymi falami no ja pie**ole :trzesieee: pie**olą jak o kocu świata

wojtas2112

2013-03-20, 20:28
Założenia ok, ale cytat George W. Busha rozj***ł mnie na łopatki, organizacja odpowiedzialna za większość wojen na tej planecie chce budować pokój przez medytacje. "Wy wszyscy medytujcie a my Was okradniemy i zabijemy" - nowa religia iluminatów.

ayahuazca

2013-03-20, 20:50
Dopóki syjonistyczne bydło będzie stąpać po świętej matce ziemi , nigdy nie zaznamy spokoju. Żadna medytacja, żadne pozytywne wibracje , pokój i miłość nie zapanują dopóki dopóty nie użyjemy ich broni przeciwko nim. Gniew , nienawiść , złość , agresja , te atuty powinni posiadać wszyscy którzy chcą pozbyć się globalnej śmiertelnej zarazy , którą jest syjonizm. Żydowskie bydło które plugawi wszystko i wszystkich powinno zostać ścięte jak trawa w lipcu. Utopiona we własnych pestycydach i wypchana gównem zwanym GMO. Dopiero wtedy możemy mówić o miłości , nieagresji i globalnym pokoju.
Dziękuje , dobranoc.

Namex

2013-03-20, 21:01
Tak to oglądałem i oglądałem, pierwszą część pominąłem w połowie. Druga znów zmienna jakaś bo znów o piramidach coś pie**olą, i że klocka z kamienia podnieść nie dadzą rady jak czołgi to jakoś dają rade.
Poza tym tyle już badają te piramidy itp. i jakoś efektów nie widać.

koras1897

2013-03-20, 21:32
@gabro
Tak, absolutnie wszystko jest tylko wibrującymi falami, twoje zmysły to tylko odbiorniki tych fal.

MehooW

2013-03-20, 22:31
Bardzo mądre słowa to są, może w końcu gdy zjednoczymy się wszyscy, znów ukażą się przyjaciele z kosmosu (:

miszcz310

2013-03-20, 23:08
Obejrzałem i mam kilka zastrzeżeń.

"Serce emituje dużo większe pole magnetyczne i elektryczne". Prawda, ale to jest przecież mięsień, który musi być pobudzany. Do tego potrzebna jest odpowiednia energia. W mózgu nie potrzeba aż takiej energii do przesyłania informacji, poza tym mózg pewnie by się przegrzał jakby musiał pracować przy takich prądach.
"Serce i mózg są połączone i w widmie serca widać emocje, na pewno pochodzą od serca a nie od mózgu". Mega naciągane. Mylenie skutku i przyczyny. Skoro są połączone i mózg steruje pracą serca bezpośrednio poprzez nerwy i pośrednio poprzez hormony no to nie dziwota, że w widmie jego uderzeń widać odpowiedź na pojawiające się emocje.
Dlatego moim zdaniem dobieranie faktu do swojej teorii.

"Wszystko jest falą dźwiękową". No to to akurat gówno prawda. Fala dźwiękowa to jest zaburzenie gęstości powietrza. To jak z fal dźwiękowych są zbudowane planety we wszechświecie jak w próżni z definicji nie ma powietrza, czyli nie ma fal dźwiękowych...
Dodatkowo ten filmik przedstawiający cukier na membranie. Nie wiem czy wiecie o co w tym chodzi. Cukier na takiej drgającej membranie ustawia się w tak zwanych węzłach, czyli miejscach gdzie albo nie ma drgań w ogóle, albo są najmniejsze. Nie ma to nic wspólnego z jakąś tam materią fal dźwiękowych i jeszcze to lakoniczne "dźwięk tworzy kształty"...

Myśli to fale. Polecam poczytać o falach mózgowych. Poza tym dzisiaj są już urządzenia pozwalające na jakąś tam okrojoną komunikację z takimi ludźmi warzywami po wylewach. Mogą odpowiadać tak/nie i pokazywana są ich emocje. Także żadna nowość.

4.44 "Efekt pozytywnego myślenia na wodę" Nie rozumiem woda zamarza od pozytywnego myślenia?

5.06 Ogólnie o tych eksperymentach z tymi joginami. Była taka sekta "lewitujących joginów" czy jakoś tak. Oni już czegoś takiego próbowali i jakoś do dzisiaj się przestępstwa dzieją. BTW ta cała sekta okazała się niezłą piramidą finansową.
Ciekaw jestem jakiś danych liczbowych albo jakiś odnośników do tych prac opisujących te eksperymenty. Bo samo mówienie że takie eksperymenty były nie mówi, że to potwierdziły.

Z tymi piramidami w Europie i Japońskiej Atlantydzie to ciekawe nawet. Trzeba poszperać w internecie o tym.
Pytanie jakie się rodzi to czy po prostu już człowiek wcześniej nie stworzył doskonalszej technicznie cywilizacji niż obecna. Z tego co wiem Majowie wierzyli, że tak było.

Straszenie końcem świata jest chyba tak stare jak człowiek. Ogólnie jakiś koniec świata przeżywamy co roku. Dziwię się że jeszcze się ludziom nie znudziło takie gadanie o tym.

Podsumowując polecam sobie (jak ktoś zainteresowany oczywista) książki Derrena Browna. Ujawnia on w nich techniki takich szarlatanerii jak to sobie ludzi omotać i jak między innymi takie filmiki się konstruuje.

Na koniec chciałem powiedzieć, że nie mam nic do buddyzmu. Jak sobie chcecie medytować nic mi do tego. Jak Wam to pomaga bardzo dobrze dla Was. Wkurza mnie tylko sposób w jaki takie filmiki traktują mój sposób myślenia i nachalnie próbują wpłynąć na to co mam myśleć, gdzie nie podają żadne argumenty.

muH

2013-03-21, 06:53

HappyMeal

2013-03-21, 20:41
Dymekx napisał/a:

Dopóki człowiek będzie posiadał wolną wolę, dopóty pokoju nie będzie.


Nazi detected.

matiasr1

2013-06-25, 00:23
mover2 napisał/a:

Ten filmik postawił mnie na nogi, kiedy straciłem wiarę w ludzi i samego siebie.