18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

przesadził z masturbacją

Człapi • 2009-06-05, 19:09
W czwartek świat zelektryzowała wiadomość, że znany aktor, legenda kina kung-fu - 72-letni David Carradine, popełnił samobójstwo podczas zdjęć do nowego filmu kręconego w Tajlandii. Jak jednak twierdzi tajska policja, śmierć aktora mogła nie być samobójstwem, tylko nieszczęśliwym wypadkiem podczas... masturbacji - podaje serwis yahoo.com.

Znanego m.in. z filmu "Kill Bill" i serialu "Kung-fu" aktora znaleziono w pokoju hotelowym, powieszonego na sznurze od zasłon. Na początku policja podejrzewała, że było to samobójstwo. Teraz jednak na jaw wyszły nowe okoliczności zdarzenia, które wskazują że śmierć mogła być przypadkowa.

Jak powiedział komendant tajskiej policji Worapong Siewpreecha, owszem - jedna z linek, była okręcona wokół szyi aktora, jednak była też druga, na jego narządach płciowych. Obie liny były powiązane ze sobą i zawieszone na szafie. Jak przypuszcza policja, aktor mógł, w ten dość specyficzny sposób, się masturbować i to mogło spowodować jego śmierć.


Jak dodał komendant, udało się też ustalić, że w dzień śmierci, Carradine przez "od rana do wieczora" pił alkohol. Poza tym drzwi do pokoju aktora były zamknięte od wewnątrz i nic nie wskazuje na to, aby w zdarzeniu brały udział osoby trzecie.

W ciągu najbliższych dni ma odbyć się sekcja zwłok, która najprawdopodobniej wyjaśni przyczynę śmierci aktora.


Es...........ne

2009-06-05, 19:34
będą bo pamiętać nie po filmach ale po tym że sobie freda marszczył przed śmiercią :P

Gamba

2009-06-05, 20:42
i że go zamarszczył na śmierć ^^

Angevil

2009-06-05, 21:00
A Ja myslałem że zabił go ten cios z pięcioma palcami :shock:

MaxKing

2009-06-05, 22:16
Cytat:

W ciągu najbliższych dni ma odbyć się sekcja zwłok, która najprawdopodobniej wyjaśni przyczynę śmierci aktora.



Umarł przez powieszenie. Jestem genialny - odkryłem przyczynę śmierci przed sekcją zwłok. :P

Wiem, wiem - mógł być np otruty...

rrdzony

2009-06-06, 10:31
j***ny miał technikę....

heh, teraz forum wiara.pl ma kolejne dowody na szkodliwość masturbacji :P

RastaSoldat

2009-06-07, 13:55
a mistrz trzepiekapucyn mówi, że można zeza dostać :D