18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przerwana lekcja angielskiego

~Sunday • 2023-01-16, 19:37

Nie obchodzi mnie kto zaczął :-D

inzGamon

2023-01-16, 22:34
ch*ja widać zza tej wielkiej dupy!

lesku73

2023-01-17, 00:09
Zawsze mnie śmieszy jak widzę człekomałpnego w szkole, w jakim celu są oni tam wpuszczani ?! Jako maskotki?

Sraj1

2023-01-17, 01:25
Jej, ale piękny oklep dla spermiarza.

PrawdaJestJedna

2023-01-17, 03:56
crookla napisał/a:

No k***a gratuluje czarnemu! Laska dostała ostrzeżenie a i tak wyciągnęła łapy, białorycerz spermiarz chciał bronić i dostal w p*zde


Dobra, dobra, już się nie zesraj z tymi swoimi gratulacjami. O ile zawsze rozumiem sytuacje, jak laska dostaje w drugą stronę za uderzenie chłopaka, to w tej sytuacji chyba mamy pewne nieporozumienie. Po pierwsze, to na tym filmiku wygląda na to, że te zwierzęta zagrodziły dla niej wyjście z klasy i nie chciały jej wypuścić. Po drugie, dingu przed zajściem wyraźnie już się napalał na taką czynność oblizując rytualnie dłoń i nawet jak jej oddał, to mógł jej sprzedać zwykłego lepa, w szczególności, że ona dosłownie go macnęła, a nie od razu wybijać połowę klawiszy. Ale czego oczekiwać od małp, na pewno nie tego, że zrozumieją fizjologię człowieka. A później biała babka będzie chodziła z jakimiś tikami na twarzy z powodu uszkodzonych nerwów mięśniowych. Nie żeby było mi jej jakoś szczególnie żal, ale szkoda w tak głupi sposób się oszpecać. W samej klasie nie lepiej. Inne zwierzerzęta rzuciły się do walki, ale później doprowadziły do rozdzielenia. A co na betoniarki? Stoją i patrzą się ulańce.

OdbytBiskupa

2023-01-17, 06:44
A ten grubas, zamiast sp***alać mógł go pchnąć, na nim usiąść i byłoby po sprawie.

Leatherface

2023-01-17, 08:51
Po co lewacy małpy do szkół wpuszczają?

encoder178

2023-01-17, 11:03
crookla napisał/a:

No k***a gratuluje czarnemu! Laska dostała ostrzeżenie a i tak wyciągnęła łapy, białorycerz spermiarz chciał bronić i dostal w p*zde



zapewne za ten czyn zamoczy, stąd taka determinacja :D

CzarnyAdolf

2023-01-17, 11:12
Na każdej ławce laptop, a gdzie zeszyty, gdzie książki

joleen33

2023-01-17, 11:15
crookla napisał/a:

No k***a gratuluje czarnemu! Laska dostała ostrzeżenie a i tak wyciągnęła łapy, białorycerz spermiarz chciał bronić i dostal w p*zde



Życzę ci żeby twoja stara tak wygarnęła w p*zdę ;) i tak pewnie nie zrozumiesz o co chodzi bo już widzę po twoim wpisie że nie r*chasz, nie myjesz fiuta pod skórą dupę podcierasz 2 listkami papieru jesteś gruby i jebie od ciebie potem... Tfuuu że takie coś się musiało urodzić w Polsce.

RodrigoCortez

2023-01-17, 12:31
crookla napisał/a:

No k***a gratuluje czarnemu! Laska dostała ostrzeżenie a i tak wyciągnęła łapy, białorycerz spermiarz chciał bronić i dostal w p*zde



znalazł się lovelas murzynów, zawsze winny jest nigga nie ważne co kto zrobił to i tak winny jest czarny i koniec kropka

Aligejtor

2023-01-17, 15:09
Piekne po prostu majstersztyk; jeden z niewielu razy, gdzie uwazam czarnego za czlowieka. Nie dosc, ze bez zastanowienia zaj***l liscia bialej szmacie, to bialorycerza rozj***l.

minedsafe

2023-01-17, 15:29
Do wora z nimi a wór do jeziora k***a.

crookla

2023-01-17, 18:20
PrawdaJestJedna napisał/a:

Dobra, dobra, już się nie zesraj z tymi swoimi gratulacjami. O ile zawsze rozumiem sytuacje, jak laska dostaje w drugą stronę za uderzenie chłopaka, to w tej sytuacji chyba mamy pewne nieporozumienie. Po pierwsze, to na tym filmiku wygląda na to, że te zwierzęta zagrodziły dla niej wyjście z klasy i nie chciały jej wypuścić. Po drugie, dingu przed zajściem wyraźnie już się napalał na taką czynność oblizując rytualnie dłoń i nawet jak jej oddał, to mógł jej sprzedać zwykłego lepa, w szczególności, że ona dosłownie go macnęła, a nie od razu wybijać połowę klawiszy. Ale czego oczekiwać od małp, na pewno nie tego, że zrozumieją fizjologię człowieka. A później biała babka będzie chodziła z jakimiś tikami na twarzy z powodu uszkodzonych nerwów mięśniowych. Nie żeby było mi jej jakoś szczególnie żal, ale szkoda w tak głupi sposób się oszpecać. W samej klasie nie lepiej. Inne zwierzerzęta rzuciły się do walki, ale później doprowadziły do rozdzielenia. A co na betoniarki? Stoją i patrzą się ulańce.



Ciężko przyznać że czarny postąpił słusznie co xD nic nie sugeruje że ktokolwiek zagradza wyjście, a oblizuje bo ewidentnie ją wcześniej ostrzegał że jeżeli go uderzy to jej odda (a oddał jej z należytą siłą)