18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przerwa na papierosa

~Sunday • 2022-07-23, 18:49

Jeszcze przed chwilą jej nie miała.

Ryju1983

2022-07-24, 11:19
Energia rozpiera a bawełna i bat czeka :-(

ritu4l

2022-07-24, 12:21
Adae napisał/a:

Jakbyś nauczył swoje dziecko atakować ludzi bez powodu i później utwierdził to wychowanie przez wymierzanie kary osobie, która wymierza sprawiedliwość, to lepiej nie miej dzieci.



Jak wierzysz we wszystko o czym drze ryja j***ny asfalt to pewnie też bardzo mocno wspierasz ruch BLM. Przecież to też nie była wina gówna że go odj***li. j***ny baran

burunduk

2022-07-24, 15:08
panmatador napisał/a:

posrało cię incelu?



Mógłbyś rozmawiać bardziej realnym językiem niż internetowym. Gdzie Ty widzisz w moim zdaniu przesłankę że jestem incelem?
"Incel to skrót od involuntary celibate, czyli "celibat mimo woli". Alana chciała określić tym terminem osoby mające problemy z nawiązywaniem relacji, przede wszystkim seksualnych."
Powiedziałem że biała dziewczyna zasługuje na to na co dostała, pierw sama zaczęła do czarnej a później dostała NAWET się nie broniąc więc raczej nie masz zbyt dużego wyboru w realnym życiu jeśli chodzi o dziewczyny skoro taka biała dziewczyna jest dla Ciebie wartościowa i śmieszne jest to że Ty mnie nazywasz "incelem".

freddy.krueger

2022-07-27, 11:13
Hmmm,,,, Nie powiem tą czarną j***łbym ...kijem po plecach :D

sante95

2022-10-16, 03:51
nie trzeba byc czarnym zeby takie tarlo odpie**alac, wyjdz z domu i sie przekonaj

burunduk

2022-12-17, 11:42
No i elegancko, chcą multi kulti i równouprawnienia to niech mają, wcale mi jej nie żal, poza tym niezłą kaleką życiową trzeba być aby dostawać wpie**ol i nawet się nie bronić.