18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przepychanka na suwaku

ralfik111 • 2016-07-11, 13:45
Nieuprzejmy kierowca Tira... pomaga wyprzedzać.



edek.test

2016-07-13, 00:38
Sonal napisał/a:



Oglądałeś ten filmik brailem? Czy po prostu jesteś zwykłym kompletnym idiotą z urodzenia?
TIR jedzie ciągle swoim pasem.
To osobówce kończy się pas. Wcześniej jest o tym nad wyraz dobrze informowany znakami poziomymi (takie białe strzałki narysowane na jezdni).



Jesteś stary, a głupi...

PS Jestem za monarchią.

PPS Ten debil ma równoważny głos z moim... To się nie godzi.

p4nk1

2016-07-13, 01:10
Mi się wydaje, że kierowca zaslalomował, żeby szybciej wytracić energię. Robił to w granicy swojego pasa, ale widocznie dał zbyt mocno po hamulcu co spowodowało zarzucenie naczepą. Kierowca osobówki mógł spokojnie uniknąć wypadku. Zwłaszcza, że zbliżał się do obszaru wyłączonego z ruchu, więc powinien zwolnić duzo wczesniej.

mobidick16

2016-07-13, 01:37
Sonal, ale pierdzielisz. Obejrzyj filmik jeszcze raz. Wyrażnie widać jak kierowca osobówki hamuje bo widzi, że mu się pas kończy żeby zjechać na prawy pas. A w tedy kierowca tira robi fiku miku i jest wypadek. A jak nie zobaczysz to pozwalam Ci całą noc oglądać, żebyś zrozumiał gdzie leży błąd.

pirek5

2016-07-13, 07:17
Wszystkie barany które uważają, że kierowca ciężarówki nie zrobił nic złego, niech sobie zastopują film w 17 sekundzie, wytężą wszystkie swoje szare komórki i przeanalizują czy ciężarówka mogła się znaleźć w tym miejscu czy też nie.

Zielonek92

2016-07-14, 19:02
W Rasijii też szpaka słuchają :D

Terrorizer

2016-07-15, 20:35
Winny kierowca osobówki. Nigdy nie czeka się na koniec pasu zjazdowego, widzisz, że kończy się pas to go zmieniasz tyle w temacie. Kierowca ciężarówki hamował, mógł mieć różnie rozłożony ładunek na naczepie, w końcu to kontener, a co za tym idzie mogło go znieść ... tyle w temacie. Kierowca osobówki zaczął hamować za późno, albo przyśpieszasz albo hamujesz albo sp***alaj. Ciekawi mnie gdzie patrzył autor tematu jak widział suwak, chyba na czyjeś krocze.