18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeprosisz?

~Velture • 2018-05-10, 07:53
W skrócie:
Baba zaatakowała gościa dając mu w ryja.
Zaproponował aby go przeprosiła i nie wniesie oskarżenia ale go zwyzywała...

Retoryczne pytanie do feministek: czy w odwrotnej sytuacji policja w ogóle pozwoliłaby na ewentualne przeprosiny czy by zglebowała typa na miejscu bez zbędnego pie**olenia?


SaveTheTrees

2018-05-10, 07:59
Kolejna k***a księżniczka.
Sam się kiedyś mało w podobną nie wpakowałem - bardzo ładna, ale kurewsko leniwa i strasznie zj***na. Na szczęście zwaliłem konia i mi przeszło.

nowynick

2018-05-10, 08:02
no i mam nadzieję facet teraz nie odpuści i skończy się wyrokiem za naruszenie nietykalności. Jak się trafi spoko sąd to lekcja pokory w znanym z surowych wyroków ujeseju może nawet kilka lat potrwać :D

SpeedyG

2018-05-10, 08:58
Księżniczki myślą, że mogą wszystko. W dzisiejszych czasach to strach się żenić, już lepiej na kocią łapę lub płacić alimenty w takiej Polsce, a co dopiero w takim USA, UK czy Francji, gdzie po mimo nie swojej winy jest podział majątku i mąż musi płacić byłej żonie alimenty, bo pogorszy jej się standard życia.

panar3

2018-05-10, 09:05
Oczywiście jeśli facet jest frajer i księżniczce odpuści dając sobie wpie**olić współwinę. Ja swoją byłą wyr*chałem koncertowo: detektyw, nagranko, jej wyłączna wina w sądzie i mam w dupie alimenty - choćby skończyła na ulicy grosza nie dostanie, może sobie skamleć ile chce, suka. Co innego podział majątku bo zwykle wystarczy że suka szpary popuści i urodzi bachora to w chacie może nic nie robić j***na szmata leniwa a i tak sąd (baby w 99,9%) stwierdzi że samą macicą przyczyniła się do powstania majątku... co za poj***ny syf!

Cloverface

2018-05-10, 10:21
@up
Mój koleżka nie miał tyle rozumu co ty w głowię. Poczuł pierwszy raz dziurę, zasmakował i otumaniła chłopa. Po 2 latach go zostawiła, zdradzała przez ten cały okres i obecnie po huraganie KAMILA nie posiada praktycznie nic oprócz 24 tysięcy na minusie w banku dzięki niej. Wiadomo, że gdyby nie był baranem nie dał by się na to nabrać. Jednak prosta zasada gdyby zamoczył więcej niż tylko w niej i wiedział jakie szmaty to są, to bym dalej r*chał, a nie był rozwodnikiem z rozj***nym życiorysem.

~Velture

2018-05-10, 10:34
@up
A pomyśl, że są takie k***y j***ne co chłopakowi pie**oli, że jest dziewicą i seks dopiero po ślubie bo ona taka wierząca a po ślubie to tam k***a ikarusem na 3 można zawrócić i jeszcze miejsca zostanie.

edek.bajzel

2018-05-10, 10:43
kuźwa, chłopy, każdemu mówię, podpisywać rozdzielność majątkową zaraz po ślubie,
wiem że to nie jest łatwe, bo się baby przed nią bronią, ale wymyślać powody, lub w ostateczności zapisywać daty, wkład wniesionej kasy, w przypadku darowizn od rodziców koniecznie zgłaszać w US /nie podlega opodatkowaniu/ lokaty na czarną godzinę itp.

janlew

2018-05-10, 15:27
SaveTheTrees napisał/a:

Kolejna k***a księżniczka.
Sam się kiedyś mało w podobną nie wpakowałem - bardzo ładna, ale kurewsko leniwa i strasznie zj***na. Na szczęście zwaliłem konia i mi przeszło.


Dziwna strategia. Też tak miałem parę razy, że się ładna dziewczyna okazała pustą księżniczką. Ale jakoś nie przeszkadzało mi to walić jej przez jeszcze parę tygodni, zamiast konia.
Może to kwestia podejścia, jeden może wypić parę kolejek wódy i kulturalnie wrócić do domu, drugi wie że jeden kielonek i przepadł, więc musi odstawić całkiem bo będzie walił do odcięcia.

qwerty1234567890

2018-05-10, 16:50
Co Wy z tymi księżniczkami, jakby innych nie było. Czegoś nie rozumiem, jak laska jest tępa lub pie**olnięta to raczej widać albo od razu jak japę otworzy albo w kilka tygodni lub nawet jeszcze szybciej. Jednak jeśli poznaje się laskę, po 2ch tygodniach mieszka razem, po dwóch miesiącach bierze ślub, a po czterech niektórzy robią dziecko, to chyba coś jest nie tak zarówno z facetem jak i z laską, a później lament.

Soros_Bóg

2018-05-10, 17:33
ja jako optymista widze w tym plusy. parkujesz w miejscu dla inwalidow lub wchodzisz do kibli dla inwalidow mowiac ze jestes inwalida w zwiazku. - moze nawet renta wpadnie

licho_nie_spi

2018-05-10, 20:45
edek.bajzel napisał/a:

kuźwa, chłopy, każdemu mówię, podpisywać rozdzielność majątkową zaraz po ślubie,
wiem że to nie jest łatwe, bo się baby przed nią bronią, ale wymyślać powody, lub w ostateczności zapisywać daty, wkład wniesionej kasy, w przypadku darowizn od rodziców koniecznie zgłaszać w US /nie podlega opodatkowaniu/ lokaty na czarną godzinę itp.




błąd. Nie brać tego chorego małżeństwa w kościele i urzędzie. Obrączki? co za problem, przysięga? co, przed sobą nie można? Po za tym jak masz KOBIETĘ a Ty jesteś MĘŻCZYZNĄ i się kochacie...to nie ma siły która mogła by to sp***olić.

edek.bajzel

2018-05-10, 20:55
licho_nie_spi
piwko przez przypadek, niemniej

tylko która kobieta nie będzie jednak z czasem wywierała wpływu na dokument, jakikolwiek, niemniej jednak, oficjalnie łączący związek,
możesz sobie pisać, ale gdy zasmakujesz i będzie ci właśnie tego brakowało, zgodzisz się na wszystko

niemamskarpet.

2018-05-10, 21:18
pieknie i baba bedzie miala sprawe o pobicie faceta :P jest równouprawnienie

edek.bajzel

2018-05-10, 21:44
UkrytaPodNickiem
dzięki za piwko, dlatego z chęcią podpowiem, że to samo powinny robić dziewczyny, które nie daj Boże, trafiły na j***nych
pięknych, zadbanych królewiczów,
a muszą zapie**alać na nich, przy dzieciach, w kuchni, pracy na zmiany, pielęgnując króla cerę kremem,

bo księciunio leży i ,, piwko się należy,,