18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przepis na dom po cygańsku

liandri • 2018-02-14, 23:07


- Wymyśl sobie chałupę na którą cię nie stać
- Dporowadź budowę do stanu surowego otwartego gdy skończy się kasa
- Wstaw jedno okno w jednym pokoju i mieszkaj w nim latami
- Resztę zostaw żeby niszczała zalewana deszczem i obsrywana przez ptaki


Dodatkowego smaczku dodaje:
- Awangardowa, odważna architektura powodująca, że nie da się tego sprzedać gdyby nawet ktoś wpadł na pomysł odzyskania części kasy
- Zasilanie pociągnięte z domku obok przy pomocy białego kabla przycharchanego do ściany

Jo...........23

2018-02-14, 23:20
Ksawerów? Pabianice?
Chyba tam coś takiego stało... a i niezła perełka jest na wylocie ze Zgierza na Emilię. :)

Loaloa

2018-02-15, 00:41
Oj tam, oj tam. Ważne, że telewizja satelitarna jest.

Babiczko

2018-02-15, 02:03
Hmm... Cyganie to niezłe cwaniaki. Kiedyś na studiach mieliśmy zajęcia im poświęcone i profesor nam dawał przykłady jak na Słowacji potrafili wyżerać kawałek chleba ze sklepu, żeby nikt nie mógł tego kupić, więc trafiało do nich. Albo remontowano im bloki, żeby brudasy miały gdzie mieszkać, ale pod dwóch tygodniach zostawała spalona ruina. No i ich mafia żebracza też potrafi niezły hajs zarobić. Jest mnóstwo programów pokazujących jak potrafią się ustawić i stawiać sobie wille, jeździć najnowszymi samochodami.

~Velture

2018-02-15, 07:19
Cytat:

Albo remontowano im bloki, żeby brudasy miały gdzie mieszkać, ale pod dwóch tygodniach zostawała spalona ruina.


U nas to samo.
Był jakiś dokument o tej szarańczy w Polsce i też gmina wyremontowała cały blok gdzie tylko te rumuny mieszkały. Po kilku tygodniach wyglądało gorzej niż przed remontem a ten syf domagał się kolejnego remontu i to jeszcze wielce oburzeni byli, że przecież w takich warunkach nie da się żyć bo poręczy nawet nie ma. No nie ma bo k***y ukradliście aby opie**olić na złom.

Pokazali też jakie to wszystko wybredne jak mają dostać mieszkania socjalne. U nas normalna samotna matka z dwójką dzieci co uciekła od męża który tylko chlał i bił to ma farta jak jakąś gównianą kawalerkę z grzybem i klopem na podwórku znajdzie a te cygany kłóciły się z gminą i z ryjem do nich, że nie chcą 80coś m2 wyremontowanego mieszkania dla 5 osobowej rodziny i oni ŻĄDAJĄ mieszkania ponad 100 metrów a najlepiej 120...

Wiewór

2018-02-15, 08:13
@up Polacy głosują na lewusów socjalistów i później mają pretensje, że się nierobom daje za darmo.
j***ć logikę.

poligon6

2018-02-15, 08:28
Cytat:

@up Polacy głosują na lewusów socjalistów i później mają pretensje, że się nierobom daje za darmo.
j***ć logikę.



Pisze czlowiek stawiający za wzór socjalna skandynawie i piszacy ze w USA ludzie maja gorzej niż w Polsce. Niezłe poj***nie umysłowe.

Putikonto

2018-02-15, 09:12
to są górskie okolice, to jest moje miasto Pabianice

Wiewór

2018-02-15, 10:40
poligon6 napisał/a:



Pisze czlowiek stawiający za wzór socjalna skandynawie i piszacy ze w USA ludzie maja gorzej niż w Polsce. Niezłe poj***nie umysłowe.


Znowu zaczynasz? Już ci udowodniłem, że bezczelnie zmanipulowałeś moją wypowiedź i wyciąłeś z kontekstu pojedyncze wyrazy z których ulepiłeś to co chciałeś przeczytać.

poligon6

2018-02-15, 10:53
Cytat:

Znowu zaczynasz? Już ci udowodniłem, że bezczelnie zmanipulowałeś moją wypowiedź i wyciąłeś z kontekstu pojedyncze wyrazy z których ulepiłeś to co chciałeś przeczytać.



Zmanipulowałem wypowiedź że w USA gdzie nie ma zadnego socjalizmu ludzie żyja gorzej niz w Polsce, gdzie ci przedstawiłem dowody ze tak nie jest? Przestań byc smieszny!

Jeszcze piszesz bezczelnie o rozdawnictwie gdzie w sakndynawii przytaczanej za wzór jest jeszcze wieksze. Co za hipokryzja.

Wiewór

2018-02-15, 11:08
Masz trudności z czytaniem ze zrozumieniem.

poligon6

2018-02-15, 11:20
Abraxus napisał/a:

Masz trudności z czytaniem ze zrozumieniem.



Masz trudności z kojarzeniem faktów, ale to normalne bou lewusów, które nie potrafia sie pogoddzić z prawdą że Hitler negował zarówwno tradycje kaiserowskich niemiec jak i to że wymyslił własna religie.

Pius XI podkreślał: Kto wynosi ponad skale wartości ziemskich rasę, albo naród, albo państwo, albo ustrój państwa, przedstawicieli władzy państwowej albo inne podstawowe wartości ludzkiej społeczności (…) ten przewraca i fałszuje porządek rzeczy stworzony i ustanowiony przez Boga-Czlowieka, i daleki jest od prawdziwej wiary w boga…. Jedna z książek Alfreda Rosenberga trafia wtedy na kościelny indeks. Od tego momentu w hitlerowskiej prasie kler katolicki przedstawiany jest jako “hordy przestępców seksualnych”, a zakony jako “ogniska rozpust”. 20 maja 1937 ma miejsce wystąpienie Goebbelsa, w którym padają zdania o “zdziczeniu obyczajowym kleru” czy “seksualnej dżumie”. Ponad 1000 księży trafia do więzień. W 1938 roku zabroniono w szkołach śpiewania kolęd i organizowania widowisk jasełkowych.


Wypisz wymaluj abraxusowe teorie, pasuja jak ulał do KK.

za: http://www.historycy.org/index.php?showtopic=5344

100Burned

2018-02-15, 11:26
Ten dom ze zdjęcia to ch*j w porównaniu do sytuacji, którą zaraz opiszę. Znam gościa, który wpadł na super pomysł- postawić dom bez uzyskania pozwolenia na budowę. Serio. Swoją ideę motywował faktem, że ziemia jest jego i będzie na niej robił co zechce. No i zrobił, dom w stanie surowym, przykryty, o tym że z niczym więcej nie ruszył i narobił sobie problemów zajebistych chyba nie muszę pisać.

krasnal_hałabała

2018-02-15, 11:38
Velture napisał/a:


U nas to samo.
Był jakiś dokument o tej szarańczy w Polsce i też gmina wyremontowała cały blok gdzie tylko te rumuny mieszkały. Po kilku tygodniach wyglądało gorzej niż przed remontem a ten syf domagał się kolejnego remontu i to jeszcze wielce oburzeni byli, że przecież w takich warunkach nie da się żyć bo poręczy nawet nie ma. No nie ma bo k***y ukradliście aby opie**olić na złom.

Pokazali też jakie to wszystko wybredne jak mają dostać mieszkania socjalne. U nas normalna samotna matka z dwójką dzieci co uciekła od męża który tylko chlał i bił to ma farta jak jakąś gównianą kawalerkę z grzybem i klopem na podwórku znajdzie a te cygany kłóciły się z gminą i z ryjem do nich, że nie chcą 80coś m2 wyremontowanego mieszkania dla 5 osobowej rodziny i oni ŻĄDAJĄ mieszkania ponad 100 metrów a najlepiej 120...




Ile razy mam powtarzać? Rumun to nie Cygan, a Cygan to nie Rumun, Rumuni to potomkowie Daków a Cyganie to potomkowie najniższej kasty Pariasów w Indiach którzy zostali wygnani przez jakiegoś Raję bo opie**alali numery. Rumuni współpracowali z nazistami a Cyganie byli przez nazistów zabijani. Rumunem był Vlad Palownik.