18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemówienie w parlamencie (fragment)

~_Yarko_ • 2021-05-07, 00:01
Jak będziecie chcieli całość, to napiszcie :-P


Daniel01

2021-05-07, 05:33
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee naaaaaaaaaaaaaaaaaśmieeeeeeewajcie ssssssieee ciule z niiieeeejj....................

LB...........BZ

2021-05-07, 07:14

TomRar

2021-05-07, 07:33
OpenStreetMaps napisał/a:

Parytety. Dostała się do parlamentu bo jest upośledzoną murzynką i pewnie jeszcze lesbą. Kompilacja uprzywilejowań.
Biada temu który ośmieli się taką osobę uznać za nienadającą się bo zaraz podniósł by się wrzask że to brak tolerancji rasizm i homofobia.
Nie ma nic gorszego niż poprawność polityczna . j***ć pseudo tolerancję, źle pojmowaną równość i bożka do straszenia zwanego "bezpieczeństwem" który czyha tylko na naszą wolność .



Po czym wnioskujesz, że jest upośledzona? Bo ma jeden z kilku rodzajów jąkania?
Wskaż proszę choć jeden dowód, że osoba z wadą wymowy jest upośledzona czy głupsza od innych.
Jąkam się od ponad 20stu lat i sram na takich jak Ty, a dzisiaj mam wyjątkowo płynną kupę, więc doceń wyróżnienie :)

rzeznianumer5

2021-05-07, 07:35
W polsce mialaby minutę na przemówienie także zdążyłaby powiedzieć "wysoka izbo i panie marszałku"

Zenonn

2021-05-07, 07:47
Nie łatwiej by było, żeby napisała i użyła syntezatora mowy ? Po to ktoś go wymyślił i poświęcił kilka lat życia, żeby takie jakaly nie zabierały go innym ludziom próbując coś powiedzieć.

Payan

2021-05-07, 07:49
Przej***ne z taką chorobą żyć.

mygyry

2021-05-07, 08:02
Gdybym miał się kłócić z taką babą to wolałbym sobie w łeb strzelić

Wiewór

2021-05-07, 08:44
Mozg przeorany crackiem

Ahoi

2021-05-07, 09:13
Niech zmieni dostawce internetu, strasznie jej laguje.

Iszbierra

2021-05-07, 09:20
dadar123 napisał/a:

To jest typowy przykład kobiety, która zdecydowała się w końcu powiedzieć swojemu mężczyźnie co ma od co najmniej 11 lat na myśli, ale nadal nie umie tego wyrazić. Nie umie, bo... nie chce



A jedyne co uda sie jej powiedzieć to ,,dddddddddomyśl się"

djted

2021-05-07, 09:21
OpenStreetMaps napisał/a:

Parytety. Dostała się do parlamentu bo jest upośledzoną murzynką i pewnie jeszcze lesbą. Kompilacja uprzywilejowań.
Biada temu który ośmieli się taką osobę uznać za nienadającą się bo zaraz podniósł by się wrzask że to brak tolerancji rasizm i homofobia.
Nie ma nic gorszego niż poprawność polityczna . j***ć pseudo tolerancję, źle pojmowaną równość i bożka do straszenia zwanego "bezpieczeństwem" który czyha tylko na naszą wolność .



O jezu jakie pie**olenie... az oczy krwawią. JP2 na starosc tez dukał i sie wieszał. Czy był uposledzony ? Głupi ? Nie. Był po prosty chory.
Jak pisałem wyzej miałem kumpla co sie jakał. Na poczatku wszyscy walili z niego beke, ale z czasem nikt nie zwracał na to uwagi. Chłopak był madry. Jakanie nie ma nic do madrosci. Oni nie sa opoznieni tylko maja blok w wymowie.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-05-07, 10:00
Wy się śmiejecie ale to jest k***a straszne. Niedługo niemowy będą brać do tych kółek politycznych i w ramach równości będzie godzina "przemówienia" kaleki. Godzina milczenia, transmitowana w tv. Z napisami.

djted napisał/a:

O jezu jakie pie**olenie... az oczy krwawią. JP2 na starosc tez dukał i sie wieszał. Czy był uposledzony ? Głupi ? Nie. Był po prosty chory.
Jak pisałem wyzej miałem kumpla co sie jakał. Na poczatku wszyscy walili z niego beke, ale z czasem nikt nie zwracał na to uwagi. Chłopak był madry. Jakanie nie ma nic do madrosci. Oni nie sa opoznieni tylko maja blok w wymowie.



Bądź taki mądry jak Ci ujebie kopyto i przyjedzie lekarz, który zanim zacznie udzielać pierwszej pomocy zacznie wypytywać o zażywane leki, choroby i przebieg zdarzenia. Bardzo kompetentny lekarz "tylko" też z taką przypadłością , że go trochę blokuje w wymowie. Co za lewactwo, gorzej jak zaraza.

S_Z_A_L_O_N_Y

2021-05-07, 10:16
Jesteście idiotami. Sam śmieje się z głupoty ludzkiej. Jednak upośledzenie jest czymś innym. To że kobieta się zacina nie oznacza że jest głupia. Nie kradnie, nie robi nikomu krzywdy a myślę że pomaga innym mimo że jest jej ciężej niż większości amebom na sadolu.

Zenonn

2021-05-07, 11:03
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Jesteście idiotami. Sam śmieje się z głupoty ludzkiej. Jednak upośledzenie jest czymś innym. To że kobieta się zacina nie oznacza że jest głupia. Nie kradnie, nie robi nikomu krzywdy a myślę że pomaga innym mimo że jest jej ciężej niż większości amebom na sadolu.



Otóż kradnie. Kradnie czas wszystkich jej słuchaczy.