18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemoc wobec kobiety przy przechodniach - eksperyment

Grachu • 2015-06-25, 17:26
Ciekawy eksperyment, dobrze, że gościu nie dostał w pysk od razu po tym kiedy go przechodnie zauważyli ; D Jaka byłaby Wasza reakcja ? Mi osobiście ten filmik trochę ciśnienie podniósł i to nie tylko ze względu na tyłeczek pozorantki ; D





Po tagach nie było ; )

zgonex

2015-06-25, 17:32
olałbym to. dz**ka wybrała sobie takiego kolesia to widocznie pasuje jej dostawać po pysku. raz wracaliśmy z klubu z kolesiami i widzieliśmy własnie taką parkę. facet już podnosił łapę żeby jej jebnąć a mój koleś go złapał i odepchnął. a ta tępa p*zda rzuciła się na mojego znajomego, że co on robi, że to jej facet, itd. myślałem, że zaraz podbiegnie do niego i z tekstem "masz, zajeb mi kochanie" nadstawi ryj. w takich wypadkach się nie reaguje. śmieć poda cię potem do sądu a ta k***a na 90% stanie po jego stronie i powie, że on taki aniołek i to ty zaatakowałeś.

Ni...........82

2015-06-25, 17:45
prawidłowy instynkt męski bronić kobietę a nie ją bić !!!

sa...........ek

2015-06-25, 17:54
Prawdziwy mężczyzna kobiety nie bije.Prawdziwy mężczyzna kobietę gwałci.

ajeinot

2015-06-25, 18:00
zgonex napisał/a:

olałbym to. dz**ka wybrała sobie takiego kolesia to widocznie pasuje jej dostawać po pysku. raz wracaliśmy z klubu z kolesiami i widzieliśmy własnie taką parkę. facet już podnosił łapę żeby jej jebnąć a mój koleś go złapał i odepchnął. a ta tępa p*zda rzuciła się na mojego znajomego, że co on robi, że to jej facet, itd. myślałem, że zaraz podbiegnie do niego i z tekstem "masz, zajeb mi kochanie" nadstawi ryj. w takich wypadkach się nie reaguje. śmieć poda cię potem do sądu a ta k***a na 90% stanie po jego stronie i powie, że on taki aniołek i to ty zaatakowałeś.



nie trzeba od razu lać po mordzie.. można po prostu spróbować załagodzić sytuację.. Pamiętaj, że nie wiadomo czy to jest jego dziewczyna czy jakaś nieznajoma. Gdyby to była np. twoja siostra nie chciał byś aby ktoś zareagował i stanął w jej obronie??

Polnischefuhrer

2015-06-25, 18:13
Wpie**olisz takiemu to ona zawiadomi policję bo go pobiłeś

EUROPEJCZYK

2015-06-25, 18:27
Gdyby wprowadzić w Polsce lepszą ustawę antyprzemocową to problem by zniknął, przede wszystkim tego typu patologie tworzą zbyt niskie zasiłki socjalne, bo ludzie stają się agresywni gdy nie mają co jeść. Socjalizm zawsze wygrywa. Tyle w temacie.

JA...........or

2015-06-25, 18:44
I tym roznia sie PSY od POLICJI. k***a wszyscy zaragowali a oni pewnie mandaty wypisywali za zle parkowanie j***ne ciule

KrisCFC

2015-06-25, 18:48
Polnischefuhrer napisał/a:

Wpie**olisz takiemu to ona zawiadomi policję bo go pobiłeś



Widziałem tu gdzieś na hardzie sytuację gdzie parka się kłóci facet ją szarpie, inny podbiega odpycha "agresora" po czym ów agresor wyjmuje nóż i w amoku dźga "wielkiego obrońcę kobiet".
Tyle mi wystarczy by pilnować własnego nosa... ;)

ClariceStarling

2015-06-25, 19:19
EUROPEJCZYK ty sobie jaja robisz? Właśnie zasiłki tworzą największą patologię i demoralizują społeczeństwo. Jak np. państwo (czytaj: podatnicy) daje (czytaj: złodziejsko rozdysponowuje nasze pieniądze) zasiłek 200 stówy na dziecko to myślisz, że kto weźmie to pod uwagę? Normalna rodzina, czy patologiczne ścierwa, które już sobie tą sumę przeliczają na ilość butelek? Mam nadzieję, że trollujesz bo takiej głupiej wypowiedzi dawno nie widziałam.

EUROPEJCZYK

2015-06-25, 19:36
ClariceStarling napisał/a:

EUROPEJCZYK ty sobie jaja robisz? Właśnie zasiłki tworzą największą patologię i demoralizują społeczeństwo. Jak np. państwo (czytaj: podatnicy) daje (czytaj: złodziejsko rozdysponowuje nasze pieniądze) zasiłek 200 stówy na dziecko to myślisz, że kto weźmie to pod uwagę? Normalna rodzina, czy patologiczne ścierwa, które już sobie tą sumę przeliczają na ilość butelek? Mam nadzieję, że trollujesz bo takiej głupiej wypowiedzi dawno nie widziałam.



Patologie wywołuje generalnie niski poziom egzystencji, głównie głód.
Państwo musi ingerować w pomoc ludziom potrzebującym, bo w przeciwnym razie 1/4 Polaków by wymarła z głodu na ulicach, a tak to chroni ich jedynie polityka Socjalna.
Od kiedy przyjmowanie pomocy przez potrzebujących demoralizuje?
I oczywiście najlepiej wyzwać od trolla, gdy brak Ci kontrargumentów.

Kurp_Ostroleka

2015-06-25, 20:06
Miałem ojca alkoholika który używał przemocy wobec mamy i nas dzieci
Na szczęście zdechł i spokój z nim mamy
Jak widzę faceta który targa swą kobietę na ulicy a tym bardziej jest po alko
To nie pytam o co chodzi tylko wale w ryj a potem zadaje pytania

androgenius

2015-06-25, 20:11
^ 2up, lekki troll 3.14

sa...........ek

2015-06-25, 20:35
@up
Wykazałeś się wielką inteligencją pisząc troll. Jak komuś brakuje argumentów i przegrywa, to zawsze i to zawsze piszę : Troll,debil,idiota,weź słownik....

snakeye

2015-06-25, 20:53
@EUROPEJCZYK

Patologia bierze się przede wszystkim z cwaniactwa i lenistwa.
Nie wstydzę się tego, że pochodzę z biednej rodziny i w wieku 18 lat już byłem na etacie żeby mieć co do gara włożyć.
Matka nie dała by rady sama utrzymać mnie i dwóch sióstr, a ojczym alkoholik wyprzedał wszystko co można było wynieść z domu, kradł matce kasę itd. Stracił pracę to siedział na kuroniówce potem chyba kradł, nie wiem miałem dosyć i pogoniłem śmiecia z domu. Historia jakich wiele. Wszystko co mam osiągnąłem własną pracą i nigdy łap po cudze (bo tym jest socjal) nie wyciągałem.

Ale znam sporo ludzi jeszcze z podstawówki, rodziny podobne do moich. Czasami spotykam na ich ulicy i zamienię słowo czy dwa. Aż się rzygać chce jak słyszę teksty w stylu "się coś pi**dolnie z marketu, trochę złomu zbierze i jakoś leci resztę opieka ogarnie".
Ku*wa ludzie po trzydziestce a jedynym ich celem w życiu to skąd skręcić kasę na flachę lub winiacza. Jak dzieciak coś chce to lepa na pysk, żeby cicho siedział. Ich "kobiety" w większości nie lepsze. Dostają po pyskach bo za mało w opiece wypłakały albo nie to co trzeba z marketu wyniosły. Mógłbym jeszcze długo wymieniać ale po co? Każdy zna takie historie.

Po 15 latach pracy zarabiam ponad średnią krajową i ciągle zdobywam nowe kwalifikacje. Zaczynałem z zawodówką i płacą 4 zł/h. Start w życiu miałem jak ci ludzie, którzy przesiadują całymi dniami w okolicy monopolowego czy pchają wózki ze złomem.
Ich sytuacja czy poziom egzystencji to nie wina środowiska czy startu jaki mieli w dorosłe życie a ich samych. Parszywych leni liczących ciągle na cudzą pomoc. Bez ambicji i chęci wylizania się z gó*na w jakim się znaleźli.
Pomoc, którą tak łaskawie dostawali coraz głębiej wpędzała ich w szambo w, którym tkwili powodując po czasie przekonanie, że powinni dostawać więcej i więcej.

To własnie socjalizm utrwala i pogłębia patologię.
Państwo zamiast im pomagać i utrzymywać przy życiu pijawki powinno wymuszać na nich bycie produktywnym członkiem społeczeństwa.