18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemilczana historia bitwy o Anglię

Wojtasso • 2015-04-14, 07:28
Ciekawy dokument o polskich pilotach walczących o Anglię podczas II WŚ.

Tassadar

2015-04-14, 13:25
Jak zwykle w historii wszyscy nas robią w bambus od setek lat. Najbardziej nieudolny naród w dziejach.

leonfun

2015-04-15, 12:17
Wiadomo że USA, UK i inne narody r*chają Polaków bez mydła ale nasi rodacy są z tego zadowoleni i z uśmiechem przyjmują coumshots'y.

Lux_Perpetua

2015-04-22, 15:47
@up Nawet tak proste i wszechobecne angielskie słówko przekracza twoje kompetencje językowe? Kiedyś głupi się nie odzywał, bo było mu wstyd, a teraz taki burak pie**oli kocopoły bez konsekwencji.

Zachlaj_Von_Burbon

2015-10-21, 00:04
Piękny filmik, a jednocześnie tragiczny... zawrzyjcie gęby w kłótniach, mimo że wiem, że krzywda wielka się stała naszym lotnikom. Połóżcie biało czerwone kwiaty na pomniku poległych pilotów w Londynie tak jak ja to zrobiłem, zobaczycie że przechodzący angole (prawdziwi angole) was zagadną i podziękują jako "potomkom" ich obrońców. A zamierzam więcej zrobić jeśli uzbieram kase... zamierzam jebitnego białego orła z białych róż pie**olnąć z biało czerwoną szachownicą na piersi ustawić dzień przed obchodami uroczystości i przypilnować go z kumplem, sztandar z biało czerwoną szachownicą po jednej stronie pomnika i biało czerwoną flagą po drugiej. Zobaczycie jeszcze że kilku dziadków w mundurze RAF się pojawi obok nas. Jak przestanę tyle pić, albo zdam butelki to walnę zdjęcia na sadola, nie jako sadystyczne ale ku czci ojczyzny