18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemiana w babę

xgregor • 2011-02-18, 16:33
Kuracja hormonalna
Czyli baba z ku*asem


Allin23

2011-04-17, 21:28
@djchoina

Widzisz, pie**olisz głupoty, i nie dlatego że tak mówię bo brak mi argumentów, tylko dlatego że widzisz sprawy dokładnie odwrotnie - teraz te zj***ne dzieci po 10-15 lat myślą właśnie że jak jeden facet wkłada drugiemu ch*ja do dupy to jest normalne i to wybór życiowy (bo to im wpaja otoczenie i ta poj***na "poprawność")- a ci, co jeszcze w Bolku i Lolku widzieli braci a nie lowelasów, niestety uważają to dalej za plugawe wkładanie ch*ja do dupy.

ps.

błędów nie poprawiłeś też z powodu szybkiego pisania? bo to chyba sobie nie przeszkadza.

A, i on się nie zmienił w kobietę tylko został facetem z p*zdą, cyckami czy czym tam jeszcze. Następni będą tacy co wstawią sobie w dupę żarnik i będą mówić, że są tosterem uwięzionym w ciele człowieka?

djchoina

2011-04-17, 22:10
Allin23

No dobra a co z tolerancją czy coś takiego już nie istnieje powiedz mi w czym ten koleś jest gorszy odemnie czy od ciebie tak tyracie gejów a popatrz sobie na Tomasza Jacyków jest gejem ale ma sporo kasy zna się na swojej robocie albo John Lenon tak samo czasem ludzie których uznajecie za odmieńców są lepsi od was i to was najbardziej boli a boek i lolek nie wsadzali sobie ch*jów w dupę do byla normalna fajna bajka zreszta dalej jest ale to wy powymyślaliście że oni niby geje byli

enemy

2011-04-18, 10:21
po co się w babe zamieniał ? wystarczyło poprosić to by mógł wejść do kuchni ;/

Uechtacz

2011-04-18, 13:23
Ja pie**olę, w gimnazjach zlikwidowali biologię czy co? Spróbuję przystępnie: wszyscy kiedyś mieliście c*pki. Płody są obojnakami, z "zalążkami" obu rodzajów narządów płciowych. Dopiero w drugim miesiącu z małego c*pko-ch*ja wyrasta c*pka lub ch*j, w zależności od ilości testosteronu. Całkiem możliwe, że od czasu do czasu coś się pie**oli i taki delikwent(ka) musi się z tym męczyć. Dla kaprysu to można sobie cyknąć tatuaż na worze, żeby przejść zmianę płci potrzeba niezłej determinacji (tak myślę, nie sprawdzałem). A jeśli nawet robi to zupełnie bez powodu (w co trudno uwierzyć) to średnio mnie to rusza, jego fiut. No, teraz możecie mnie zj***ć za ton dydaktyczny.

kfas

2011-04-18, 16:12
"Boom bye bye
Inna batty bwoy head",do odstrzału i jeszcze k***a broniom to dziwadło

szachu44

2011-04-18, 21:17
Earth proszę cie, ile ty masz lat żeby się wypowiadać na tematy na które nie masz bladego pojęcia.