18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemiana...

krzyks • 2017-04-11, 15:57
Tak, to "płeć piękna"... :kawa:



Cytat:


Zubaida Hasan z Afganistanu w 2001 roku cudem przeżyła bardzo groźny wypadek. Kiedy gotowała w kuchni przez przypadek wylała naftę na włączony palnik kuchenki. W kilka sekund substancja zapaliła się, wybuchła, a ogień zajął ciało dziewczynki, powodując rozległe rany i głębokie uszkodzenie ciała. W wyniku wypadku, z powodu wysokiej temperatury, skóra na twarzy Zubaidy stopiła się z jej szyją oraz klatką piersiową.
Po 20 dniach dziewczynkę wypisano ze szpitala i przekazano ojcu, że najprawdopodobniej umrze z powodu ogromnego bólu. Rok później ojciec Zubaidy opowiedział historię dziewczynki w amerykańskiej bazie wojskowej, ci zaś przekazali ją dalej, aż dotarła do doktora Petera Grossmana. Chirug, którego specjalnością są ciężkie przypadki oparzeń postanowił pomóc dziewczynce w klinice w Los Angeles.

Leczenie było długie ale owocne! Teraz Zubaida wygląda naprawdę pięknie!



spoiler

seemija

2017-04-11, 19:10
to teraz znajdzie prawdziwego wyznawce, wyjdzie za maz, i ow maz kwasem dokonczy dzielo...
afganistan

ho...........zo

2017-04-11, 19:15
Nawet penisem bym jej nie tknął.

spiepszaj_dzbanie

2017-04-11, 20:12
Eee, żadnej różnicy nie widać spod worka, w które się tam ubierają. Mogli "naprawić" tylko okolice oczu, było by taniej.

viper_1990

2017-04-11, 21:51
Gadajcie co chcecie, ale według mnie Ci lekarze co ją nareperowali to artyści.

Lingula

2017-04-12, 01:04
Mistrzowska rekonstrukcja! Kompletna zmiana zycia o 180 stopni. Dr. Peter H. Grossman - ma kliniki oparzeniowe w Stanach z siedziba w Los Angeles. Ale, cudze chwalimy - Dr. Anna Chrapusta (czlowiek roku 2006), chirurdzy z MD Anderson sie za glowe lapali jak ogladali jej wyniki leczenia poparzen z uzyciem sztucznej skory. Byc moze troche inne jest nastawienie w Polsce do publikowania takich osiagniec.

Myxxer

2017-04-12, 03:33
Wyżej jest maciej z klanu a tu myślałem że takiego samego Stallone znaleźli

endrju91p

2017-04-12, 12:23
Koniec końców... wyszła z tego z twarzą :D

janlew

2017-04-12, 14:52
Basia_Stańczyk napisał/a:

Nic nadzwyczajnego. Schumerowa też przeszła kilka operacji. Co prawda nadal wygląda jak świnia ale jest lepiej niż było.


Jak ja lubię wrzucać te USraelskie "gwiazdy" w anglojęzyczną wiki.
W naszej "Polskiej" wiki NIC, a w anglojęzycznej wszystko. I zawsze dostajemy podobny życiorys:
"Her father is second cousin to U.S. Senator Chuck Schumer.[9][10]Schumer's father was born Jewish and her mother, who is from a Protestant background, converted to Judaism.Schumer was raised Jewish and says she experienced antisemitism as a child[/b]"

"Schumer was born in Brooklyn, the son of Selma (née Rosen) and Abraham Schumer. His father ran an exterminating business, and his mother was a homemaker. His family is Jewish, and he is a second cousin, once removed, of comedian and actress Amy Schumer. His ancestors originated from the town of Chortkiv, Galicia, in what is now western Ukraine."

bezimienny90

2017-04-12, 16:13
Dla mnie bardziej Al Pacino niż Stalone :D