18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeludnienie

soqu1 • 2012-03-01, 10:21
Pominięta została kwestia żywności, ale gdyby znieść choćby unijne regulacje nakazujące restauracjom i fastfoodom wywalanie żarcia do śmieci i pozwolić na nieopodatkowane przekazanie tego do domów opieki społecznej, czy biednym z ulicy... to kilku sk***ieli lobbystów nie miałoby na kolejną rezydencję z basenem, za to przybyłoby kilka milionów najedzonych.


uookie

2012-03-01, 21:54
i co? rozwiązaliście problem głodu na świecie?

Masterof

2012-03-01, 21:59
Odnosząc się do pierwszej wypowiedzi dth.

Popieram Cię w 100%, ale nadmienił bym jeszcze, że w naszym chorym społeczeństwie opłaca się jebnąć po pijaku 5 bachorów i leżeć drutem do góry, ale już szczytem sprytu jest zrobić bachora ułomnego. Jak zauważył mój kolega z roku na jakimś durnym przedmiocie związanym z etyką, człowiek jest jedynym stworzeniem, które pielęgnuje i pomaga jednostką niedorozwiniętym, czy chorym od urodzenia, które w naturze najnormalniej zdechły by na drugi dzień po porodzie. Natomiast rasa ludzka pakuje ogromne pieniądze, starania i czas w leczenie ludzi, czy to ułomnych, czy niedorozwiniętych. Masakryczne pieniądze wydawane są na szkoły specjalne, gdzie np. ludzie z Downem są przystosowywani do tzw. życia, jednak jakby tego dziecka nie masował, co by mu nie mówił i nie podawał, jego stopień upośledzenia jest już zapisany w genach, a dokładnie w parze 21, gdzie występuje trisomia. Wykształcenie takiego człowieka kosztuje pięć razy więcej niż zwykłego, normalnie rozwiniętego przyszłego parobka, a człowiek z Downem pożyje do 40 w polotach i to z resztą za pieniądze państwa no bo raczej młotka mu w ręce nie dasz, a lekarstwa na raka chyba tez nie wymyśli.

Comendante

2012-03-01, 23:00
@bloodwar - Jak do k***y nędzy można w ogóle pie**olić takie głupoty ? Zazwyczaj mam w dupie marnowanie energii na dyskusje internetową z motłochem który się na niczym nie zna a o wszystkim wypowiada,jak ty.Ale teraz zarejestrowałem się tu specjalnie po to,żeby powiedzieć ci jakim jesteś pie**olonym niedoj*bem.
Jak w ogóle można mieć takie poglądy ? Cejrowski to liberał gospodarczy i nie wiem gdzie widzisz w stwierdzeniu że bogaci powinni oddawać 5% swojego dochodu biednym ? On nie powiedział PAŃSTWO powinno ich do tego zmuszać,wręcz przeciwnie,mówi o DOBROWOLNEJ dobroczynności,nie tak jak ty,eurosocjalisto,o wymuszonej przez państwo w podatkach,co zresztą zdradziłeś w swojej wypowiedzi

bloodwar napisał/a:

A pan Bosy Janosik to pierwszy do oddawania, koleś który specjalnie zmienił obywatelstwo żeby nie płacić podatków w Polsce (gdzie zarabia 99% swoich pieniędzy bo poza krajem jest on tak znanym i uznanym podróznikiem jak nie przymierzając ja)


widać oburzenie że Cejrowski nie płaci podatków dla tej sk*rwiałej hydry- III Rzeczypospolitej,która zabiera nam 60-80% naszych dochodów i nie daje w zamian nic a której ustawy wraz z unijnymi blokują i niszczą przedsiębiorczość.Co ci tak zależy na tym żeby płacił tu podatki ? Bardzo dobrze że tu nie płaci,ja to popieram,mniej pieniędzy trafia dla świń do koryta,nie bój,ty zwykły człowieku i tak gówno z tego dostaniesz.


bloodwar napisał/a:

w każdym programie podkresla że w każdym jednym kraju który odwiedza jest lepiej niż w Polsce - ludzie są dobrzy, uprzejmi, podatki niskie, państwo opiekuńcze a zycie długie i piękne.


Kolejna głupota,ty w ogóle wiesz o czym piszesz ? Ja nigdy nie słyszałem żeby Cejrowski chwalił państwa opiekuńcze,wręcz przeciwnie,często krytykuje III RP właśnie dla tego że jest takim państwem opiekuńczym - chętnie opiekuje się naszymi pieniędzmi.Urzędnicy wiedzą lepiej co z nimi zrobić,no i naszą wolnością,opiekuńcza III RP wie lepiej czy masz zapiąć pasy czy nie i czy możesz na swojej prywatnej działce stawiać swój prywatny dom czy nie - na to wszystko potrzebna jest zgoda urzędnika,bo państwo uważa ludzi za niedoj*bów którzy jak mają pieniądze to zaraz wydadzą na głupoty i się zabiją.


bloodwar napisał/a:

"Nie prawica, nie liberał, nawet żaden faszysta
Kowboj CZACZA to normalny komunista!"


No,jeżeli ktoś kto uznaje zasadę dobrowolności i własności to dla ciebie komunista,masz na prawdę pusty,zwichrowany łeb.Hmm,może za dużo unijnej propagandy ? widzę że bardzo zakuła cię w oczy wypowiedź kolegi co wcześniej napisał anty unijny post.

bloodwar napisał/a:


tym bardziej nie zauważając, że on, ze swoją posiadłością rolniczą w Ekwadorze, domem letnim w Meksyku i stałymi dochodami z tantiem za książki i filmy w Polsce należy właśnie do tych 5% "bogaczy" z którymi tak zapalczywie walczy, a nie do 95% "plebsu" który w razie wielkiej, socjalistycznej rewolucji jego pierwszego powiesiłby na drzewie koło innych magnatów i obszarników...


Tak,typowo komunistyczny post,jest bogaty - dobry motyw na pojazd.Szczerze mówiąc ja komunistów szanuje bardziej niż ciebie,bo to byli w rzeczywistości ludzie władzy i mieli jaja,przy tym wcale nie wierzyli w te pierdoły.Ciebie natomiast trudno opisać,masz poglądy Eurosocjalisty,uważasz się za liberała i krytykujesz kogoś kto liberałem na prawdę jest nazywając go komunistą.

LICH0

2012-03-01, 23:02
Cejrowski zajebiście gada chociaż zdarza mu się pie**olić! On sam zastąpiłby idealnie cały sejm i senat i było by git (:

makasa20

2012-03-01, 23:31
On ma większą wiedzę niż my razem tutaj zebrani.

en...........37

2012-03-01, 23:41
Żywność jest na całym świecie ale duże pycha rządzi światem i duże korporacje chcą zgarnąć jak najwięcej! Bo przecież to im się należy i oni mają prawo do decydowania czyimś losem.
Wystarczy kawałek ziemi, kilka zwierzaków i wyżywisz tym rocznie 15 ludzi godnie i zdrowo :) Aż nie mogę czytać i mówić o takich rzeczach bo mnie wk*** bierze zaraz. Wchodzisz do miasta i widzisz tych ludzi cieszących się życiem, a nawet nie wiedzą że są manipulowani i ograniczeni do zera bo w rzeczywistości jak chcesz coś więcej to już jakieś uwagi dostajesz od stróżów prawa, a to tylko mała część konsekwencji które ponosimy za czyny które nas radują. :-/

bloodwar

2012-03-02, 07:16
@Comendante Sam jesteś niedoj***nym motłochem i nie wystawiasz swojej inteligencji zbyt dobrej opinii sugerując, że WC Kwadrans jest liberałem gospodarczym a skoro ja się nie zgadzam z nim w jakiejkolwiek kwestii to muszę od razu być eurosocjalistą i komunistą. Komunista to nie tylko ktoś, kto nie chodzi do kościoła i uważa że Stalin był dobrym cżłowiekiem, poczytaj sobie definicję to przekonasz się, że Kowboj Czacza jest komuchem, najzwyklejszym pie**olonym w dupę komuchem, a jego "liberalne" propozycje w stylu "świat bez granic, nakazów, podziałów, polityków, urzewdników i podatków" "wszyscy obywatele niech mają po równo" etc są nierealne i niemożliwe do spełnienia, jedynie gimbo-ekonomiści mogą je uważać za trafne. A to, że nie płaci podatków wytknąłem celowo żeby pokazać jakim pie**olonym w dupę hipokrytą jest - niby taki katol, niby żyje tak cnotliwie a ma już drugą żonę (co ponoć w kościele katolickim jest niedopuszczalne, no chyba że "białe małżenstwo") a do tego uprawia najzwyklejszą kradzież (bo w świetle nauki KK niepłacenie podatków jest zwykłą kradzieżą i nie ma tu nic do rzeczy, że 90% naszych podatków idzie nie na szczytne cele tylko na aparat koncesyjno-urzedniczo-polityczny - kradzież to kradzież). Jak sie do tego odniesiecie, włazidupy WC-Kwadransa?

KingOfEvil

2012-03-02, 09:21
bloodwar napisał/a:

Problem "głodujących" nie jest w ilości jedzenia i jego dystrybucji ale w tym, że oni tak naprawdę... nie są głodujący! "Ale jak to?" zapytacie, skoro wg statystyk 7 milionów ludzi w Polsze żyje poniżej granicy ubóstwa (czyli teoretycznie - nie stać ich na ciepłe posiłki)? Problemem jest sposób liczenia tego "ubóstwa" - 95% a może i 99% "biedaków" w Polsze to ludzie którzy żyją na normalnym poziomie, może nie jedzą codziennie szynki z kawiorem ale też nie głodują, to że mają na głowę w rodzinie poniżej 500 zł miesięcznie nie oznacza automatycznie że głodują, oni na pewno nie będą jedli odpadków z McDonalda czy przeterminowanej żywności, widać to dobrze po ludziach którzy przychodzą po darmowe ubrania czy żarcie do GOPSów czy Caritasów - przebierają ubrania, zabierają te oryginalne Adidasa czy Nike a wulgarne podróbki w stylu Adios czy Pama zostawiają, podobnie jest z jedzeniem - jak rzucą jakieś produkty z długim terminem ważności typu cukier czy mąkę od producenta to wezmą, ale już jogurtów czy mielonki z krótkim terminem przydatności odrzuconych przez supermarket nie (bo nie sprzedadzą tego potem) a jak dadzą wczorajszy chleb to się kłócą, że przecież oni nie są zwierzętami żeby żreć suchy w wodzie rozrobiony! A 99% tych "bezrobotnych" przeważnie robi na czarno i zarabia całkiem nieźle ale nie wyrejestrowywuje się żeby nie stracić socjalu. Tak wygląda "Polska bieda"

A "afrykańska" bieda to temat-rzeka w którym wszystko już zostało powiedziane na temat dawania wędki a nie ryby i ograniczania rozrodczości osob, które nie sa w stanie wykarmić nawet siebie, a co dopiero swoich dzieci, Europejscy handlarze pszenicą wolą spuszczać nadwyżki do morza żeby nie psuc cen niż oddawać ją Murzynom, bo i tak wiadomo że 99% datków dla "biednej Afryki" przejmują zbrojne bojówki, które ta pomoc odsprzedają dalej za ciężkie pieniądze, a tylko znikomy promil trafia do tych realnie potrzebujących



W dodatku im większa biedota w polscę tym większą część zarobków wydaje na papierowy czy alkohol i inne używki.