18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeleciał policjanta.

~Sunday • 2013-03-17, 12:57
Cudem odzyskane nagranie.

Kapral Poproszek

2013-03-17, 15:23
@Moreq to, że ma ktoś coś lepszego, to znaczy, że kpi z innych ? W filmiku nie widać, aby koleś miał fajną laskę, pracę, a nawet własne zdanie. Po prostu chciał sobie bezczelnie zażartować z gości, nie ważne, że to policjanci. Czy ty też byś się dobrze czuł w publicznym miejscu jakby jakiś pajac skakał przed tobą, nagrywał to, a potem śmiał się z kumplami pajacami jaki on nie jest fajny. Nie wiem popie**oliło się ludziom w głowach. Ty natomiast próbujesz bronić pajaca. Chciał być fajny to będzie fajny posiedzi 4.8 może go to coś nauczy, jeżeli nie to może spotka tam przyjaciela i po wyjściu już nie będzie taki sam - podczas puszczania bąka odbyt nie będzie ciasny tak, że będzie wchodził w ultradźwięki, nawet nie będzie to klasyczny pierd, a odgłos klaskania po najcudowniejszym koncercie Andrea Bocelli.

Suka_Blyat

2013-03-17, 15:25
Biker50
W zajebistym miejscu mieszkasz. Jeszcze nigdy nie dostałem wpie**ol na żadnym osiedlu w moim mieście ba nie dostałem nawet wpie**olu na osiedlu poza moim miastem (może dlatego, że się nie spinam jak gimbus do każdej napotkanej ekipy), sąsiedzi się nie podpie**alają na psy (chyba, że sytuacja wymaga interwencji)/zusy/krusy,skarbówki, ludzie nie chodzą naj***ni i naćpani. Już nie pie**ol, że dostęp do broni doprowadzi do masowych strzelanin na ulicach. Zauważ, że bandyta zawsze skołuje se broń, a normalny obywatel nie bardzo i kto jest górą? Dostęp do broni nie spowoduje, że wygrasz każdy pojedynek z napastnikiem, ale będą równe szanse albo i wyższe jak wyskoczy jakiś debil z nożem.

Episkopat

2013-03-17, 15:29
@Nexures Wat?

Ja widzę kolesia który przeskoczył nad dwójką policjantów o mentalności kaprali. Zamiast powiedzieć: "Nice moves bro" i unieść kciuk do góry potraktowali chłopaka jak przestępce, "BO TAK I ch*j".

Arturyo

2013-03-17, 15:31
Krzesło elektryczne dla cwaniaka!

-mrk-

2013-03-17, 15:43
@Biker50 Takiego pieprzenia dawno nie czytałem. Pomijam wszelkie bzdurne przykłady jakie podałeś - wydaje Ci się, że jak dostalibyśmy broń to od razu każdy by został przestępcą. Jednak to właśnie tak nie działa... większość zaczęła by mieć obawy w napaściach jeżeli jest ryzyko, że ofiara będzie miała gnata. Dlatego spada przestępczość bo posiadanie broni nie jest niczym unikatowym i niezwykłym. Dziś jak napastnik zobaczy, że wyciągnąłeś broń w jego stronę to ujrzysz na jego twarzy nie lada zdziwienie.

Loaloa

2013-03-17, 16:03
Nie wiem o co się tak spinacie. Koleżka myślał, że jest bardzo zabawny i postanowił sobie zakpić z policjantów. Oni mieli inne poczucie humoru i sobie zakpili z niego. Raczej go nie zabili, bo wtedy nie zobaczylibyśmy tu tego nagrania. Wzięli go na dołek, spisali, być może dostał jakiś mandat (nie wiem jakie jest prawo w tamtym miejcu).

Biker50

2013-03-17, 16:08
IRONIA, SARKAZM, KPINA. Naśmiewanie się z naszych wad i wyolbrzymianie ich.

Wiecie na pewno jest tak, ze żyjąc w patologicznej rodzinie, na marginesie społeczeństwa inaczej odbieram obraz naszego kraju. Wypominając miłość Polaków do kieliszka, chciałem zakamuflować własne problemy alkoholowe. Mówiąc, że sąsiad na sąsiada donosi opierałem się na swoich doświadczeniach (ja strzelam z ucha 3 razy dziennie). No cóż mieszkam w Polsce B wiec mam inny pogląd na to wszystko.

Nie oczekuję, ze ktoś zrozumie moje poczucie humoru (które jest dość pokręcone) .
Dziekuje dobranoc!

Lord_Rzeźnik

2013-03-17, 16:12
Przecież filmowanie w miejscu publicznym nie jest zabronione. Służby mogą filmować swoje akcje, cywil może filmować ich pracę , może filmować inne osoby i nikt nie ma prawa temu przeszkadzać, do puki ktoś nie jest na swoim prywatnym terenie!

frk'

2013-03-17, 16:41
Moreq napisał/a:

@Kapral

tak masz 100% rację, pójdźmy nawet dalej:

- masz lepszą pracę? Pałowanie.
- masz ładniejszą żonę? Pałowanie.
- masz jakiś talent? Pałowanie.
- masz własne zdanie? Pałowanie.



Józefie Stalinie, wiedziałem że twoja śmierć była mistyfikacją. Witamy na dworze Hogwartu!



Calkowicie nie widze relacji z video. Piekne wyolbrzymienie, jak widac wiekszosci sie spodobalo, brawo!

CzaszekGocz

2013-03-17, 16:55
Dożywotni zakaz wykonywania zawodu za takie mecyje i zdarzało by się dużo rzadziej. Proste.

je...........ę

2013-03-17, 17:04
Ja gdybym pracował w policji to bym nie zawijał takich ćwoków co cwaniakują i się popisują czy to do kamery czy do ziomków po prostu stara szkoła wpie**ol i wypie**alaj ćwoku w ogóle nikogo bym nie zamykał tylko wszystkim wpie**ol no prócz gwałcicieli pedałów dzieciofili i innych zjebów tych to wpie**ol i do paki albo upozorowanie samobójstwo i ch*j ;)

WidziszINieGrzmisz

2013-03-17, 17:08
Mialem nadzieje, ze gliniarze zobacza jakiegos cwe*a co na nich biegnie i wiakuja w niego kilka kulek.
Nastepna jego proba tak moglaby sie skonczyc. Powiedzieli, ze skasuja mu te nagranie, a on powiedzial nie. Za niewykonanie polenenia to norma, ze cie skuja w posadza na dupie.

danis008

2013-03-17, 23:28
taki z niego parkourowiec czy ch*j wie jaka małpka z cyrku albo inne gówno a nawet sp***olić nie umie :homer_uv:

Zyragon

2013-03-18, 01:13
Słusznie to zrobili, koleś myśli sobie że wszystko może i oto efekt...
Ale jak zwykle wpie**olą sie jacyś debile którzy będą gościa bronić. Powiem tak - czy wy byście sie nie wk***ili jak by jakiś złamas przeleciał wam nad głową?

N1H1L

2013-03-18, 09:54
Dobrze chlopaki zrobili. Koles chcial pocwaniakowac ...
Nie oszukujmy sie ... Kazdemu facetowi z jajami ktory siedzialby sobie spokojnie na lawce jakby taki szczyl przelecial nad glowa, to by mu zaj***l w zeby. A jakby mial odznake, to pewnie pala by poszla w ruch i przestrzelil kolana zeby mapla juz nie fiflakowala ...

A moze bys wstal i mu przybil piateczke i poklepal po plecach jeszcze?

W TEJ sytuacji jestem po stronie mundurowych.