18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przełamanie bariery dźwiękowej

gelo350 • 2015-01-05, 00:54
Czarny chyba nie wie o co chodzi :-)


pytolsky

2015-01-05, 10:39
NoFuk polecam zajrzeć na anglojęzyczne strony, a jak się ciągle coś nie podoba to wypie**alać z kraju

kalium

2015-01-05, 11:03
pytolsky napisał/a:

NoFuk polecam zajrzeć na anglojęzyczne strony, a jak się ciągle coś nie podoba to wypie**alać z kraju



Z którego? Polakom każesz wypie**alać bo sam siedzisz na zmywaku i udajesz znawcę angielskiego?

k***a, chłopie, na polskim portalu piszesz. Więc zastanów się co piszesz.

pytolsky

2015-01-05, 11:42
np. 9gag (w szczególności ortografia). A co to k***a ma do rzeczy, że piszę na polskim portalu? Koleś stwierdził, że tylko w Polsce takie rzeczy się dzieją. Otóż k***a nie tylko, dlatego tekst o cebulakach pokazuje z jakim rozmówcą mamy do czynienia. I nie, nie siedzę na zmywaku. Nie trzeba też być znawcą angielskiego żeby wyjść czasem poza polską część internetu.

Aberracja

2015-01-05, 12:13
Ładna kumulacja sp***olenia umysłowego pod tym tematem.

bz...........ue

2015-01-05, 12:31
NoFuk napisał/a:

Wrzuć filmik i zaraz znajdzie się 41 znawców od bariery dźwięku, średnicy grubości wentyli samochodowych itp.
Zrób błąd ortograficzny to za 30 sekund będzie 10 komentarzy z poprawkami... A najlepsze jest to, że tylko u pie**olonych Cebulaków zaobserwowałem takie zjawisko. Zj***ny naród.



Wytknij komuś błąd ortograficzny, pokaż że się na czymś znasz komentując ciekawy filmik, a zawsze znajdzie się taki jeden, co to ma wieczny ból dupy o wszystko. Tylko u prawdziwych światowców takie zaobserwowałem takie zjawisko.

Bulscu

2015-01-05, 12:38
NoFuk napisał/a:

Wrzuć filmik i zaraz znajdzie się 41 znawców od bariery dźwięku, średnicy grubości wentyli samochodowych itp.
Zrób błąd ortograficzny to za 30 sekund będzie 10 komentarzy z poprawkami... A najlepsze jest to, że tylko u pie**olonych Cebulaków zaobserwowałem takie zjawisko. Zj***ny naród.


sam jesteś zj***ny,
pozdrawiam

kokroucz

2015-01-05, 12:58
NoFuk napisał/a:

Wrzuć filmik i zaraz znajdzie się 41 znawców od bariery dźwięku, średnicy grubości wentyli samochodowych itp.
Zrób błąd ortograficzny to za 30 sekund będzie 10 komentarzy z poprawkami... A najlepsze jest to, że tylko u pie**olonych Cebulaków zaobserwowałem takie zjawisko. Zj***ny naród.



taaa teraz hejtujcie gamonia, ja sie pytam kto mu piwa daje, czyżby na sadisticu było więcej gamoni?

btnx

2015-01-05, 13:05
@nofuk bym Ci k***a krate piw dal jakby sie dalo, a reszta pok***iencow co wielce broni tego sp***olonego kraju, mam nadzieje ze w czasie wojny pierwsi zdechniecie od kuli jakiegos Niiemca albo Rosjanina. k***y j***ne

tojatwojtato

2015-01-05, 13:09
NoFuk napisał/a:

A najlepsze jest to, że tylko u pie**olonych Cebulaków zaobserwowałem takie zjawisko.



Antropolog się k***a znalazł.. :idzwch*j:

ErIgrek

2015-01-05, 13:35
zajebiste zjawisko, chętnie bym zobaczył coś takiego na żywo.

kris1024

2015-01-05, 14:01
@btnx skończ gimnazjum a potem sie wypowiadaj, bo 21 lat to już by wypadało skończyć

@NoFuk chcąc, niechcąc idąc Twoim tokiem myślenia, to Twoja cebulowa matka też Cię cebulaku urodziła w tej "cebulandii"

Banda niewychowanych wieśniaków...