18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeładowanie

~Velture • 2018-03-26, 08:38
Za dużo gówna na pace :roll:


nowynick

2018-03-26, 08:53
Ale wiecie co? Czasami im zazdroszczę. No mają biedę, ale o ile prostsze życie. Chciał podrzucić pół wioski do miasta? No to na pakę! Czasami się sp***oli jak na tym filmie, ale pewnie ze sto razy ich po prostu przewiózł. Żadna Straż Miejska się nie przypie**oli, bo co trzeci tak jeździ. Na miejscu każdy znajdzie jakieś zajęcie, zarobi parę rupii, nie będzie za to składał pierdyliona zeznań, podatków. Żadnych ograniczeń. Złowisz rybę w Gangesie? Sprzedaj zapakowaną w gazetę i ch*j! Jakoś nikt od jej zjedzenia się nie pochorował mimo, że woda brudna jak to tylko możliwe. Czasami mam nadzieję, że nadejdzie ten dzień gdzie pie**olnie w tą cała nowoczesność jakaś zagłada i ludzie zaczną żyć jak żyli 100 lat temu. Prawdziwie!

janlew

2018-03-26, 10:00
Velture napisał/a:

Za dużo gówna na pace :roll:


Jakiego gówna? Przecież to kobiety i dzieci są, a nie samce.

Ma...........gw

2018-03-26, 15:38
nowynick napisał/a:

Czasami mam nadzieję, że nadejdzie ten dzień gdzie pie**olnie w tą cała nowoczesność jakaś zagłada i ludzie zaczną żyć jak żyli 100 lat temu. Prawdziwie!


Wyłącz prąd i wodę w swoim domu na 24 godziny, przekonasz się, że ta demoniczna nowoczesność nie jest taka zła :mikolaj:

C0...........BO

2018-03-26, 18:59
Velture napisał/a:

Za dużo gówna na pace :roll:



wypadek szambowozu brzmi lepiej

kosmerf

2018-03-26, 20:50
A to nie był nieudany start rakiety czasem?

maddog77

2018-03-27, 07:57
Uczynni ludzie w Chinach toby nikt dupy z pomocą nie ruszył.