18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przekrój

saves • 2017-12-23, 17:41
Przekrój ciał kobiet o wadze 150 i 55 kilogramów. Także koniec już z pieprzeniem o "grubych kościach". Mamy dowód. Sadło i nic więcej. :D





Sarkazm1

2017-12-24, 01:15
Jakoś tak mi się rzygać zachciało

Plecionkarz

2017-12-24, 11:43
ta po lewej to nawet w mózgu ma smalec

bloodwar

2017-12-24, 15:40
elfis napisał/a:

może się mylę, ale
nie widzę różnicy jak 1 do 3, no
chyba że świnia żarła ołów z głodu



Bo zdjecie pokazuje jedynie przekrój z przodu ciała a przecież z 50% sadła u grubasów mieści się z przodu, na brzuchu i tego nie widać

antropoid

2017-12-25, 23:52
Cytat:

r*chałbym tą z prawej


Żart dla radiologów :D

Cytat:

Pod zdjęcia RTG to ja jeszcze nie waliłem... Do teraz :)


Zniszczę ci twoje marzenia... to nie jest zdjęcie RTG.

Cytat:

Odpowiadając na niektóre komentarze, bo to jest chyba nieporozumienie. To nie są pokolorowane zdjęcia RTG, tylko prawdziwe przekroje anatominczne przez ciało człowieka, podobne jakie można znaleźć na wystawach "Body Human Exhibition"Gunther von hagensa.



Odpowiadając na odpowiedz. To ani podkoloryzowane zdjęcie RTG, ani przekrój przez prawdziwego trupa. To podkolorowana rekonstrukcja MR T1(fat sat) w Coronalu. Moim okiem specjalizanta z radio.

Jak kto lubi takie obrazki, macie do poglądania link (różne modalności).
https://radiopaedia.org/articles/obesity

Pankracy_Młot

2017-12-31, 00:22
Tłuszcz wiscelarny wyjabany ponad normę. Ostatnio oglądałem dokument o zawodnikach sumo i mają oni tylko tłuszcz podskórny. Wpie**alają nawet i 15 tys kalorii ale z samych zdrowych nieprzetwożonych rzeczy. Okaz na zdjęciu pewnie żywi się fast foodami albo kupuje gówno z supermarketu, które ma datę ważności dłuższą od długości życia niektórych psów.