18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przekleństwa w grze Wiedźmin 3

Brokol • 2015-05-21, 01:15
Nie ma co, najnowsze część trzyma poziom :D


gura87

2015-05-22, 00:48
ja pie**ole głosy jak w diablo 2

BorgBorg

2015-05-22, 00:51
Scenka z jąkałą mistrzostwo. Ciekawe kiedy do niej dojdę :D Kozak gierka !

mp_toujane

2015-05-22, 01:44
Przecież widać, że koleś gra na niskich ustawieniach stąd taka ch*jowa grafika... cymbały wy.

RavenRR

2015-05-22, 07:19
Udało mi się uruchomić Wieśka na moim naprawdę gównianym laptopie, ustawienia low-medium (tekstury high, a co!) i działa przyzwoicie. Ale żeby tak grać, trzeba nie spuszczać się nad grafiką jak idiota.

Encor3

2015-05-22, 08:03
Cały_Internet napisał/a:

Przed premierą zachwalano fizykę włosów i sierści, a tutaj co widać? Falujące i nakładające się na siebie trzy warstwy tekstur udających czuprynę Geralta.



Pewnie nie każdy wie, dlatego tłumaczę.
Przed premierą grafika była o niebo lepsza. Natomiast okazało się, że te "super zajebiste, k***a wyj***ne w kosmos konsole nowej generacji" nie ogarniają jej :) Dlatego potrzebny był downgrade grafiki. Jednak nie taki zajebisty sprzęt jak się okazało ;].
Nie wiem natomiast dlaczego downgrade spotkał również PC'ty gdyż są o niebo potężniejsze aniżeli konsole i mam szczerą nadzieję, iż Panowie z CD PROJEKT RED to poprawią być może w patchach.

KoniecZartow

2015-05-22, 08:39
Cały_Internet napisał/a:

Przed premierą zachwalano fizykę włosów i sierści, a tutaj co widać? Falujące i nakładające się na siebie trzy warstwy tekstur udających czuprynę Geralta.



Włącz uber tekstury to zobaczysz różnicę, a tak na marginesie, ch*ja się znasz :hitler:

wonszo

2015-05-22, 09:44
Dlatego właśnie ja wybrałem PS4 bo różnice między konsolą a PC na ultra są marginalne.

Kopalny

2015-05-22, 12:21
a dlaczego za Gerarda z Rivendell nie podkłada głosu Skrzetuski?

kub45

2015-05-22, 15:27
Encor3 napisał/a:



Pewnie nie każdy wie, dlatego tłumaczę.
Przed premierą grafika była o niebo lepsza. Natomiast okazało się, że te "super zajebiste, k***a wyj***ne w kosmos konsole nowej generacji" nie ogarniają jej :) Dlatego potrzebny był downgrade grafiki. Jednak nie taki zajebisty sprzęt jak się okazało ;].
Nie wiem natomiast dlaczego downgrade spotkał również PC'ty gdyż są o niebo potężniejsze aniżeli konsole i mam szczerą nadzieję, iż Panowie z CD PROJEKT RED to poprawią być może w patchach.



Napisałem to już, ale napiszę jeszcze raz. W demo były małe lokacje, można było się pobawić grafiką. Później doszedł ogromny świat, więc musieli pogorszyć grafikę, żeby to jakoś płynnie chodziło. Mod "SweetFX" zmienia kolory i ulepsza grafikę, polecam dla tych co mają mocnego blaszaka.

MiotaczBobruf

2015-05-22, 15:32
Jaranie się wiedźminem to pedalstwo, a Geralt to ciota i ch*j.

gi...........ek

2015-05-22, 18:51
"Przed premierą zachwalano fizykę włosów i sierści, a tutaj co widać? Falujące i nakładające się na siebie trzy warstwy tekstur udających czuprynę Geralta." Gość który to nagrywał nie ma włączonego "hair work" to właśnie robi tą fizykę sierści i włosów. Żeby grać z tym włączonym trzeba mieć kartę za przynajmniej 2500zł nagrywanie obciąża dlatego gość ma wyłączone. :)

rufuskask

2015-05-22, 22:28
Przestańcie pie**olić. Gra jest ch*jowa jak poprzednie części ale wy musicie k***a walić konia "bo polskie".

Do Kaczyńskiego też pewnie walicie konia bo jest z polski.