18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przekaz krótki ale treściwy

~Velture • 2024-03-21, 07:49
Słów niewiele ale chodziło o zmianę prawa :amused:


Nome

2024-03-21, 14:27
SkoPio1 napisał/a:

Niepopularny fakt, że większość pobić kobiet przez mężczyzn, było poprzedzanych kobiecym darciem ryja. Nie, wbrew temu, co ktoś upośledzony umysłowo mógłby sądzić, ani nie oceniam, ani nie usprawiedliwiam. Konstatuję fakt. Można to np. u małp zauważyć - samice drą ryja, chyba że samiec je usadzi. I nastaje wtedy błoga cisza... ;-) .



przez pomyłkę dałam ci plusa, ale nie przejmuj się, dalej jesteś największym brutalem w przedszkolu

TwójCzarnyPan

2024-03-21, 15:00
Nome napisał/a:

przez pomyłkę dałam ci plusa, ale nie przejmuj się, dalej jesteś największym brutalem w przedszkolu


Jak podejrzewam, to kobieta, której nie raz wpie**olił jej pan i władca. Więc dorobiła sobie odpowiedną ideologię, która pozwala jej pogodzić się z losem. Bo nie ma innego wyjścia. Pozostaje frustracja, ale tą leczy hejtując Ukraińców.

Nome

2024-03-21, 15:32
TwójCzarnyPan napisał/a:

Jak podejrzewam, to kobieta [...].



to nie kobieta, tutaj jest cała masa różowych chłopców

ale poza tym masz słuszność, to jest bardzo sfrustrowana osóbka

Hades2613

2024-03-21, 15:44
No i to się chwali, polać jej

miotaczkiszonki

2024-03-22, 16:05
Radian1 napisał/a:

Co jest qrwa z wami? To sadistic, czy qrwa kwejk?
Laska krzyczy prawidłowo, że małpy powinny kopulować a nie integrować się z ludźmi. Że bardzo chciałaby te niby-integrujące się małpy utylizować, ale nie pozwala jej prawo i nie pozwala bóg. Co więcej jedna z małp ją właśnie nagrywa, i nawet grozi, że zadzwoni na policję.
jprdl...



I co z tego, że Sadistic ?
Jakaś przyj***na babka drze się na całego, że nie nawidzi murzynów.
Sam przekaz ok ale jakie egzystowanie z nią musi być przej***ne jak manifestuje w ten sposób swoje poglądy

Szary_Jeleń

2024-03-22, 19:20
@petru23

To moje ch*ju, ukradłeś :D ... ale w tym wypadku nie będę płakał :D

qwerq221

2024-03-24, 16:41
zajebista typiara browarek dla niej!