18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejście dla pieszych...

Jesse.Pinkman • 2021-12-19, 17:13
...w Rosji i łatwo przewidzieć co się wydarzy.

dżonyłojlker

2021-12-19, 17:19
Piękne rozbicie, prawie wszystkie karalucho-kręgle strącone :ok:

ququa

2021-12-19, 17:29
ewidentna wina pacana który się zatrzymał ..co mu ci piesi zrobili

garota

2021-12-19, 19:00
Ruscy to pojeby. Wiedząc jak się dzieje na ulicach powinni wchodzić na przejścia jak na pole minowa. Maksymalne skupienie i obserwacja. A nie lecę bo chcę...

tdoberman

2021-12-19, 22:07
To nie Rosja tylko debile co idą i myślą, że ich od śmierci ocali przepis:D

PabllosSantoDaSilva

2021-12-19, 22:57
Pomijając pieszych to obrazek całkiem jak u nas. Tam Ivany u nas Janusze blokują przejścia dla pieszych i wyjazdy z podporządkowanych. Niestety nawet skrzyżowania z świetlnym systemem sterowania ruchem są zwykle zawalone, bo Janusz choć nie ma szans opuścić skrzyżowania to i tak wjedzie a potem blokuje innych.

KonioBijca

2021-12-20, 00:11
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Pomijając pieszych to obrazek całkiem jak u nas. Tam Ivany u nas Janusze blokują przejścia dla pieszych i wyjazdy z podporządkowanych. Niestety nawet skrzyżowania z świetlnym systemem sterowania ruchem są zwykle zawalone, bo Janusz choć nie ma szans opuścić skrzyżowania to i tak wjedzie a potem blokuje innych.



Chyba u ciebie na wsi, ewentualnie warszawskie wieśniaki tak jeżdzą. U mnie na podlasiu w Białym panuje kultura na drodze, a po wprowadzeniu przepisów o pierwszeństwie pieszych na przejściu, to już w ogóle pełna klasa (bo biedaki się boją mandatu dostać). :lol:

PabllosSantoDaSilva

2021-12-20, 14:47
KonioBijca napisał/a:

Chyba u ciebie na wsi, ewentualnie warszawskie wieśniaki tak jeżdzą. U mnie na podlasiu w Białym panuje kultura na drodze, a po wprowadzeniu przepisów o pierwszeństwie pieszych na przejściu, to już w ogóle pełna klasa (bo biedaki się boją mandatu dostać).



Żeby poczynić takie obserwacje potrzeba przede wszystkim ruchu samochodowego. W tym twoim Białym to może ze trzy auta na godzinę przejadą i uznajecie to za wzmożony ruch. W Warszafce nie bywam więc nie wiem.

ellsworth

2021-12-20, 18:36
Nigdy mnie to dziwić nie przestanie, jak można być takim debilem. Widzisz, że przejście dla pieszych, widzisz że obok jadący się zatrzymuje i co sobie taki idiota myśli? 'hmmm, na pewno zatrzymuje się, żeby pokontemplować kolorystykę znaków. nie ma opcji, żeby tam jakiś pieszy szedł. No kto to słyszał, żeby pieszy na przejściu dla pieszych był. Zapie**alam dalej" No ja pie**olę! Jak można być tak niedoj***nym, żeby przyjąć taki czy podobny tok rozumowania i nie depnąć po hamulcu w takiej sytuacji?!?