18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

przejście dla pieszych

nowynick • 2014-06-05, 14:08
W Gdańsku postanowili walczyć z piratami wyprzedzającymi na jednym z najbardziej niebezpiecznych przejść dla pieszych.



Rejestrator nabije trochę kabzy parę osób się zastanowi co robi, a tak naprawdę "człowiekowi wystarczy namalować linię, bydłu trzeba zbudować mur".

jason_grey_77

2014-06-05, 14:22
BZDURA!!! Zdjęcie nie zapobiegnie tragedii. Oni walczą, ale o monetę z mandatów. Jak jest tak niebezpiecznie, stawia się kładkę. Ale na to trzeba wydać, a po co, jak można kasować. A z ludźmi ch*j...

zenekpogromca

2014-06-05, 14:29
jason_grey_77 napisał/a:

BZDURA!!! Zdjęcie nie zapobiegnie tragedii. Oni walczą, ale o monetę z mandatów. Jak jest tak niebezpiecznie, stawia się kładkę. Ale na to trzeba wydać, a po co, jak można kasować. A z ludźmi ch*j...



Może jeszcze mur k***a tam mają postawić? Na debili nie znajdzie się dobrego sposobu bo zawsze jak nie środkiem to chodnikiem może spróbować.

Dla mnie dobry pomysł może uda im się coś zdziałać, ale i tak większość tych wypadków była spowodowana prędkością i nieuważną jazdą, a nie wyprzedzaniem :)

jason_grey_77

2014-06-05, 14:45
zenekpogromca napisał/a:



Może jeszcze mur k***a tam mają postawić? Na debili nie znajdzie się dobrego sposobu bo zawsze jak nie środkiem to chodnikiem może spróbować.

Dla mnie dobry pomysł może uda im się coś zdziałać, ale i tak większość tych wypadków była spowodowana prędkością i nieuważną jazdą, a nie wyprzedzaniem :)



Jaki k***a mur? To może i basen? Ty nie wiesz co to jest kładka? Jak fotografia przeszkodzi pie**olnąć przechodnia?

Henboh

2014-06-05, 15:40
Kamera/radar to niezły pomysł na prewencje, ALE k***A DWA WARUNKI:

1. Dobrze oznaczony i widoczny z daleka
2. W miejscu które tego wymaga np: w okolicy szkoły

W przeciwnym wypadku, te j***ne puszki nie zwiększają bezpieczeństwa na drodze, ale łatają j***ną dziurę budżetową z kieszeni kierowców. A przecież to nie kierowcy tą dziurę stworzyli. Prawda, ch*je z wiejskiej?


W tym wypadku 2 warunek jest spełniony, bo chyba cała Polska już widziała co na tym przejściu się dzieje. A pierwszy warunek? W końcu wszyscy się o tym dowiedzą, ale wcześniej kasę ktoś zdąży zgarnąć, a i może do tego czasu kogoś znowu potrącą.

Nemayu

2014-06-05, 16:27
a ja jestem zdania, że ukryte i nieoznaczone byłyby lepsze. Każdy by jeździł ze świadomością, że wszędzie może stać fotoradar i pilnowałby się zawsze i wszędzie, a nie przez 10 sekund bo tu stoi fotoradar.

Henboh

2014-06-05, 16:34
Nemayu napisał/a:

a ja jestem zdania, że ukryte i nieoznaczone byłyby lepsze. Każdy by jeździł ze świadomością, że wszędzie może stać fotoradar i pilnowałby się zawsze i wszędzie, a nie przez 10 sekund bo tu stoi fotoradar.



No tak, bo teraz stoją wielkie jak stodoły na środku drogi i wszyscy <40km/h się "rozbijają".

Wszyscy kierowcy chyba wiedzą, że obecne rozwiązanie się nie sprawdza, tzn sprawdza się jako "podatek", ale nie wymusza bezpiecznej jazdy.

zenekpogromca

2014-06-05, 23:03
jason_grey_77 napisał/a:



Jaki k***a mur? To może i basen? Ty nie wiesz co to jest kładka? Jak fotografia przeszkodzi pie**olnąć przechodnia?



Co ty pie**olisz ? Jaka kładka?

1.A przeszkodzi tak, że jak dostanie jeden czy drugi pacan mandat to drugi raz tak nie zrobi.
2.Jak się wychodzi zza samochodu to można czasem głowę obrócić na bok. Ja nawet na zielonym patrze za samochody czy jakiś debil nie leci 80-100 i nie chce przeskoczyć na czerwonym.

Grossus

2014-06-06, 07:32
I bardzo dobrze. Trzaskać zdjęcia za zdjęciami!

ml...........kv

2014-06-06, 07:49
to nie kamera bezpieczeństwa bo nikt nie jest głupi, każdy wie że strefą wyłączona z ruchu można wyprzedzać pod warunkiem że jest bezpiecznie. a polaczkowce chcą nabijać monety dla tuska

raper900

2014-06-06, 08:14
Nie warto oglądać, nikt nie pie**olnął.

@up Jesteś głupszy niż moje skarpetki, bo powiedzieć głupi jak but to obraza dla buta.

Co do tematu to wystarczy zwykłe słupki postawić. Mało to takich stoi?