18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejechanie śpiącego psa

fantastico • 2018-06-04, 13:21
Pies spał na ziemi i został przejechany.


Sonal

2018-06-04, 13:27
I super. Jednego mniej.

zaqaz

2018-06-04, 15:02
Z drugiej... po co komu pies jak go odgłos ciężarówki nie rusza... ewidentnie wadliwa sztuka.

damian010288

2018-06-04, 15:02
Nawet nie chcę tego oglądać....nie wiem jak u Was, ale ja oglądam filmy z egzekucji...nic, zero emocji, odcinanie kończyn...o jaa...też zero emocji, ale jak zwierzątku dzieje się krzywda... nie na moje nerwy...

banerr

2018-06-04, 17:29
Jeżeli głupi kundel nie reaguje na samochód to nie ma go co żałować. Do niczego się nie nadawał i pewnie łasiłby się do złodzieja.

saves

2018-06-04, 17:43
Kiedyś robiłem zlecenie w domu, do którego była próba włamania. Włamywacze przeszli przez ogrodzenie i zeszli po budzie z psem. Spłoszył ich dopiero alarm w drzwiach. A ch*j z takim psem.

radek225

2018-06-04, 19:16
Pies oprócz tego, że się łasi, jest pocieszny, liże po rękach/twarzy, przede wszystkim ma odziedziczony po wilkach silny instynkt terytorialny i ma chronić domostwa wraz z obejściem. Moja dziewczyna ma psa, który muchy się boi, a własny cień go płoszy. Jednak zanim mnie dobrze poznał, gdy na jego oczach tuliłem się do dziewczyny, zaczął ujadać. Nie ważne, czy wchodzę do niej o godzinie 14 do domu, czy o 4:30 nad ranem. Ujadanie jest zawsze takie samo, bo psisko broni swego terytorium i głośno informuje o tym, że wchodzę właśnie na jego teren. Skoro więc kundel leżał na środku nie reagując na otwieranie się bramy wjazdowej oraz na dźwięk silnika, to do dupy Bęgowskiego (Grodzkiej) z takim pchlarzem. Nie mówię, by wstał i zaczął atakować dostawczaka, ale powinien się przebudzić i zobaczyć, o co chodzi. Fakt, facet powinien wstać i przegonić pchlarza, ale jak dla mnie selekcja naturalna. Oczywiście już na górze i pewnie 20 postów pod moim będzie ból dupska, że dekapitowani ciapaci oraz rozstrzelani obywatele narkotykowych faweli ich nie ruszają, a krzywdzone, bezbronne zwierzątko jest takie biedne... Nie mogę się doczekać :) . Life is brutal i jak ktoś jest zbyt głupi, by nie dac się zabić, podobnie, jak pies powyżej to niech zdycha. Ten pies był słabą jednostką, niedostosowaną do tego, co się wokół dzieje, więc zdechł.

Oponka

2018-06-04, 20:38
tęsknię za psychodelicznymi opisami *chlip-chlip*

Tafariel

2018-06-04, 23:17
radek225 napisał/a:

Ten pies był słabą jednostką, niedostosowaną do tego, co się wokół dzieje, więc zdechł.



Mógł być po prostu stary, no ale ekspert już orzekł :idzwch*j:

Pantilion

2018-06-05, 07:02
No i gotowy do spożycia oczywiście jeśli to Chiny, Wietnam lub inne kitajcowo

Heydash

2018-06-05, 09:41
Tafariel napisał/a:



Mógł być po prostu stary, no ale ekspert już orzekł :idzwch*j:



SłońTrojański napisał/a:

Tytuł to "Jabłka Adama".


Dzan1234

2018-06-07, 01:22
Co to za pies co się nawet nie obudził jak pod posesje podjechała ciężarówka

Zimmerman

2018-06-07, 09:41
damian010288 napisał/a:

Nawet nie chcę tego oglądać....nie wiem jak u Was, ale ja oglądam filmy z egzekucji...nic, zero emocji, odcinanie kończyn...o jaa...też zero emocji, ale jak zwierzątku dzieje się krzywda... nie na moje nerwy...


No zajebie siekierą, następny co kundle stawia nad człowiekiem.... jakim trzeba być ograniczonym baranem