18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejechana ładowarką...

Halman • 2021-01-27, 05:01

ale nie tą od smartfona... :-D

KuKuKa

2021-01-27, 22:16
Rebeliant napisał/a:

Mój faworyt w kategorii najgłupsza kobieta roku.
Piszczy przy cofaniu, silnik diesla 3,6 litra w takim czymś hałasuje na 100m co najmniej, tępe k***isko wyprzedziło spycharkę, jadąca. Ja pie**ole, aż się wk***iłem, że ludzie mogą być aż tak uszkodzeni intelektualnie.



To nie jest spychrka tylko ładowarka, to są dwie różne maszyny. A te 3.6 litra to skąd to wziąłeś ? tam jest co najmniej 4 razy tyle, przy 3.6 litra to by nawet z miejsca nie ruszyło. Wypowiadasz się a zero pojęcia..

KaprysLosu

2021-01-28, 01:04
Rebeliant napisał/a:

Mój faworyt w kategorii najgłupsza kobieta roku.



toż to się rok ledwo co zaczął, daj szansę innym :)

MordaWKubełSzmato

2021-01-28, 02:14
Rebeliant napisał/a:

Mój faworyt w kategorii najgłupsza kobieta roku.
Piszczy przy cofaniu, silnik diesla 3,6 litra w takim czymś hałasuje na 100m co najmniej, tępe k***isko wyprzedziło spycharkę, jadąca. Ja pie**ole, aż się wk***iłem, że ludzie mogą być aż tak uszkodzeni intelektualnie.



No teraz to już nie tylko uszkodzona intelektualnie a jeżdżąca na wózku do samego końca

:mrgreen:

Rebeliant

2021-01-28, 07:03
Jaszczomp6666 napisał/a:

Skąd ty wytrzasnąłeś te 3.6 litra? Chyba raczej 13.6



Kiedyś sobie otworzyłem specyfikację różnych modeli koparko ładowarek CAT, a tam 3,6l. Z resztą w przekazie chodziło o hałas, który z większych silników słychać głośniej.

ralph.z

2021-01-28, 16:22
Selekcja naturalna. Nie przekaże już swoich genów następnym pokoleniom :-)

johnnywilk

2021-01-28, 20:31
Rebeliant napisał/a:

Mój faworyt w kategorii najgłupsza kobieta roku.
Piszczy przy cofaniu, silnik diesla 3,6 litra w takim czymś hałasuje na 100m co najmniej, tępe k***isko wyprzedziło spycharkę, jadąca. Ja pie**ole, aż się wk***iłem, że ludzie mogą być aż tak uszkodzeni intelektualnie.



Co sie wk***iasz, zamiast się cieszyć, ze jedna ameba mniej :)

Krisbdg

2021-01-28, 20:58
W życiu tam nie ma 3,6l tylko 3x tyle

Rebeliant

2021-01-28, 22:53
johnnywilk napisał/a:

Co sie wk***iasz, zamiast się cieszyć, ze jedna ameba mniej



Wk***ienie me wynika z tego, że jak widać w populacji człowieka są geny tworzące istotę głupszą od psa, a pies to co najwyżej przeciętnie bystry 4-latek. Nawet ścierwo z kacapowa nie jest tak głupie jak ta tępa dzida. Po prostu straciłem już ostatnie resztki nadziei na lepsze jutro. Głupich będzie k***a coraz więcej, a skoro takie dzidy się rodzą, to znaczy, że jest ich już więcej niż masa krytyczna, już po nas :-)


P.S.: Wybuchłbym radością, jakby zdechła. A tu jej geny dalej mogą się namnażać w populacji.

Rayzz

2021-01-30, 09:11
Jeżdżę śmieciarką 10m dl. 3.90 wys. Ludzie nie widzą jej przy cofaniu i nawet jeździe na wprost poprostu chyba jest za mała.....