18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejechał mu po garbie...

Halman • 2021-03-08, 09:52

brak instynktu samozachowawczego nadrabiany ilością osobników, chiny

koras24

2021-03-08, 12:11
Już widze specjalnie kamery montują na autach pod takie sytuacje :lol:

nebelwerfer

2021-03-08, 13:05
przynajmniej mu go wyprostował :D

dżonyłojlker

2021-03-08, 14:03
Jak tylko widzę na filmiku gówniaka, to zawsze mam nadzieję, że coś mu się stanie. Dobre :ok: , nie zawiodłem się.

Insaner

2021-03-08, 17:21
Nie wiem z czego to wynika, bo instynkt samozachowawczy nie jest wynikiem dostarczonej z zewnątrz edukacji tylko jest rzeczą wrodzoną dodatkowo wzbogacaną naszymi doświadczeniami. Nie wiedzieć czemu największymi idiotami jeśli chodzi o wypadki drogowe są właśnie ludzie zasuwający na tych skuterkach i rowerach w Indiach, Chinach, Wietnamie, Tajlandii, Malezji, czy na Filipinach. Jakim bezmózgiem trzeba być aby wpychać się skuterem między dwie ciężarówki, albo między ciężarówkę i krawężnik. Przecież sam fakt znalezienia się w takim miejscu powoduje u człowieka duży dyskomfort i naturalnie próbujemy się od czegoś takiego odsunąć (tak samo jak od krawędzi jezdni gdy jedzie jakiś duży pojazd)... a ci idioci jeszcze się przybliżają.

Już szczytem głupoty są też ci, którzy jadą sobie rowerem po prawej stronie (w martwej strefie) ciężarówki po czym jadą prosto albo co zabawne - skręcają sobie w lewo prosto pod koła.

99% filmów z ludźmi wyciśniętymi kołami niczym tubka po paście do zębów pochodzi właśnie z tych azjatyckich krajów. Kolejny dowód na to, że nie wszyscy ludzie są tacy sami wbrew modnym postępowym poglądom....

sard

2021-03-08, 17:37
W urzędzie w Chinach mu powiedzą jak zgłosi śmierć kurdupla... Panie k***a masz rok na zrobienie nowego gówniaka, bo nam się nie opłąca zmieniać wszystkiego w papierach.