18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejażdżka z funflami...

Halman • 2021-03-15, 15:59

i jeb go w mordę i jeb w mordę skuterośnieżnąp*zdę... :amused:

Tetrix

2021-03-15, 16:04
Gówniak W B I E G Ł w niego a Ci pretensje...

sard

2021-03-15, 16:57
Tetrix napisał/a:

Gówniak W B I E G Ł w niego a Ci pretensje...



a gdzie masz znak droga dla skuterośnieżnop*zdeczkowców?

Tetrix

2021-03-15, 17:58
sard napisał/a:

a gdzie masz znak droga dla skuterośnieżnop*zdeczkowców?



Zszedł z chodnika na ulice więc niech się liczy z pojazdami. Jaki kraj taki środek lokomocji, w Indiach by go osioł stratował czy inne zapchlone coś. Za szczyla każdy mi powtarzał patrz uważnie dookoła jak przechodzisz przez ulice. Jak widać mieli racje :mrgreen:

pro_avenger

2021-03-15, 18:35
Dlatego na śnieg jedynie opony z kolcami.

tommyleejones90

2021-03-15, 18:41
I tak powinno być: najpierw wpie**ol skuterzyście spuścić a czy dziecko całe to już sprawa drugorzędna - wstał czyli żyje :mrgreen:

banerr

2021-03-15, 18:46
Rozchodzi to. Fajni kolesie od razu sp***olili. Skutep*zda za mało dostał.

dżonyłojlker

2021-03-15, 19:09
Halman napisał/a:

skuterośnieżnąp*zdę...





sard napisał/a:

skuterośnieżnop*zdeczkowców





banerr napisał/a:

Skutep*zda



Co Wy pie**olicie, jaka p*zda?

Przecież trafił.

AN...........or

2021-03-15, 19:57
Faktycznie zgrzeszył ciężko, nic go nie usprawiedliwia, powinni w ramach pokuty zespawać mu dupę ku*asami, gdzie elektrodą jest penis, a lutowiem sperma

St...........on

2021-03-15, 20:03
pro_avenger napisał/a:

Dlatego na śnieg jedynie opony z kolcami.



Skutery śnieżne mają też kolce na pasie i hamulce, ten akurat jechał na łysym pasie, protektora tam już nie było patrzac jak nim obróciło, poza tym opony z kolcami ch*ja dają jak śnieg się topi i jest błoto posniegowe. Wiem bo mam, jak zapie**alasz setkę to powstaje efekt aquaplaningu tak samo jak na głębokiej kałuży. Dobre AT-ki napęd na cztery łapy na śnieg i breje, koluchy na na ubity śnieg i lód.

ra...........ks

2021-03-15, 21:39
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Skutery śnieżne mają też kolce na pasie i hamulce, ten akurat jechał na łysym pasie, protektora tam już nie było patrzac jak nim obróciło, poza tym opony z kolcami ch*ja dają jak śnieg się topi i jest błoto posniegowe. Wiem bo mam, jak zapie**alasz setkę to powstaje efekt aquaplaningu tak samo jak na głębokiej kałuży. Dobre AT-ki napęd na cztery łapy na śnieg i breje, koluchy na na ubity śnieg i lód.



Na Islandii smigasz?

:-D

plastic

2021-03-15, 22:23
powinien zawrócić i w nich zaj***ć jeszcze raz. szkoda, że mnie tam nie było, powiedziałbym mu "no daawaj"