18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejażdżka rowerem

MortiCRX • 2012-04-22, 18:51
Filmik dla tych, którzy uważają, że jazda na rowerze nie dostarcza adrenaliny :)

Frex

2012-04-23, 17:19
Przejażdżka po mieście - done
Przejażdżka po lesie - done

jeszcze tylko filmik z jakiejś imprezy i mogę uznać dzień za udany. Pięknie być no-lifem.

ph...........ks

2012-04-23, 17:53
fajne rajtuzy, ale jak już chcesz się bawić w Down Hill (to było takie exkremalne cross coutry) to załóż sobie ochraniacze, większy amor i coś co ma zawieszenie z tyłu bo strasznie telepie.

lasyk

2012-04-23, 17:58
Ja tak na składaku u siebie w parku zapie**alam :kawa:

Ranger

2012-04-23, 19:15
Łeee, składakiem bym pyknął tą traskę...

FANTOMAS

2012-04-23, 20:07
Ja pie**ole jak słyszę te komentarze to mnie k***ica bierze "nic się nie dzieje" no tak dla gimbusa czy tłuściocha nic się nie dzieje racja, ale ćwok jeden z drugim nie zrobiłby najłatwiejszego podjazdu swoim pie**olonym jubilatem czy wigry gadać każdy potrafi zapraszam w teren to pogadamy daje sobie łeb obciąć, że pierwszy zakręt na zjeździe i k***a gleba takiego eksperta murowana!! To jest sport ekstremalny adrenalina jak się zapie**ala prawie 50km/h w dół po wertepach ale oczywiście ja jeżdżę tylko 4 lata i się nie znam .... zapomniałem, że tu są fachowcy, którzy siedzą 18 godzin na dobę przed komputerem i znają się bo się naoglądali filmików na YT . to wszystko.
P.s. zjazd dobry nawet bardzo !

ne...........fi

2012-04-23, 20:20
Wszystko może zapewnić jakieś emocje, rower to żadne wyróżnienie.
Jedyne emocjonujące przeżycie jakie mam związane z jazdą na rowerze to zobaczenie sikającej kobiety w parku w krzakach. Gdy robiłem dookoła niej 5 okrążenie zaczęła się wstydzić :lol: Ahh i kiedyś podczas zjazdy się wyj***łem i rozwaliłem łokcie i kolana paskudnie, od tamtej pory unikam takich rozrywek.

Tyrr

2012-04-23, 21:30
Wygląda ciekawie, ale niezbyt zachęcająco. Można sobie srogo jądra potłuc.

ilucoran88

2012-04-23, 22:39
nie no w tym 2 filmiku jak się już wypie**oli to na miękkie ^^

brzoza

2012-04-23, 22:55
na filmiku od razor 23444 kolo ladnie popyla. ja bym nie dal rady pewnie kierownicy nawet utrzymac na tych kamulcach

Suun09

2012-04-23, 22:56
Czyli z serii jadę ci wpie**olić :D

wesolyromek

2012-04-23, 23:36
ludzie prawdę piszą trasa BIEDNA a co do Downhillu, to lepiej lenie paskudne, trenujcie łapy bo sezon rozpoczęty a CZARNA GÓRA pourywa wam łapy na ściance :)

lapps

2012-04-23, 23:42
MortiCRX napisał/a:



Ano ma do rzeczy całkiem sporo, gość na rowerze to naprawdę elita MTB, a odwalić tą trasę w takim tempie to prawdziwy majstersztyk. Rozumiem, że nie bawi cię to, że się nie połamał, nie zawinął na drzewie, ani nie zderzył z dziką świnią, ale jak dla mnie to naprawdę miło popatrzeć jak ktoś robi trasę 4 razy szybciej niż 99% rowerzystów, a w dodatku robi to bezbłędnie.



k***ac. nawet jak bedzie szyla ten sweter 10 razy szybciej niz wszystkie inne babcie i tak nie bede mial ochoty tego ogladac. i sama tematyka nie ma tu nic do rzeczy bo na przyklad filmik z posta @razor23444 jest w pytke, ale twoj jest kurewsko nudny

MortiCRX

2012-04-24, 00:53
@up wszyscy w temacie mają inne zdanie, co widać po komentach i piwkach, więc mam ostro wyj***ne na twoje zdanie :)

A co do amorów, ochraniaczy itd, przecież to XC a nie DH, więc sprzęcik dobrany pod XC.