18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejażdżka na motocyklu

CrazyEdek • 2013-02-20, 09:21
To kumpel będzie zadowolony... :mrgreen:


NecroVision

2013-02-20, 21:25
@W3exe

Ale pie**olisz... lepiej, że rozj***ła się takim piździpierdem i nie zrobiła nikomu krzywdy... A pojebów, którzy jeździli motorynką kumpla wsiadających na 500ccm i większe nie zdzierżę nigdy k***a... Rozjebie się taki na jakiejś ekspresówce i wypadek spowoduje... ch*j w dupska tępym kozakom...

Co innego jak ktoś ma doświadczenie i wyobraźnie... Takiemu motocykliście aż miło miejsce zrobić żeby sobie śmignął po lewym jak torpeda.

SkinZ

2013-02-20, 21:29
Mysz_Kamiki napisał/a:

50cc to nie motor tylko PIERDZIKOŁO. Zapamiętać to sobie czereśniaki



Ten sie odezwał co jeździ na 600. Szkoda tylko, że na strzałkach w grze na komputerze który dostał na komunie od chrzestnego.

Nie hejtujcie młodego. Toć widać że chłopaszek na filmiku ma max 15 lat, to na czym ma jezdzic?

killerZeWsi

2013-02-20, 21:39
Odezwali się k***a wielcy motocykliści, "motocykl to od litra", a k***a na zakrętach by was takie "pierdzikoło" wzięło z palcem w dupie, o terenie to już nawet nie wspominam, bo tam powyżej 300ccm to już dużo, znawcy...

Mam 250 i jebię was w dupę w każdym korku :) no i nie płaczę przed dystrybutorem - a dopóki się nie nauczę porządnie wchodzić w winkle (co nie ma nic wspólnego ze składaniem) - nic większego nie kupię. Szanuję życie swoje i innych uczestników ruchu.

Black Snake

2013-02-20, 22:05
ch*ja nie znawcy. Gimbusy i tyle. Może sam nie mam motocykla, ale tylko kibel... (który w tym roku muszę sprzedać i wymienić na coś lepszego). Znam ludzi co od 10, 15 i 20 lat jeżdżą na motocyklach. Mieli więcej motocykli niż 'znawcy' stąd są w stanie wymienić z nazw. Doradzali mi co mam sobie kupić i wszyscy mówili, że max 750ccm. Litr (ścigacz) na asfalcie zachowuje się jak normalny motocykl na śniegu. Trochę gazu i buksuje, znosi, ślizga się. Po prostu tragedia i zabawka dla debili myślących, że są 'motocyklistami'.

smyndryl

2013-02-20, 22:10
No, jak na 1k+ piwek to liczyłem na lepsze pie**olnięcie ;)

GatecrasherKO

2013-02-20, 22:52
A.J.K.S napisał/a:

@up

Użytkownik, który odkrył ,,dubla" powinien wpisać w wątku link do jego poprzednika.




Po co to pie**olenie? Skoro Ty pewnie nawet na takim nie jeździłeś :roll: Żal dupe ściska, to hejterek w internecie :szydera:



Chłopcze jak ja siedziałem z kolegami na podwórku i silnik od WSKi rozpaławialiśmy to siedziałeś jeszcze w domku i grałeś w contre. ciau ciau

kokroucz

2013-02-21, 06:12
masabitumiczna napisał/a:

dałem piwo jak tylko zobaczyłem, że laska wsiada ma motocykl!


haha ja tak samo, jednak podswiadomie mam uprzedzenia, internet zle na mnie chyba wplywa :)
szkoda ze gdy bylem gnojem i kamerke w telefonie to widywano ale w star treku nie moglem nagrac jak moja kuzynka wsiadla na moja swiezo pomalowana motorynke...
przyk***iła tak w przyczepe ze nawet dziadkowy orzeszek na łbie jej nie pomógł, skonczylo sie gipsem i szyciem u niej a umnie wpie**olem i szlabanem, musialem przez kolejne wizyty u dziadka na wsi motorynke podkradac bo dziadek wykrecil swiece, jak skombinowalem swiece to mi wyciągnął magneto i razem z deklem schował, to oczywiscie tez załatwiłem od sąsiadowego komarka. jak mi sie syn urodzi to mu kupie motorynke, niech mlody pozna chlopiece zabawy upie**oli sie smarem i potlucze palce przy rozkrecaniu i skrecaniu bo zaden wtedy nawet najnowszy pegasus czy cud techniki playstation mi takich wspomnien nie zapewnil jak wpinana dwójka przy 20km/h i adrenalina na polnych sciezkach w wyscigach o duze chrupki z innymi rometowcami pozdrawiam ostatnich ktore mieli normalne dziecinstwo i mimo ze komputery czy konsole ludzie juz gdzie nie gdzie mieli to nie wypralo im to mózgów i nie ścipieli do reszty przed monitorem, tez mam kompa ale uzywam go jak normalny czlowiek nadal bede j***ł z tych co maja po 30-lat i stali sie biednymi zgorzkniałymi samotnikami bez wspomnien i charakteru, alem sie k***a rozczulil spadam na harda jakies sążne lincze zobaczyc.

a propo ma ktos jakas motorynke nawet w czesciach do sprzedania, moze byc wyrejestrowana, bo jak patrze po aukcjach to same dobre egzemplarze po takich cenach ze szkoda gadac, choc i tak jestem w stanie dobrze dac za motorynke ale wole sie przy niej zdrowo umorusac..
k***a znowu sie ukopcilem i mnie fantazja ponosi

roofi_123

2013-02-23, 14:39
CNA = i wszystko jest jasne jak słońce :D patrząc na tą rejestracje już wiedzialem jaki bedzie finał :D